Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori SP-a

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Komentatori SP-a

    Nisam očekivao da ću ovo da otvaram.

    Ali stvarno... ovo je dno.

    Francuska - Australija mi je bilo na mute i sa muzikom.

    A Strajnić posle (uz zvižduk za kraj) Chile - Danska reče "Francuska i Danska prolaze dalje". 1. kolo.

    Još je ovo tek početak.

  • #2
    Mislis Peru - Danska?
    To nije prenosio Strajnic, taj ne prenosi SP.

    A da su losi, jesu svakako. Nadamo se da ce sledece prvenstvo biti na SK.

    Comment


    • #3
      Da... Mijaljević je bio... isti su... katastrofa...

      Strajnić će verovatno danas ili Aca Stojanović.

      Na RTCG stručni consultant rekao "Španci ne pevaju himnu", pa se tešim

      Najgore je što se ovo još i plaća...

      Najbolje bi bilo da SK nekako može da radi prenos tona, pa da to nekako umiksujem.

      Vidim ja da će mi i danas biti mute uz neku muziku.

      Comment


      • #4
        Cudi me da Aca Informacija nije prenosio meceve do sada.
        Da nije u Rusiju otisao?

        Comment


        • #5
          Možda se kasnije uključi.

          Comment


          • #6
            Mijaljevic
            Uzaaas...ma svi su uzas i ne zna se ko je gori od koga zapravo na RTS (jedino Sarenog priznajem). Iako sam godinama naucila da se prilicno iskljucim, i dalje se nerviram -.-

            Ne zaklapaju, prenose neke rekla-kazala informacije, udaaasssvise sa statistikom, a ocigledne cinjenice ponavaljaju kao da vrse prenose za slabovide, da ne kazem slepe...pa na primer juce Kivokapic kaze na mecu Arg-Ice :
            "Pokusaj duplog pasa, Aguero je pao, traze igranje rukom Havijera Maskerana...(sa zadrskom nastavlja) sudija nije prekidao igru u toj situaciji"!!!!
            Lopta naravno dalje ide, prolazi vreme...PA VIDELI SMO DA SUDIJA NIJE ZAUSTAVIO IGRU....ALOOOO...
            Dakle strasno!

            Milion postapalica, filovanje recenica, konstatacije vec vidjenog i proslog...uz starsnu tenziju u glasu, sa velikom napetoscu prenose...ko da zivot nekome zavisi na terenu....i naravano uz elementarno nepoznavanje fudbala (da li je bio penal ili ne) i pogresno izgovaranje prezimena igraca.

            Da ponovim ko zna koji put...u svetu postoje sistemi da se iskljuci samo komentator... ostaju svi zvuci i buka sa stadiona naravno...ehhhhh ehhhhh nikada tako nesto necemo da dozivimo

            Stranjic je u Rusiji, ne znam sta ce da ga spreci da prenosi...danas recimo

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • #7
              U Kostariki vlada velika euforija pred današnji okršaj sa srpskim Orlovima. Mahom čitava javnost očekuje od Navasa i saigrača početak iz snova što podrazumeva kako su uvereni u slavlje.
              O Srbima, barem kako kažu, znaju da su dosta visoki i tehnički doterani.
              Uveren sam kako mnogo toga znaju samo zbog doze straha/respekta sebe hrabre i uveravaju da mogu do trijumfa. Bili bi prezadovoljni i podelom plena.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • #8
                Pogresio si temu
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #9
                  Vidim sada.
                  Sorry.
                  Brzam da otkucam i pogrešno pritisnem [emoji23]

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • #10
                    Krivokapić & Matić najmanje zlo..
                    Mijaljević.. užas, ne zatvara usta, i radi prenos(e) sa 10-15 otvorenih tab-ova, i samo štancuje podatke!

                    Comment


                    • #11
                      Ja sam malo šarao, BHT-RTS-HRT juče gledao HRT, najmanje smaraju.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by torpedo View Post
                        Ja sam malo šarao, BHT-RTS-HRT juče gledao HRT, najmanje smaraju.
                        Ti si "malo" lucky bustard što ti ne skrembluju te kanale..

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by salelesa View Post
                          Ti si "malo" lucky bustard što ti ne skrembluju te kanale..
                          Naravno da jesu, ostavili mi jebeni BHT koji nije opcija ni pod razno

                          Comment


                          • #14
                            Ma ne mogu da visim po netu, da povezujem tv-rac, a udaljeni dosta... itd...
                            Slika RTS HD je ekstra, u poluvremenu nema rekalama, studija i sl, ako nesto drugo ne radim (ko Zola pravim kokice recimo ), vec ide sazetak iz prvog uz zanimljive karove navijaca na tribinama, navijanja, tako da komentatora u prenosu moram da progutam u vidu velike zabe, koji god da je, svi su grozni
                            Ali mogu da se zalim i da zvocam

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • #15
                              Mijaljević je moj archnemesis oduvek..

                              .. i Kovinjalo!

                              Comment

                              Working...
                              X