Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori SP-a

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gojko kralj

    P.S.

    Ovaj smajl gore se zove - olja

    Comment


    • Ne znam kako neko može uopšte da hvali Gojka? Sluša li neko njegove prenose?

      Čovek je pre bio odličan, ali je propao nenormalno. Svaki njegov prenos je za mene mučenje. Prvo što meša igrače svaki napad, a mrzi ga posle toga da se ispravlja. Čak i kad zumiraju igrača, ali on se ne ispravlja, a i što bi...Čak je u par navrata pomešao igrače koji su različite boje kože, što je tek bizarno. Pravi ogromne pauze, pa se dešava i da pogubi onu nit i ne zna šta je pričao. Bar jednom tokom utakmice mu se mora desiti da ga nema po 4-5 minuta uopšte da prenosi. Evo gledao sam redovno PL i naslušao sam ga se u prošloj sezoni i stvarno nemam nikakvu reč hvale na njegove prenose.

      Novaković je možda knjiški moljac, ali ja volim da ga slušam. Nema dlake na jeziku, i uvek će reći svoje mišljenje. Razume se dosta u samu igru, i ume da plasira zanimljivu statistiku.

      RTS ne bih da komentarišem, to se sve zna kako i šta. Neznanje pomešano sa manjkom talenta za komentarisanje. Majko moja, kad počnu da pogrešno izgovaraju imena igrača, pa se ne ispravljaju...pa celu tekmu slušam kako lupetaju...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Koje je boje kože Blejk Grifin?

        Comment


        • Kako izgleda pravi podcast sa voditeljem koji zna svoj posao i koji iz gosta izvuče ono što najviše zanima slušaoce i ne nameće svoje mišljenje, uglavnom pogrešno, kao aksiom...


          http://sportklub.rs/Podcast/Kosarka/...jakovicem.html


          Doduše, on za goste ne zove svoje drugare i kolege nego likove od kojih imaš šta da čuješ i koji su autoriteti u oblastima kojima se bave. U ovoj epizodi je gost Darko Rajaković, pomoćni trener Oklahome.
          Kao kada bi Novakovićev gost bio pomoćni trener Arsenala ili nekog drugog PL kluba.
          Jbg, to je prednost košarkaških novinara u Srbiji.

          Comment


          • Ma poenta je u tome da su novinari sporedni, oni su samo puki servis za sport. Očigledno je da neki pojedinci među njima zbog ko zna kakvih neostvarenih ambicija pokušavaju da budu nešto što im ne pripada, kao što npr čistaču ulica ne pripadaju neke stvari.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Ako nekog zanima [emoji23][emoji23]

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Opa, gde je brada?
                E ako je, sad se malo popravio. Samo još da ne prekida goste, i da izbaci finišing, strajker, mečap, itd..
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Kada krenu sa "balansom" Alo bre, ravnoteža je reč, a ne balans.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                      Opa, gde je brada?
                      E ako je, sad se malo popravio. Samo još da ne prekida goste, i da izbaci finišing, strajker, mečap, itd..
                      Podcast nije emisija, niko od njih tu nije gost.
                      sigpic
                      "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                      Comment


                      • Originally posted by Crni View Post
                        Podcast nije emisija, niko od njih tu nije gost.
                        Svejedno. Opet ne treba da uleće ljudima u svaku reč, bila emisija, ili šta god..
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • http://sportklub.rs/Rusija2018/Vlada...et-je-nas.html
                          kakav smor tekst prepun neke nepotrebne statistike

                          Comment


                          • Tekst u formi dnevnika/bloga i treba da bude pun raznovrsnih informacija koje se ne dotiču obavezno samo glavne teme, fudbala.
                            Veliki plus za spominjanje Stone Roses, Morrissey-a, PSB i tog fenomenalnog Exita, jednog od najboljih uopšte na kojima sam bio.
                            Da li je potrebno komentarisati sportski deo - besprekoran, ali od takvog fudbalskog znalca i , očigledno majstora i pisane reči, ništa manje nismo ni očekivali.
                            Vlado, nastavi da nas oduševljavaš!
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Poslednji podcast uvaženog Vladimira Novakovića sa prijateljima/kolegama. Izvrsna analiza prvog polufinala i očekivanja od drugog. Uživajte!

                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ali siroma Aca Frzurica koji je gol Perišića ispratio šapatom i gutanjem knedli, a gol Mandžukića glasom severnokorejskog voditelja dnevnika koji saopštava da je stariji Kim preminuo.
                                To sve da slučajno ovdašnji Psiho ne bi pomislio da navija za Hrvate kao Krivokapić.
                                Taj danas po kazni prenosio tenis.

                                Comment

                                Working...
                                X