Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori SP-a

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Zavisi kako se gleda na Brazil i šta se očekuje, po meni su najviše prikazali. Činjenica je da su jedini gol na prvenstvu primili iz faula, dakle neregularan. U svakoj utakmici pored golova su stvorili najmanje 4-5 šansi, a protivnici Meksiko osim 2 šuta van 16 nije ništa imao, Mitrović je imao veliku šansu glavom i još jednu polu šansu, Kostarika jedan šut pored gola kao i Švajcarska i to je manje više sve što su dozvolili.

    Comment


    • #92
      Originally posted by notorious View Post
      Zavisi kako se gleda na Brazil i šta se očekuje, po meni su najviše prikazali. Činjenica je da su jedini gol na prvenstvu primili iz faula, dakle neregularan. U svakoj utakmici pored golova su stvorili najmanje 4-5 šansi, a protivnici Meksiko osim 2 šuta van 16 nije ništa imao, Mitrović je imao veliku šansu glavom i još jednu polu šansu, Kostarika jedan šut pored gola kao i Švajcarska i to je manje više sve što su dozvolili.
      Sta da kazes za Nemce robove onda .... najvise suteva u okvir najvise pogodjenih precki i stativa i dovidjenja prijatno ....
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • #93
        Promaja nazad, Meksikanci ih razbili prvo poluvrijeme, Šveđani isto samo sudija nije dao pa je poslat kući zajedno s doktorom Brihom. Nije tu valjalo svašta, mnogo igrača van forme, tvrdoglavost trenera itd.

        Comment


        • #94
          Originally posted by notorious View Post
          Promaja nazad, Meksikanci ih razbili prvo poluvrijeme, Šveđani isto samo sudija nije dao pa je poslat kući zajedno s doktorom Brihom. Nije tu valjalo svašta, mnogo igrača van forme, tvrdoglavost trenera itd.
          Da ne lutamo dalje ... sta mislis o Bradi? Jel dobar ili nije dobar? Po meni je dobar.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • #95
            Ma daj nemoj da zezas, kakvo ti je to pitanje? Pa sta sad po peti put da se izjasnjavaju i vrte pricu u krug?

            Dobar, naravno

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • #96
              Covek je zaludjenik ... i to mi se svidja. Pasija je primetna i kada vidim tako nekoga ko toliko dugo prati .... stariji je nego sto izgleda - seca se lik Spanije 82 znaci mora da je sedamdeset i neko tip 74 godiste.
              Ja se secam Italije 90 i to kroz nase ... i kroz ono fenomenalno otvaranje kada Kamerun dobija Argentinu. Engleza, Italijana sa tog prvenstva se uopste ne secam, a secam se kaznene ekspedicije Nemacke. Dok 94 sve u fulu..... radovalo se i tugovalo zajedno sa Robertom Badjom, mrzeo se Romario, obozavao Stoickov .... I cudom se cudio kako Rumuni umeju tako dobro da igraju ... Ali Italijani su bili ludilo, predvodjeni Sakijem.
              Tako da mi je neshvatljivo kako ljudi da mrze Italiju. Fudbalsku naciju koja je iznedrila toliko fenomenalnih fudbalera kroz svoju istoriju - mnogo vise nego i Englezi i Holandjani pa i Nemci, pogotovo Belgijanci, Svedjani i ostali nordijci..... Jedino ako je zavist u pitanju. Ili ako nisu bili u prilici da gledaju Badja.
              Da se vratimo na Vladu, to je covek koji po meni ima sta pametno da kaze i onda je oprostivo to sto ponekad (lol ponekad) mnogo prica.
              Last edited by Sandugp; 04-07-18, 14:30.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • #97
                Originally posted by Sandugp View Post
                Ma nije to tacno uopste (jbt branim Novakovica) on bi covek vise voleo da Belgija prodje dalje, ali ni malo ne podcenjuje Brazil. Stavise .... Po njemu Brazil nije bog zna sta prikazao u dosadasnjem toku turnira - i mislim da je to tacno.
                Sandu gledam svaki podkast na YT u 22.45 i Novaković nenormalno potcenjuje Brazil, a veliča Belgiju i Nemačku.

                Tačno sam naveo nekoliko njegovih rečenica, a bilo ih je još sličnih.

                Noto je dobro sve rekao, primili su jedan neregularan gol, koji je po Novakoviću skroz čist, očigledno da ima neku odbojnost prema latinosima, konkretno ovim velikima Brazilu i Argentini, ali gotivi Centralnu Ameriku, valjda zato što radi sve klupske i reprezentativne prenose iz te regije.

                Zaluđen je nordijskim zemljama, opšte je poznato da je veliki navijač Danske što i ne krije i navijao bi za Dansku protiv Srbije da su se sreli.

                Lik nije baš sav svoj, ali nije to ništa alarmantno. Sve u svemu ima više pozitivnih stavari nego negativnih kod njega i volim da ga slušam, a manje gledam jer je odbojan sa onom žutom bradom i telom u obliku pivske flaše.

                Comment


                • #98
                  To je tvoj utisak. Moj utisak nije takav.
                  Ne mogu da kazem da sam gledao svaki podkast - jbg nema se vremena - ali ono sto sam gledao nije mi tako zvucalo.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by notorious View Post
                    Zavisi kako se gleda na Brazil i šta se očekuje, po meni su najviše prikazali. Činjenica je da su jedini gol na prvenstvu primili iz faula, dakle neregularan. U svakoj utakmici pored golova su stvorili najmanje 4-5 šansi, a protivnici Meksiko osim 2 šuta van 16 nije ništa imao, Mitrović je imao veliku šansu glavom i još jednu polu šansu, Kostarika jedan šut pored gola kao i Švajcarska i to je manje više sve što su dozvolili.
                    Kostariku je većeg poraza spasio samo Navas odbranama, a i Švajcarska je trebala još par golova da primi. Nas izrutinirali, osim onih prvih 20 minuta na početku drugog poluvremena kada smo odigrali odlično.

                    Protiv Meksika opet zaslužena pobjeda, mada je Meksiko standardno imao svoje kontre i da su bili prisebniji mogli su do gola.

                    Sve u svemu Brazil mi djeluje kao tim koji je sa pola snage stigao do četvrtfinala, te da će tek da doda gas. Mada vidićemo, Belgija je prvi pravi izazov za njih, a onda ako prođu spektakl protiv (najvjerovatnije) Francuza.

                    Comment


                    • Tacno, ali taj podatak da su primili samo jedan (i to neregularan gol) treba uzeti sa zadrskom. Jednostavno nisu igrali protiv ikoga ko je bio sposoban da im ozbiljnije uzdrma odbranu. Prava snaga njihove odbrane ce se pokazati na mecu sa Belgijom i u polufinalu (ako prodju).
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Tacno, ali taj podatak da su primili samo jedan (i to neregularan gol) treba uzeti sa zadrskom. Jednostavno nisu igrali protiv ikoga ko je bio sposoban da im ozbiljnije uzdrma odbranu. Prava snaga njihove odbrane ce se pokazati na mecu sa Belgijom i u polufinalu (ako prodju).
                        Stani, a Belgija je igrala sa ozbiljnim ekipama? Panama, Tunis, 2. ekipa Engleza, Japan, pa su popili 4 komada.

                        Comment


                        • Originally posted by dekinjo View Post
                          Stani, a Belgija je igrala sa ozbiljnim ekipama? Panama, Tunis, 2. ekipa Engleza, Japan, pa su popili 4 komada.
                          Niko ne hvali Belgijsku odbranu.
                          Bice to svakako zanimljiva tekma.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Bolji su od skupine sa Mijaljevićem koja je otišla u Rusiju.

                            Tu nema šta da se priča.

                            Ona "Ruska bajka" Što ne nazvaše "SP u Rusiji"...

                            Novakoviću oduzeti komp i biće dosta bolji

                            Comment


                            • Ja ne znam prati li neko ovde podcaste? Pa čovek melje, ne zaklapa usta. I mora on uvek prvi da kaže, kada neko krene nešto, on se odmah ubacuje čoveku u reč i on hoće da završi rečenicu da ispadne on pametan. Pa pusti majku mu, neka kaže gost šta želi... Što se tiče znanja, pa okej je lik, vidi se da voli statistiku, nemam ništa protiv toga, ali preteruje i sa tim..
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Boze sto gnjavite. Te podkastove ne mora niko da gleda, pogotovu ako su toliko losi i ako ih neznalice, smaraci i ko vec vode/prave...za razliku od prenosa koje moramo svi da slusamo gde god da su na RTS ili SK....pa je tako taj isti Andrijasevic, koliko god da se razume u materiju, kao komentator propao odavno.
                                A naravno da su na nacionalnoj TV ubedljivo najgori.

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X