Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori SP-a

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ko je prenosio Hrvatska - Nigerija? Bas je los bio.

    Comment


    • #17
      Jel realno šta ovaj komentator priča. Po njemu Nemci ubili Meksikance i sasvim slučajno primili gol koji ih koštao bodova. Ko nije gledao tekmu mislio bi da su Sombrerosi srećno stigli do trijumfa.
      RTS i njihovi biseri.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • #18
        I dok sve svetske televizijske kuće koje rade SP koriste konzervativni i prevaziđeni način rada i u studio zovu bivše i sadašnje igrače, trenere, selektore... RTS to diže na jedan viši, za druge nedostižan nivo. Naime, oni kao gosta, uz trenera koji je poslednji klub vodio dok je drug Tito bio živ, dovedu direktora marketinga jednog domaćeg superligaškog kluba.

        Jer ko će bolje da analizira utakmicu, taktičke zamisli selektora, principe odbrane i napada, organizaciju rasporeda igrača, kretnje, zonski presing na protivničkoj polovini, faze organizacije napada kod 4-3-3 gde su bekovi postavljeni široko i igrači manevra moraju da se nude, više kreću i vrše rotacije, igraju sa malo dodira i koriste dijagonale i dubinske pasove izbegavajući paralelne pasove... od mastermajnda marketinga iz vremena Vladana Lukića i Gorana Vesića koji je onomad smislio akciju pod nenadjebivim nazivom - I ja sa zvezdaš

        Je li moguće da već posle par dana od početka Svetskog prvenstva više niko neće da dođe na RTS i blamira se, da ko se iole razume u fudbal u širokom luku izbegava Košutnjak u vreme specijala sa SP da ih ne bi ispred navatali i ubacili kao goste u studio?

        Comment


        • #19
          Kakvi magarci, neverovatno.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • #20
            Originally posted by bounty hunter View Post
            I dok sve svetske televizijske kuće koje rade SP koriste konzervativni i prevaziđeni način rada i u studio zovu bivše i sadašnje igrače, trenere, selektore... RTS to diže na jedan viši, za druge nedostižan nivo. Naime, oni kao gosta, uz trenera koji je poslednji klub vodio dok je drug Tito bio živ, dovedu direktora marketinga jednog domaćeg superligaškog kluba.

            Jer ko će bolje da analizira utakmicu, taktičke zamisli selektora, principe odbrane i napada, organizaciju rasporeda igrača, kretnje, zonski presing na protivničkoj polovini, faze organizacije napada kod 4-3-3 gde su bekovi postavljeni široko i igrači manevra moraju da se nude, više kreću i vrše rotacije, igraju sa malo dodira i koriste dijagonale i dubinske pasove izbegavajući paralelne pasove... od mastermajnda marketinga iz vremena Vladana Lukića i Gorana Vesića koji je onomad smislio akciju pod nenadjebivim nazivom - I ja sa zvezdaš

            Je li moguće da već posle par dana od početka Svetskog prvenstva više niko neće da dođe na RTS i blamira se, da ko se iole razume u fudbal u širokom luku izbegava Košutnjak u vreme specijala sa SP da ih ne bi ispred navatali i ubacili kao goste u studio?
            Morao sam da pogledam ovo nadrealno iskustvo.

            Emisija je u studiju od Žike Šarenice, voditelj, mislim da i nema veze sa sportom. Zapalo mu.
            Karasi i director marketinga.
            Ja nisam mnogo slušao, samo sam uživao u nadrealnosti svega.
            Zvali su da nekog pošalju iz Zvezde... svi su bili "zauzeti" pa je director marketinga, koji je i PR došao.

            Mani se ti priče kako se kreće bek, formacija... Fudbal se igra na spiritualnom nivou, nije važno ko je bek, a ko napadač.

            Šteta što ne pustiše opet onaj snimak gde čovek/reporter uleće među ruske navijače pijane, svi u transu. Ovo je prvi put da i njega negde povedu, a toliko dugo čeka.

            Evo skraćene analize pravog stručnjaka sa neta:
            Imamo problem jer gol možemo da damo samo iz individualne akcije.
            Kontrolisali smo celu utakmicu.
            Lepo je što smo slavili.
            Moramo da dobijemo Švajcarce, to je biti ili ne biti.
            Naj utakmica za ovu generaciju.

            Comment


            • #21



              Ko nije zadovoljan RTS-om, može da gleda novinare na drugim televizijama, kao Anđusa.
              (nije preporučljivo za mlađe od 18)

              Preporučljivo za ljude van Srbije, da shvate o čemu mi ovde pričamo Pošto je ovaj čovek čak pojam za RTS.
              (čovek je sportski novinar, urednik, poznat)

              Comment


              • #22
                +1


                Na kraju prvenstva ću da napišem 1 post izvinjenja RTS-u.
                I pored toga što su im voditelji i novinari smešni, blentavi, potkovani neznanjem, sa svim svojim govornim i drugim manama i onom socrealističkom scenografijom u studiju, reportažama iz Rusije koje su dosadnije i manje dinamične od gledanja kako se suši veš na terasi, emisijom kretenskog naziva Ruska bajka... izgledaju kao vrhunski profesionaci i eksperti za fudbal u odnosu na emisije sličnog tipa ostalih domaćih televizija i novinare istih.

                Ko nije gledao Sportski pregled B92(O2) ako može neka isprati narednih dana ili još bolje vrati ovu današnju.
                Dopisnik iz Kalinjingrada bukvalno sriče s idiota pored kamere. To sve izgleda kao da ga neko namerno zavitlava jer piše sitna slova pa se ovaj siroma napreže i naginje napred ne bi li nekako dokučio napisano. Ajde što ne zna gde je kraj, a gde početak rečenice, smem da se zakunem da čovek nikada u životu nije šutnuo loptu ili gledao 5 minuta bilo koje utakmice. Štaviše, mislim da mu se fudbal gadi.
                Uopšte ne preterujem, ko može neka odgleda.
                Intervju sa Miroslavom Đukićem - "Mislim da zaista... sigurno je da... ovaj... ekipa zna šta hoće... sigurno da smo mi Srbija... zaista... znači..."
                Onda red šale Duško Tošić - Disko Sosidž, hihihi, ludilo.
                Vrhunac emisije je kada njegova žena JK priča o tome kako Duško najbolje igra kada se posvađaju i do detalja opisuje sajber-seks preko fona sa DT za vreme SP.
                Da nije ona riba na početku pročitala rezultate kola i na kraju sutrašnje parove, izgledalo bi kao neka emisija kolažnog tipa na Pinku koje vode one kreštalice.

                Comment


                • #23
                  Neki ljudi su se snašli, proveri da li imaš negde signal HRT ili RTCG.

                  Comment


                  • #24
                    Skremblovanotm

                    Comment


                    • #25
                      B92 (O2) je odavno superjadan i nemam nameru da trošim vreme sa tim glupostima. To je neki nivo sos kanala, ali bukvalno.

                      Inače večeras na RTS-u konačno osveženje. Idiotski prilozi iz "Kalinjgrada", kako ga zove Strajnić, nisu izostali, ali je Ilija Petković kao gost u studiju konačno malo prodrmao tu žabokrečinu od emisije.

                      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                      Last edited by La Jugoslavia; 20-06-18, 23:34.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • #26
                        Porediti RTS, zapravo porediti ocekivanja od njega sa jednom vasarskom televizijom kao sto je O2 (B92 je davnih godina otisao na smetliste istorije, jos dok se tako zvao) i jos gore porediti sa Andjusicem, koji serenda gde..po netu?..malo je vise neozbiljno.

                        Zna se sta jedna vodeca, nacionalna, drzavna tv kuca mora da bude i da ima..sve ostalo je nebitno. Nazalost i ona se polako sve vise spusta na nivo pomenutih (Pink je ipak majka, reper nad reperima) i sve nize pada u svim segmentima, ne samo u sportskim emisijama, tj. prenosima.

                        Ovde je oduvek bila popularna i rasirena medju nama ona glupava floskula, u koju mnogi veruju...dobro je, ima i gore.. naravno skroz besmisleno i totalno pogresno... jer iako nema bolje jos uvek, na nasu zalost, ali mora da bude i dodje to bolje. Naravno da uvek ima gore... ali daj bolje, hocu bolje!
                        No dok ovako mislimo...

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • #27
                          Slažem se.

                          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • #28
                            I ja sam večeras gledao, neko se setio da pozove Petka. Drugi nivo.

                            Znam čoveka iz viđenja, uvek se javi Dobar dan svima. Ostao čvrsto na zemlji.

                            Samo treba da shvate da ovo nije Eurosong ili Žikina Šarenica... biće teško...
                            Last edited by MarkoNFL; 21-06-18, 00:09.

                            Comment


                            • #29
                              Olja, Andjus je to u svoj emisiji na TV Kopernikus. Kakav crni net.

                              Comment


                              • #30
                                Htela sam da napisem i tu TV ali vec sam ih dosta pomenula u postu...a inace silna razlika izmedju nje i neta... moze da bude samo na nizem nivou.
                                Ajde uozbiljite se.

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X