Announcement

Collapse
No announcement yet.

GRUPA E

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by mark it zer0 View Post
    Kako je ovo odgovor na moje pitanje?
    Pročitaj još jednom, dvaput i ukazaće ti se odgovor.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • #32
      Pa jedino ako mislis da Veljkovic ne znam koliko iskusniji od Milenkovica. Evo ja cu ti reci, bas neznatno. I on je maltene debitant. Problem je sto ti tog Veljkovica nisi gledao u zivotu, zato sam pitao na osnovu cega si doneo taj zakljucak.

      Stavis postavu sa par debitanata i sa par ljudi van svojih pozicija, totalno neizbalansiranu i kazes "trebalo bi ovako nesto probati sutra". Ako stvarno mislis da danas treba da eksperimentisemo i pravimo neke kombinacije, ubacujemo igrace koji ni na treningu nisu igrali zajedno, onda ok. Nemam sta da ti objasnjavam dalje. Samo eto, izadje ona postava = minimalno 4 gola u nasoj mrezi.
      Last edited by mark !t zer0; 27-06-18, 11:26.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • #33
        Miloš Veljković je naš najbolji mladi centarhalf. Nikola Milenković se pokazao kao odlično rešenje, ali je Veljković još bolji.
        Tošić nam je napravio ogroman problem taktičkom greškom protiv Švajcarske, kada je umesto da isprati igrača, on istrčao i zato smo i primili gol za 1-2.

        Inače što se tiče odbrane selektor Krstajić je sve iznenadio postavljanjem Baneta Ivanovića na desnog beka. Glavi razlog za to je utakmica protiv Čilea kada je njihov najbolji igrač igrao na levom krilu i stvarao je ogromne probleme našoj desnoj strani. Stručni štab je na osnovu toga identifikovao našu desnu stranu kao problem, namera je bila da se ona pojača prebacivanjem Baneta, a Milenković je na opšte iznenađenje ušao u sredinu.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • #34
          Tu je ponudu odbila Fiorentina, mozda sam omasio za par miliona ali vide ga klubovi kao zalog za buducnost i smatraju ga vrednom investicijom. Uostalom ne moram da objasnjavam kako je evropsko trziste poludelo i kako cene za odredjene igrace raste, tako raste i za Milenkovica. Uz to dve godine je mladji od Veljkovica.

          Ne moze Veljkovic u istu recenicu sa Milenkovicem iako je bio konstantniji, igrao u slabijem klubu i slabijoj ligi i ne vlada velika zainteresovanost za njega. Veljkovic kada bude napustio klub preci ce u neki koji je jedva jaci od Fiorentine(klub u tom rangu), dok za Milenkovica pitaju jaci klubovi od Fiorentine.

          Milenkovic nije napravio nijedan veliki kiks da bi morao na klupu i kada ga uigravas i ako to sljaka sto jeste bio slucaj ne menjas dobitnu kombinaciju sem ako se jedan ne povredi u ovom slucaju Tosic, Veljkovic sa druge strane ima 0 utakmica i mislim da Spajic trenutno ima prednost u odnosu na njega i bilo bi veoma neozbiljno da debituje veceras u utakmici koja nije nebitna.

          Comment


          • #35
            Ovaj dan cu da pamtim po tome sto se slazem sa Paricem po prvi put.
            U prva dva, pogotovo drugom mecu, bilo je vazno izbaciti jednog od dvojice nekreativaca, Milivojevica ili Matica, sad je vec nebitno jer sumnjam da mozemo nesto da napraviti i s njima i bez njih, ali ajde da se nadamo. Koliko smo izgledali nepovezanio u odbrani i koliko su ofanzivniji igraci trosili snage, to ne pamtim kad sam gledao u fudbalskoj utakmici.
            S obzirom da objektivno ne verujem u pobedu (ali se nadam) izbacio bih sve starije sem Stojketa, Tadica i Kolarova, mozda jos i Ivanovic i igrao sa 7 mladjih igraca. Mada verovatno ni to nikad nije ni isprobano na treningu, imam osecaj da nam je struka na nivou nekog kluba u 1. beogradskoj ligi.

            A sto se Rukavine tice, ne postoji igrac koji mi donosi manje sigurnosti, on je uvek ulazio kad smo bili u losoj poziciji i zavrsavali smo u jos goroj i nikad nista nije uradio dobro, ni prosecno.

            Nemojte o tome ko koliko vredi na transfermarktu, eno ga Mbappe neznalica najveca najplaceniji igrac...
            sigpic

            Comment


            • #36
              Vi stvarno ne znate mnogo o fudbalu ako mislite da je Matic neki problem reprezentacije Srbije, taj bi bio starter u 99% reprezentacija svijeta
              sigpic

              Comment


              • #37
                Originally posted by Vladan View Post
                Vi stvarno ne znate mnogo o fudbalu ako mislite da je Matic neki problem reprezentacije Srbije, taj bi bio starter u 99% reprezentacija svijeta
                Mozda ako bi ih Muronji vodio ili neko slican.
                Nisam rekao da je u njemu problem, ali dva takva, jedan njegovog kvaliteta, drugi losiji, ne idu. To je kao kad je Milan igrao sa Gatusom i Ambrosinijem u istom trenutku celu utakmicu. Ispred njih su bili Sedorf i Pirlo, pa ispred Kaka. A mi izmedju Matica i Milivojevica do Sergeja nemamo nikoga.
                Igramo formaciju slicnu ovoj :
                http://d5t4y6hm444bm.cloudfront.net/.../08/074-21.png

                Samo sto nemamo Pirla, cak i ovaj koga imamo, nije na dobroj poziciji, previse je daleko, a ni Matic ni Milivojevic nisu taj kvalitet da prenesu loptu do njega.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Sergej je igrao sa Matićem u tandemu pred prvenstvo i odlično je funkcionisalo. Ljajić ispred, blizu Tadića i to je bio super tandem. Sergej i Matić grade igru, a Tadić i Ljajić u poslednjoj četvrtini kreiraju opasnost.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • #39
                    SVAJCARSKA 2 - 2 KOSTARIKA
                    Golovi: Dzemaili 31', Drmic 88' - Vaston 56', Zomer 90+3' (Autogol)





                    Last edited by srdjan_sl; 28-06-18, 17:00.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      SRBIJA 0 - 2 BRAZIL
                      Golovi: Paulinjo 36', Silva 68'





                      Last edited by srdjan_sl; 28-06-18, 17:00.
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Tabela grupe E



                        Last edited by srdjan_sl; 27-06-18, 22:23.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Ko je ono beše prvi glasao da prolazi Švajcarska? Može odgovor i u subotu.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment

                          Working...
                          X