Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Napokon.. Preznojih se.

    Zasluzili su.

    Comment


    • #62
      Gimenez brat zamjenio Godina
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • #63
        E ovo se ne brani. Davno su zaslužili da ga prime.
        sigpic

        Comment


        • #64
          Smor
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • #65
            Ovaj Suarez def nije normalan

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • #66
              Ne bi Suarez bio Suarez da ne napravi neku glupost. Šta li je on pokušavao da uradi ođe?


              Egipćani sigurno neće dati pet golova Saudijcima, moraće da dobiju Rusiju da bi prošli.
              sigpic

              Comment


              • #67
                Zasluzeno, morali su barem tri razlike da ih dobiju, tanki su Egipcani, maltene sansu nisu stvorili, ovamo se Suarez glupirao za sve pare, Kavani odlican, zasluzio je gol. Veliki je radnik i krajnje nesebican igrac.
                sigpic

                Comment


                • #68
                  E moj Suarez, sramota da on umesto da sutira ide na penal, a otvoren prostor imao za sut. Vecino i ona dva krila iz prvog poluvremena bas bas ocajno, pas ne mogu da ubodu. Mnogo vise sam ocekivao od Urugvaja, ali su mnogo razocarali Suarez i vezni red.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • #69
                    Treba Suarezu na dresu staviti "pazi se ujeda".

                    Srećom je Hagazijev manhood bio daleko od ustiju.

                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Sad Maroko dobija pazite sto vam kazem ono su zivotinje,cudo ce napravit na ovo svijetsko.

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Sad Maroko dobija pazite sto vam kazem ono su zivotinje,cudo ce napravit na ovo svijetsko.
                        Jesi li i ti njihov veliki navijač ili sam jedini? Nije Iran naivan, najbolja reprezentacija iz Azije, ali se protiv uhodane mašine ne može. Maroko do titule

                        Comment


                        • #72
                          Sastavi za narednu utakmicu:



                          Spoiler
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            0:1, Jahanbakhsh.

                            Ajmo Iran
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by notorious View Post
                              Jesi li i ti njihov veliki navijač ili sam jedini? Nije Iran naivan, najbolja reprezentacija iz Azije, ali se protiv uhodane mašine ne može. Maroko do titule
                              Nisam njihov navijac ali sam prepoznao njihov ogroman kvalitet i ocekujem puno od njih.Premocni su.

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by notorious View Post
                                Jesi li i ti njihov veliki navijač ili sam jedini? Nije Iran naivan, najbolja reprezentacija iz Azije, ali se protiv uhodane mašine ne može. Maroko do titule
                                Maroko se gotivi odavno, jos od 98
                                A sada kada imaju zanimljivu masineriju od repke - mora mu se posvetiti nesto vise paznje!
                                Tesko da ce proci grupu - ali moze da se desi da Portugalci ili Spanci kiksnu
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X