Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Mislio sam da ovo ne moze da se desi. Spanci i bez trenera ozbiljni, previse je tu iskustva i kvaliteta. Al jbg, ovo ne sme da se desava.
    Španci i Nemci imaju sistem, takvim ekipama trener ima manji uticaj na igru.

    Pepe dobio udarac u predelu brade i vrata, a uhvatio se za čelo, onda ustao posle dve sekunde, zato nisu ni rekli sudiji da gleda VAR.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      Ovo prvenstvo ce bit dobro prvenstvo samo ako ne osvoji Njemacka ili Engleska.Svi ostali su prihvatljivi.
      Sta fali Njemcima?

      Bolje Njemci nego ovi cigani sto igraju veceras, dve najciganskije nacije na planeti zemlji Spanci i Portugalci.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ronalda samo Mesijeva titula sa Argentinom moze odvojiti od nove Zlatne lopte
        A zasto?

        Trenutno kako stvari stoje ove sezone, Mesi je imao daleko bolju sezonu od Ronalda.

        Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Nemoj da ponavljas ono sto je vec napisano. [emoji3]
          E jbg. Nisam vidio, brzinski sam napisao.

          Vidio nešto Kawhi Leonard i Lakersi pa sam čačkao po twitteru.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Potvrda da je i De Hea samo covek . Preokrenuce ovo Spanci, za klasu su jaca repka.

            Comment


            • Izgleda kao da je Cristiano odlučio da igra dva puta po pet minuta i tada su postignuti golovi.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • DDG se tačno oladio od neaktivnosti na golu.
                Španci igraju svoju igru, realno su bolji tim, ali jbg. Nije mi jasno što je Nacho počeo meč, čak i da je hteo defanzivnijeg igrača i specijalistu, boljeg čoveka nema od Cesara, ako već nije hteo Carvajala.

                Gelson bi ovde bio mnogo produktivnije rešenje za Portugal od Guedesa. Možda ga Santos i ubaci u drugom.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Princoni. View Post
                  Potvrda da je i De Hea samo covek . Preokrenuce ovo Spanci, za klasu su jaca repka.
                  Kad igra protiv Arsenala nije covek.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Besni su Portugalci sa kontrama, brza, jasna i jednostavna tranzicija. Mnogo su nezgodni.
                    Last edited by bici; 15-06-18, 20:00.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Objašnjava Brano Milačić na RTCG kako su svi Portugalci pjevali himnu, a Španci nisu.

                      Španska himna nema riječi uopšte inače. Svašta na ovaj RTCG možeš da čuješ.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Sta fali Njemcima?

                        Bolje Njemci nego ovi cigani sto igraju veceras, dve najciganskije nacije na planeti zemlji Spanci i Portugalci.
                        Engleze mrzim,sta cu jace je od mene.A Njemci su mi dosadni,njihova igra mi je negledljiva.Ne volim te sjeverne narode nikako.

                        Comment


                        • Originally posted by dekinjo View Post
                          Španci i Nemci imaju sistem, takvim ekipama trener ima manji uticaj na igru.

                          Pepe dobio udarac u predelu brade i vrata, a uhvatio se za čelo, onda ustao posle dve sekunde, zato nisu ni rekli sudiji da gleda VAR.
                          Ma da, a i Spanci imaju jedno 3 trenera na terenu.

                          Comment


                          • Originally posted by Ognjen View Post
                            A zasto?

                            Trenutno kako stvari stoje ove sezone, Mesi je imao daleko bolju sezonu od Ronalda.

                            Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
                            Zato sto je dao nenormalan broj golova od januara do danas, zato sto je dao epski gol protiv Juventusa, vukao u LS i osvojio jos jednu LS i sa ova dva gola dao je u sezoni vise od Mesija iako nije postojao u prvom dijelu sezeone, LS je vaznija od Primere, Mundijal odlucuje ko ce uzeti ZL ali sam siguran da ce to biti Ronaldo sem ako Mesi ne osvoji titulu sa Argentinom.
                            sigpic

                            Comment


                            • U pravu je Vladan.Kristijano uzima zlatnu loptu iako ce u tome presuditi kupljena LS ali sta je tu je.

                              Comment


                              • Ne znam ko je dao onu loptu za Ronalda kad je odložio Guedešu, ali mu svaka čast.

                                Isko za reprezentaciju izgleda kao na najbolji igrač na svijetu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X