Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sva naglabanja o nekakvom Daliću su gomila gluposti. Oni su tu zbog Luke Modriča, on je prvi i jedini razlog zašto su igrali finale.
    Bez Modriča se verovatno ne bi ni plasirali u Rusiju.

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
      Sva naglabanja o nekakvom Daliću su gomila gluposti. Oni su tu zbog Luke Modriča, on je prvi i jedini razlog zašto su igrali finale.
      Bez Modriča se verovatno ne bi ni plasirali u Rusiju.
      Dalić je bio katastrofalan do polufinala, ali za mečeve protiv Engleza i Francuza ima moje poštovanje.

      Modrić je sastavi deo ekipe, i druge ekipe su imale klasne igrače i to u većem broju pa nisu došli dokle su Hrvati.

      Originally posted by dekkard View Post
      Upravo tako, prvo finale, i to svetskog prvenstva, nema se za čim žaliti, naprotiv. Što se nas tiče ne verujem da ćemo ikada i prići blizu tom rezultatu. Da je Muslin bio selektor, izašli bi iz grupne faze, ali tu bi bio kraj.
      Stani, kako možeš da ne žališ kad dođeš do finala SP i izgubiš od ekipe koja je približnog kvaliteta. Pa nije to finale SP u nekom vaterpolu koje igraš protiv Srbije i već si poražen i pre početka meča.

      Najpopularniji sport, najvažniji meč, ulaziš u besmrtne pobedom, nisi slabiji od protivnika, znaš da se ovo događa ređe od Halejeve komete, posle nepostojećeg faula daš sam sebi gol, napraviš glup penal koji sudija dosudi tek posle VAR-a, pa kako rođače da budeš miran posle toga.

      Da se ne lažemo, ovo je sada hajp, ali kad prođu godine samo se pobednici pamte, u svojoj zemlji će biti zapamćeni, ali globalno neće. Koga bole što su Švedska, Mađarska i Čehoslovačka igrali u fiinalu, o njima se nikada ne priča kao o šampionima sveta. Englezi sa jednim osvojenim SP imaju veće priznanje od Holanđana koji su tri puta gubili finale.

      Tek će posle nekog vremena shvatiti kakvu su priliku propustili, jer velika je razlika reći, ej mi smo bili šampioni sveta i ej mi smo bili u finalu. To je zapravo i najveća razlika, samo šampion sveta nije poražen, svi ostali jesu pa i oni koji su igrali u finalu.
      Last edited by goku; 19-07-18, 14:59.

      Comment


      • A jesi decko glupan za medalju

        Comment


        • Originally posted by Mrkela View Post
          A jesi decko glupan za medalju
          Ti si beše Hrvat? Ova tvoja reakcija govori da sam pogodio suštinu.

          Slobodno nastavi da vređaš ako će ti biti lakše zbog poraza u finalu, toliko se mogu žrtvovati.

          Comment


          • Cuj hrvati se loze, mi snimili dva filma i seriju kad smo pre 88 godina stigli do polufinala
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Koliko prošle godine smo dočekivali košarkaše i slavili srebro na Evropskom prvenstvu.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Cuj hrvati se loze, mi snimili dva filma i seriju kad smo pre 88 godina stigli do polufinala
                Fudbal onda i sada nisu uporedivi, onda su u novinama čitali rezultat. Snimiće i Hrvati o ovome film jednog dana i treba da snime. Ne znam ko se ovde u Srbiji ložio na rezultat pre od 88 godina, niko nije ni znao za njega, film je izazvao loženje, to je ipak razlika.

                Originally posted by mark it zer0 View Post
                Koliko prošle godine smo dočekivali košarkaše i slavili srebro na Evropskom prvenstvu.
                Ja nisam, sećam se koliko sam se loše osećao posle poraza od Slovenaca.

                Jedno je kad dva puta izgubiš od Amerikanaca koje znaš da ne možeš dobiti, a drugo kad izgubiš od ekipe koja je istog kvaliteta kao ti. Potpuno je drugi osećaj. S druge strane košarkaška takmičenja su svake godine, Srbija je uvek favorit da igra finale i recimo da će biti još mnogo prilika u narednim godinama.

                Fudbal je mnogo veći sport od košarke, najveći, koliko će još puta Hrvati i kada imati priliku da budu svetski šampioni u fudbalu. Teško je to i porediti. Samo 8 zemalja je bilo svetski šampion, samo još 5 je igralo finale. Mnogo je teško osvojiti svetsko prvenstvo čak iako se zoveš Brazil, do Katara 2022. će proći 20 godina kako nisu bili svetski šampioni.

                Comment


                • Svesni su ljudi da velika prilika nije iskoriscena. Ali dali su sve na ovom turniru u Rusiji, ne znam stvarno sta moze bilo ko da im zameri. Po mnogima su bili bolji ucesnik finala. Na to dodas, da je ovo najveci uspeh u istoriji Hrvatske, ja bih isto slavio, uprkos porazu u finalu. Sta vise, bio bih presrecan.

                  Nisam bas siguran sta je poenta tvoje price, konkretno, mislis da ne treba da slave ili treba?
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Gdje se sa trollcinom raspravljas Filipe crni

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Svesni su ljudi da velika prilika nije iskoriscena. Ali dali su sve na ovom turniru u Rusiji, ne znam stvarno sta moze bilo ko da im zameri. Po mnogima su bili bolji ucesnik finala. Na to dodas, da je ovo najveci uspeh u istoriji Hrvatske, ja bih isto slavio, uprkos porazu u finalu. Sta vise, bio bih presrecan.

                      Nisam bas siguran sta je poenta tvoje price, konkretno, mislis da ne treba da slave ili treba?
                      Treba, ali umerenije. Nekako mi je neprirodno da onako slaviš, a izgubio si finale. Ne znam, ja pričam iz svog ugla i kako bih se ja osećao da je Srbija izgubila finale, ne bi mi bilo baš do slavlja. Kada smo izgubili ona dva finala u basketu od Amera bio sam zadovoljan što smo u finalu, ali nisam slavio. Fudbal je neka druga dimenzija u odnosu na košarku, emocije su jače. Ono kad smo izgubili od Slovenaca više bih voleo da smo ispali u grupi. Ovo je ta situacija, Hrvati su izgubili finale SP od ekipe sa kojom se može igrati. Meni bi bio bedak recimo da je Srbija izgubila na taj način i ne bi mi bilo do slavlja.

                      Gledao sam onaj doček u Zagrebu, pa u Zadru i Splitu i da ne znam rezultat mislio bih da su pobedili Francuze u finalu i da su postali svetski šampioni. Ali kontam da većina ljudi teško živi i da jedva čeka neku priliku da se izduva, tako da ne moraju svi misliti kao ja.

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Koliko prošle godine smo dočekivali košarkaše i slavili srebro na Evropskom prvenstvu.
                          Propaganda, a realno neuspeh. Što ne znači da Hrvati nisu postigli veliki uspeh, fudbal i košarka ko dupe i oko, iako bih ja voleo da je obrnuto.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Fudbal je platina, mali sportovi su amaterski nivo, no contest.

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Gledam sad Severna Irska BiH i prvo što mi kroz glavu prođe da je bruka našu reprezentaciju što su tako dve ekipe u višem rangu od nas.

                              Kukamo na naše bekove, gledam ovog Ćivića, izgubljen momak.

                              Treče, al se Robi ugojio, zauzima dva ara koliki je.

                              Comment


                              • No thread for Copa America 2019? I think Team Argentina may wins this time. Copa America 2019 Schedule is out.
                                Last edited by vickyaheer; 10-05-19, 11:02.

                                Comment

                                Working...
                                X