Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slaven Bilić je jedan od najinteligentnijih ljudi u nogometu (dovoljno je reci da je završio pravo a završeni faks je u nogometu rijetkost) a i koliko čujem u privatnom zivotu ko ga je upoznao ostao je iznenađen kakav je dobar čovjek za razliku od šukera
    Veceras uz Portugal-Španjolska utakmica koju smo najviše čekali u grupnoj fazi
    Argentina je pod ogromnim pritiskom a Hrvatska poletila nakon pobjede protiv Nigerije, kad se usporedi startnih 11 Hrvatska ima 6-7 boljih igrača ali oni imaju najboljeg na svijetu i to je prevaga
    Najveca prednost hrvatske treba biti u Veznom redu Rakitić modric protiv argentinskog mascherano i vjerojatno enzo perez(ili lo celso)
    Ako se ne uspije ostvariti nadmoć s takvom sredinom onda gasi utakmicu jer Hrvatska ne zna igrat bunker kao Island i Portugal
    Ocekuje se da ce biti samo jedna promjena u odnosu na Nigeriju a to je ulazak badelja ili brozovica umjesto Kramarića


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by dekinjo
      Jel može neko da mi kaže šta ga je voditelj pitao? Mislim da je odgovrio: "Šta me briga" i svi su prsnuli u smeh.

      https://twitter.com/twitter/statuses...40135938117632
      Pa pise ti sve u komentarima

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ne znam za vas ali je meni takmičenje jedno od najzanimljivijih upravo zbog toga što selektori i igrači (na papiru) slabijih selekcija nalaze načine da zaustave one (na papiru) jače selekcije.

        Svakako je prijatno osveženje od horora LŠ-a gde se mnoge ekipe ni ne trude da odigraju oba meča nokaut faze i gde se učestalo viđa 4, 5 golova razlike. A sve zbog nezainteresovanosti.
        sigpic

        Comment


        • Bilić je Rusiji.

          Novinar + 2 bivša igrača + 3 trenera - extra emisija.

          Sky mislim da je.

          Ima na youtube.

          Kakav su beakdown Španija - Iran uradili.

          Objasniše SP i neke stvar.

          Comment


          • Potpuno ocekivano sto se mene tice je da Hrvatska dobije Argentinu, jednostavno su bolji, koliko god to cudno mozda nekome zvucalo oni imaju i vise kvalitetnih fudbalera u ovom trenutku i sto je najvaznije mnogo izbalansiraniju ekipu. Ipak ja od kad pratim fudbal ovo je najslabija Argentina sigurno na papiru i pored Mesija sto zvuci nestvarno, ali ni ovakvu je ne bih otpisao jer ako nekim cudom prodje grupu, sto ce sad biti pakleno tesko, ali ako prodju ekipe sa najboljim igracem ili sa jednim od najboljih igraca svijeta onda dobiju vjestacko disanje, drugu sansu i tu sansu znaju i da iskoriste i da odu i do samog kraja, ali ono sto je protiv Argentine i ako prodju je to sto nema igre, nema jasne taktike, nema jasnog cilja. Mesi se ne trudi dovoljno pritom, nervozan je, nije izbacio loptu dok mu kolega lezi na travi, to su sve stravi koje govore da mu glava nije na pravom mjestu.

            Hrvati s druge strane potpuno ocekivano sto se mene tice, imaju premocne igrace, imaju balans e sad rotacija je upitna, posebno napadacka jer ovo sto Manduzkic radi je toliko nevjerovatno da ja rijecim nemam. Nisam siguran samo koliko moze ovako, jer on igra sve, od beka do centarfora. Modric je naravno sto se klase tice broj jedan, kakva je nepravda sto Cavi i Inijesta nemaju Zlatnu loptu, isto tolika je sto je i Luka nema i nikad nece imati. Glavni igrac reala sigurno poslednjih godina, jedan od najboljih, ako ne i najbolji igrac sa ovih prostora svih vremena, traje koliko traje na najvecem nivou, najbolji vezista svijeta bez ikakve konkurencije. Ovo prvenstvo treba da bude kruna njegove karijere,njegove generacije. Mozda on bude tu i za cetiri godine, godine za sad nista njemu ne znace ali sad je i dalje u zenitu, i dalje igra najbolji fudbal na planeti i to mnogo znaci, jer cini sve oko sebe boljim. Rakitic pritom iz Barse, pa Kovacic koji je opcija sa klupe ali je apsolutno klasan igrac, pomenuti Mandzuka krvavi radnik, dobar golman, dobri bekovi, dobri stoperi, sve imaju, oce li izdrzati fizicki i oce li uspjeti da izdrze pritisak pa moguce i breme favorita nakon grupne faze ce biti kljuc. Zaboravih Perisu, s lakocom on to prolazi i centrira kao da snajper ima u nozi, desno gazi isto kao i lijevo, ma strahovita reprezentacija po imenima, barem tih 12-13 igraca.

            Francuzi ok danas, Pogba napokon proigrao ali Peru je bio u najmanju ruku ravnopravan i bas je uzas sto ljudi nemaju ni bod i sto su vec sad kuci iako igraju odlican fudbal i zasluzili su mnogo vise.
            sigpic

            Comment


            • Mesi nije ni trebao da se vraca u reprezentaciju.

              Comment


              • Originally posted by Ognjen View Post
                Mesi nije ni trebao da se vraca u reprezentaciju.
                Ali kada se vec vratio morao je vise da se trudi.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Ali kada se vec vratio morao je vise da se trudi.
                  I kada je stvarao prostor saigracima oni to nisu umjeli da iskoriste.

                  Pokazalo se da Argentina nema nikakvu spremljenu taktiku, ni plan. To su pokazale one izmjene poslije primljenog gola, koja je ono panika sunce ti.

                  U odnosu na prvi mec sa Islandom veliki broj promjena na svim poljima sto znaci da je Sampali iz korijena poceo da mijenja i da smatra da je totalno promasio sa idejom sa kojom je htio da mu se bazira igra tokom cijelog turinira. Sampaoli se zestoko osramotio, ali bitno da se on jednom golu raduje kao dijete od 5 godina umjesto da rjesava goruce probleme.

                  A Mesi da se nije vratio u repezentaciju, Argentina ne bi ni bila ovde.

                  Comment


                  • Trebao je Sampaoli Rikelmea zvati
                    Hrvatska dark horse za finale,mogu dobiti Portugal ili Španiju u četvrtfinalu,posle vrv Meksiko ili Engleska ko zna
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Ognjen View Post
                      Mesi nije ni trebao da se vraca u reprezentaciju.
                      2005. godina, Francuska u problemu u kvalifikacijama, pitanje je idu li u Njemacku, Zidan se vraca i vraca Turama i Makelelea, vodi ih na Mundijal ali u grupi imaju velike probleme iako je grupa na papiru presmijesna. Prva utakmica remi sa Svajcarskom, druga remi sa Korejom, treca je protiv Togoa, mala igra rijeci navijaca Togoa na tribinama, salju jasnu poruku Francuzima TO-GO HOME. Zidan ocajan u prve dvije utakmice, nista ne moze, svi u fudbalu misle da je gotov, traze od Domeneka da ga ostavi na klupi, ali Domenek to ne mora da radi jer ovaj dobija drugi zuti karton protiv Koreje i propusta Togo. Sad ce biti bolje da ih ne usporava vise. Prolaze grupu, a posle toga stvara istoriju i odlazi u penziju kao najveci.





                      Nije kasno za Mesija i Argentinu jos uvijek.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mnogo su jaki, bas mnogo.
                        Ovo sto su veceras odigrali je nestvarno. Cuvali su se protiv Nigerije i ovdje dodali gas.
                        Protiv Islanda ce sigurno da ga spuste i za samu zavrsnicu se cuvaju.
                        Bas onako kako to rade velike reprezentacije, glavni favoriti i najozbiljnije ekipe. Kao da je jedna Njemacka u pitanju.
                        Izgledaju mnogo zrelo, smireno, pametno i disciplinovano. Imaju glavu i rep.

                        Cak im i zrijeb ide na ruku. Vjerovatno Danska, pa onda mozda Portugal.
                        Ali... da se saceka kraj grupne faze.
                        Oni su i proslo EP grupnu fazu brutalno odigrali. Pa su trebali da pociste osvajaca prvenstva, ali su bili uvuceni u masinu i tu "dosadnu" utakmicu, jer Portugal drugacije nije mog'o preko njih.

                        Koliko su dobro svi odigrali veceras, brutalno nesto.
                        Mozda je i glupo izdvojiti nekoga, ali Rakitic i Modric
                        Svima je jasno da je Luka godinama unazad najbolji vezni igrac na planeti. Ali... da li je Luka Modric odigrao losu utakmicu u zivotu? Klasa. Posebna prica. Genije!
                        Steta za Ivanov slobodnjak. Precka se jos uvijek trese.
                        Svaka cast Hrvatska!
                        Last edited by Arnel.S; 22-06-18, 01:20.
                        sigpic

                        Comment


                        • Bravo, braco Hrvati! Protjerati stakora sa prvenstva. GOAT my ass...

                          Comment


                          • Originally posted by dekinjo
                            Vas dvojica ste dva najgluplja lika ovde, jel znate to?

                            Kad je neko glup, a zna da je glup to je ok, ali kad ne zna, onda dobijamo ovakve upise kakve vas dvojice pišete.

                            Inače polako sa uzdizanjem Hrvata, još nisu igrali sa ozbiljnom ekipom. Nigerija je najneorganizovanija ekipa na SP, Argentina nešto slično plus loš izbor igrača. Ovo mi je ličilo kao kad je Mihajlović izveo u Zagrebu Radovanovića, Stevanovića i Šćepovića. Prava vrednost Hrvata će se videti kada budu igrali sa nekom evropskom ekipom ili nekom tipa Meksiko. Pre četiri godine su bili bolji nego sada pa ih je taj Meksiko unakazio.

                            Samo glupaci mogu ponižavati Mesija. Mislite ako pljujete po veličinama, da će vaši bedni životi manje bedni, e pa neće, biće još bedniji.

                            Toliko od mene.
                            Neka sam ja glup, moguće, ali gde si ti pročitao da ja pljujem Mesija to mi nije jasno ?

                            Nisam ga ni pomenuo, ono što ja radim je ismevanje tvog poimanja fudbala. Ne kažem da ga i ja rezonujem, ali ti mu vala jebeš kevu.

                            Opusti se, nema potrebe da si nervozan. Okači neku satistiku ulepšaj mi veče. Možda da okačiš najbolju postavu WC-a po whoscore-u do današnjeg dana !? RAzigraj me malo, budi Mesi.

                            Comment


                            • Hrvatima se opasno otvara ovdje. Idu sada vjerovatno na Dansku.

                              Comment


                              • Nijedan fudbaler ne voli da igra protiv igrača kao Mandžukić. Taj će sve uraditi za pobjedu. Kad imaš takvog igrača pored sebe, dobijaš i ti snagu. Ako ti je ladno naveče, doći će on da te pokrije.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X