Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bi se zahvalio Stojkoviću, Ivanoviću, Rukavini i Karleusi. Ako već sami to ne urade. Svakako nista ne gubimo njihovim odlaskom (izuzev Baneta koji je legenda i koji bi meni i dalje igrao ako se vratimo sistemu sa 3 pozadi ako ne onda nema svoju ulogu u timu)
    Najveći problem ce biti nalazenje selektora jer ko je lud da prihvati da bude selektor i da strepi od otkaza cak i kad ispuni svoj cilj i odvede ekipu na neko takmičenje sto ce sad biti nikad lakse posto se povecao broj učesnika i za evropsko... Imamo dosta perspektivu okosnicu tima ali nemamo sistem. A mnogo je vaznije imati sistem.

    Comment


    • Svi golovi koje smo primili su posledica grešaka.

      1. gol Švajcarske je posledica očajnog vraćanja naših navalnih igrača u zonu odbrane, onaj nesrećni kreten koji je postigao gol je imao tundru i tajgu prostora da se širi i namešta.

      2. gol Švajcarske je posledica amaterske reakcije Tošića koji je na centru (?!) pravio zamku u trenutku kada je maloumni kepec još bio na svojoj polovini, posledica je bilo dijametralno suprotno kretanje Tošića od potrebnog pravca (trebao je da prati, a ne da istrčava).

      1. gol Brazila je posledica tužno/jadne reakcije Kolarova, koji izgleda nema pojma da je deo lanca odbrambene četvorke koja mora da deluje kao jedno, ako se Veljković pomeri sa svoje pozicije (a morao je da isprati Gabrijela Žezusa) Kolarov je morao da popuni rupu u sredini, a ne da retardirano statira levo pored Vilijana.

      2. gol Brazila je posledica rvanja Mitrovića i Mirande. Mitrović je bio zadužen da čisti prvu stativu, pao je/fauliran je i to je bio kraj.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Da li se raspravljate oko Italijana i nekih drugih nacija i pominjete neke komplekse, i kojekakve frustracije, besmisleno. Ja primera radi gotivim Engleze, i voleo bih da osvoje isključivo zbog odnosa prema fudbalu, toga kako ga doživljavaju i koliko im znači. To nema nigde na svetu. Neka budu i netalentovani, i snobovi, i ne znam ni ja šta, veliko poštovanje za ljubav i vernost.

        Mada su i Argentinski navijači prikupili moje simpatije sa onom pesmom ispred hotela pre neki dan, neverovatno. Voleo bih da izbace Francuze, iako im je ekipa odvratna.
        Last edited by mark !t zer0; 28-06-18, 12:11.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Ja primera radi gotivim Engleze
          Zar i ti,sine Brute?

          Comment


          • ....

            Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            To mozda zbog ogorcene klupske sezone. Ali sta ces, forum je, imaju prava.

            Ne mislim da je razlog u tome, koreni problema su mnogo dublji.

            Naravno, samo sto nisu mozda gori, nego su sigurno gori. A taj Zidan je jedan od retkih koji onako moze Maradoni da prismrdi, no dobro.

            Zidan kao igrač je jedan od najboljih svih vremena. Ali zbog ispada koje je pravio, divljačkih startova i koliko nije mogao da kontroliše svoj temperament, na kraju krajeva kako je i završio svoj poslednji meč, ne može se svrstati u velike ličnosti, kao ni recimo taj Maradona zbog svog privatnog života.


            Ovde nemas pravo za diskusiju, polemiku, nego ako kazes nesto protiv par svetaca, odmah si kompleksas ili provokator isfrustrirani., a zapravo je obrnuto.

            Hahaha, jel neko video tarantulu možda.

            Comment


            • I ja gotivim Engleze, uvijek posle Srbije navijam za njih.

              Konacno imaju tim, nemaju nabedjenih zvezdica pa vidjecemo sta ce uraditi.

              Inace su slicni nama, sto znaju da uzdignu ekipu pa da je spuste i ispljuvaju. Tu smo bez dileme uz njih u vrhu


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Fiksni, omasio si te svoje tirade malo vise, uglavnom upucene mom postu, pa i za maglu sa Milanom.
                Akcenat je bio na rezultatu, pa i jedan od razloga zasto na Zabare gledam drugacije....1:0, 1:1, a ne losoj sreci po nas.
                Uostalom razbili smo ih, Piksi je rekao skoro ...mozda i najbolji Milan ikada
                A i ostalo sto si pisao po obicaju nafilovao i rasplinuo se.
                Drugi put me slobodno cirtiraj, a ne ovako... -.-

                tt
                Prvo znas i sama da nemam problem,da citiram,al u ovom slucaju se odnosilo na sve koji su krenuli da pljuju,po jednom konitentu Juzna amerika,Italijanima,po legendama svetskog fudbala itd.

                Tebi sam samo odgovorio na primere koje si navela,sa jednim se slozio sa drugim onako bas i ne,a ne secam se da je bas jos bilo nekih provlacenja,Ita protiv Srbije,kako klubovi tako i repka,dok je sa Nemcima bilo svacega,al te primere nisi navela,al stavise ti si skroz ok i korektno napisala razloge,a ja i na to odgovorio,pored mnogo cega u mojim postovima gde sam pisao o svacemu...

                Sa Black Mambom se u svemu slazem

                Comment


                • Ja sam tek pre par dana shvatio koliko mi mozemo da se identifikujemo sa mnogim zemljama. Krenes od drustva, politike, ekonomije, kulture i mozes da povuces dosta paralela pre svega sa Engleskom(ponajvise zbog uticaja njihovih medija i koliko pratimo njihove trendove, malo po mentalitetu), Italijom i Argentinom od jacih repki. To ponajvise polazi od toga pod kolikim smo uticajem drugih kultura i koliko mi to kao individua prihvatamo. Ja sam nas narodi i posmatrao da smo poor's man England.

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Da li se raspravljate oko Italijana i nekih drugih nacija i pominjete neke komplekse, i kojekakve frustracije, besmisleno. Ja primera radi gotivim Engleze, i voleo bih da osvoje isključivo zbog odnosa prema fudbalu, toga kako ga doživljavaju i koliko im znači. To nema nigde na svetu. Neka budu i netalentovani, i snobovi, i ne znam ni ja šta, veliko poštovanje za ljubav i vernost.

                    Mada su i Argentinski navijači prikupili moje simpatije sa onom pesmom ispred hotela pre neki dan, neverovatno. Voleo bih da izbace Francuze, iako im je ekipa odvratna.
                    U ovome i jeste stvar, sto njima taj fudbal uopste ne znaci, ni blizu kao ovim "ciganima i zabarima" i ne na pravi nacin, sto je najvaznije. Nego postoji ta neka prica kako je tamo fudbal nastao i kako je to nacija fudbala, pa su svi u tripu...

                    A i nije tesko voleti i biti veran sportu kad si samo u tom sportu i poznat i cenjen u svetu, i to iskljucivo na klupskom nivou. Kao da im preostaje nesto drugo? Jedino da igraju ragbi sa svojim bivsim i sadasnjim kolonijama.

                    Svako ima pravo da navija za koga hoce, nista ne osporavam.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      I ako se za maloumnog kepeca slazem 100% .... To je jedno malo, podvodljivo - prilicno tupavo stvorenje.
                      povodljivo valjda, kontam da ga niko ne podvodi.

                      Ne slažem se nikako da je Stojković najveći krivac za gol, problem je što je uopšte Paulinjo dobio prostor da izadje 1 na 1 sa njim. Da je mogao bolje da reaguje - mogao je, nije, a i samo je bilo pitanje kada ćemo ga primiti. Prvi gol protiv Švajcarske smo primili posle odbitka, gde su naši pogubljeni krenuli da istrčavaju i gde se Bane bacio na šut, što se ispostavilo kao greška, pošto bi ga lopta pogodila da nije to uradio. Stojke je bio izblokiran, i nije mogao ništa da uradi. Na kraju se golman Vlada uz Mitra i Tadića najbolje pokazao u našoj reprezentaciji. Milenkovića da ne zaboravim, oko njega treba da se gradi odbrana za sledeće prvenstvo (ukoliko se kvalifikujemo ). Mislim da je neozbiljno da Kratajić ostane selektor (osim iz menadžerskih razloga), odradio je poprilično dobro svoj posao, sad dajte nekoga proverenog, pa sve iznova.

                      Što se tiče Muslina, ne verujem da bi on mnogo više postigao, možda ne bi imao nijednu pobedu, ali bi izašao sa idejom i predstavom šta i kako da se radi. U sve 3 utakmice.

                      Nije mi jasno što Prijovića nije ubacio (osim iz menadžerskih razloga), da igramo sa 2 špica, što je sve redje, i što bi moglo da upali. Imaš Tadićs na jednoj, Kostića na drugoj i gadjaj dok ne prodje.

                      Moram da prokomentarišem i poslednjih pola sata i taktiku - bolje 0:2, nego 0:5. Gde se ti pola sata ne boriš, ne pokušavaš ništa. Koj si onda kurac i došao na svetsko (osim iz menadžerskih razloga).
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Pogledajmo zajedno:



                        Akcija iz koje je postignut prvi gol Brazila na snimku kreće od 28 sekunde, Kutinjo dodaje Paulinju a najbliži njemu je Kostić, i logično je da bi on trebalo da ga isprati, Kolarov je skroz na desnoj strani, a Stojković potpuno debilno izlazi na 11 metara od gola, valjda samo on zna šta je hteo (da skrati ugao? ) umesto da sačeka šut na gol liniji, do tada bi ili neko stigao Paulinja ili bi ovaj imao šut koji bi bio teži od ovog kojim je postignut gol.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Jedva cekam da dodje bici
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            U ovome i jeste stvar, sto njima taj fudbal uopste ne znaci, ni blizu kao ovim "ciganima i zabarima" i ne na pravi nacin, sto je najvaznije. Nego postoji ta neka prica kako je tamo fudbal nastao i kako je to nacija fudbala, pa su svi u tripu...

                            A i nije tesko voleti i biti veran sportu kad si samo u tom sportu i poznat i cenjen u svetu, i to iskljucivo na klupskom nivou. Kao da im preostaje nesto drugo? Jedino da igraju ragbi sa svojim bivsim i sadasnjim kolonijama.

                            Svako ima pravo da navija za koga hoce, nista ne osporavam.
                            Ne pominjem druge zemlje. Kada kazem da Sanderlend proda 20 000 sezonskih u trecoj ligi, ili da nastane ludnica po trgovima i pabovima u Engleskoj kada Harry Kane da gol iz penala jebenoj Panami, to su cinjenice i meni se to svidja. Ljudi jednostavno zive za fudbal i to duboko ukorenjeno u njihovu kulturu, sada da li nije tesko voleti ili jeste, to ostavljam tebi da procenjujes, ne bih se bavio tim stvarima. To su stvari koje ja duboko postujem, i zaista nema nigde na svetu.


                            @dekkard no comment. Cuj trebao je da stoji na liniji. U pravu si : Stojke, Mitar, Ljajic, Milenkovic, Rukavina, to su najveci krivci. Samo Spajic, Radonjic i Rajkovic.

                            edit: Toliko stvari se ispisa, toliko krivaca, ne znam ni ja cega, a niko da pomene da je ovo trenutno nasa realnost.
                            Last edited by mark !t zer0; 28-06-18, 12:42.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              ... umesto da sačeka šut na gol liniji





                              Brazilac ulazi u šesnaesterac sam ko duh, a da ga Stojke čeka na liniji Genijalno.
                              Revolucija u svetu golmana.


                              Comment


                              • Definitivno je to naša realnost, ali ne i maksimum. U drugačijem sistemu bismo sa ovim kadrom igrača mogli korak više da napravimo, nakon ovakvog epiloga u grupi F čak i dva. Al šbb kad bi bilo.
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X