Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.youtube.com/watch?v=OoP04d72rkw

    Onako malo o "dobrom","finom" ,Zidanu...ima svega od bacanja za penal,do namernog gazenja i udarnja glavom i jos ponesto,verujem da svako ko prati fudbal za ovo zna,al eto ,samo Latinosi,Spanci,Italijani,Portugalci cigani,a ovi sa zapada gospoda,aha,ko i onaj Nemac sto ,posle Krosovog gola dodje do glupe Svedske malo da ,se "zeza",vratilo se lepo...i posto nikog ne znam licno gledam ih samo kroz rezultate igru i uspehe koje doprinose gde igraju,ovo drugo znam,al me nece opredeliti dal nekog ,volim ili ne kao igraca,ali posto se vec udarilo na Italiju,latinose i ostalo mozemo i o postenim ,drugim nacijama,zbog gospode iz Nemacke i Austrije,izmenili pravila posle WC1982 da moraju svi mecevi da se igraju u isto vreme,u poslednjem kolu ,nije ni to fantasticno al mnogo bolje,al stvar je u tome kako su ti casni i posteni odigrli vidi 1-1 jedini moguci rez,koji izbacuje Alzir a dalje idu komsije...ima jos primera,eno ga i juce jedan takav FRA-DAN,i ima ih koliko god i uvek ce ih biti...jedina razlika je sto je laz da to rade samo jedni a drugi su fini ,dobri,posteni stavise gori su....o nekom provlacenju ITA,vise nego nekih drugih je smesno ljudi ispali sa 3 WC zaredom na penale 1990,1994,1998,...2000,ko prati fudbal zna kako se to finale zavrsilo sa FRA,koji su u njega usli preko penala u 120min iz penal sa Portugalom i cuveni zlatni golovi tad i vise nikad,2002 znamo kako su pokradeni,2004 ,znamo za cuvenih 2-2 postenih Danaca i Svedjana...bilo je provlacenja,kroz grupu 1982,al posle i gazenja svih,kao i 2006,penal proyiv Australije koji mozda i nije bio...i to ima svugde i kod svih i stvarno je licemerno ,deliti,i praviti ovakve podele...spominje se vidim i Zvezda i provlacenje,Milan,pa nisu oni krivi za maglu,a inace prvi mec je Milan tad bio bolji,sto se Intera,tice gledao snimak,Zvezda bolja al ispala...al sta cemo sa Kelnom i postenim Nemcima 1989 smesno ili mozda malo o fer Englezima i MU,koji nisu smeli da dodju jadni u BG zbog straha 1991,pa se igrao samo jedan mec gde ih Dejo razvali,a oni i zjednog suta pobede i provuku se,bez revansa na Marakani,o 1992 i sankicjama postenog zapada i vracanja tada najjace repke u evropi sta reci,i zanimljiva i opsteprisutna stvar ,ono kad se Nemci provuku,daju ga u 90min i slicno,a Nemci su to masine,kad tako pobede,Spanci,Ita,Arg,vidi cigane usralo,samo dupli arsini,samo jako....i za kraj samo cu reci Zizu vrv najboljii grac koga sam gledao,uzimajuci igru,doprinos,rezultate,trofeje i uticaj na ekipe,al daleko da je cvecka...ili izgleda da samo njega svi samo provociraju...a znamo svi da u sportu ,svi provociraju i pricaju i mnogo gore stvari nego njemu Materci ili ko god kome od Srbije do USA...ako se vec zeli objektivnost treba se gledati realno,a ne selektivno...plus sto naravno stoji i dalje ona stara u Srbiji da su Italijani,Spanci cigani, Nemci gospoda,jbg to se zove kompleks jos od rata,zelis da budes ono sto nisi,jer smo mi mnogo blizi po temperamentu svim ovim ciganima i latinosima nego Nemcima

    A mozemo malo i o vrhu svih tih FIFA i sudijama,postenim iz Nemacke,o Blaterima,Lenart Johansenima,Platinijima i slicnima,a sad Infantinima

    Ja nekazem da toga nema i na ovoj drugoj strani ima,al ako cemo posteno sve je to isto,mozda cak i gore ,kod ovi zapadnijih,sto se tice foliranja i postenja
    Last edited by 61563; 28-06-18, 02:37.

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      Ova hipotetička priča oko toga da l bi prošli s Muslinom, nema mnogo vajde od nje, ali čisto da bacim svoje mišljenje. Iskreno ne verujem. Mislim čak i da bi ostavili lošiji utisak. No to svakako nećemo nikad saznati.
      Jedno je sigurno, lošiji utisak bi sigurno ostavili.

      Sećam se priča po nekim forumima kad su se završile kvalifikacije dok se još nije znalo da će Muslin otići. Priče su uglavnom bile: zastarela igra, suviše defanzivno, a protivnici stvaraju gomilu šansi, pročitani smo jer sve ide preko Tadića i Mitrovića, 0 bodova, 0 golova na SP. To su otprilike bile priče, tako da je ovo što smo uradili neuporedivo sa očekivanjima da je Muslin ostao.

      Ne branim Krstajića, on je evidentno nemač pojma za mnoge stvari jer nema iskustva, ali jednu stvar mu moram priznati, a to je da posle duže vremena nisam bio deprimiran kada sam gledao reprezentaciju Srbije, igrali smo nešto što je u nekim momentima ličilo na fudbal. Sa Muslinom ni jednog trenutka to nisam video.

      Sad će neko reći da smo imali rezultat, ali koji je to rezultat koji već kroz istoriju nismo imali. Od poslednjih 6 SP od kada smo nova država bili smo na 4 SP. Na poslednja dva kvalifikaciona ciklusa pre ovoga smo bili prvi u grupi sa Španijom i Francuskom. Nemojmo se praviti da smo neki levati, nismo sila, nismo nikada ni bili, ali imamo dovoljno kvaliteta da redovno budemo na velikim takmičenjima.

      Za mene rezultat nije kada se plasiramo na SP, da prođemo grupu je realnost u nekim drugim okolnostima, QF je za mene rezultat. Pokušavam da zamislim Muslina i njegov sistem igre na ovom SP i vidim Kostariku, ali sa mnogo boljim igračima nego što ima Kostarika. Neka hvala, nismo prošli, ne bi verovatno ni sa njim, ali bar smo povremeno igrali fudbal kao na primer u drugom poluvremenu do drugog gola Brazila kada mi je bilo puno srce da se protiv jednog Brazila tako postaviš na terenu.
      Last edited by goku; 28-06-18, 01:38.

      Comment


      • A ako cemo iskreno ovo sto igra za Francusku,veze nema sa Francuzima,2/3 reprezentacije su bukvalno Afrikanci,jbg 1984 su imali generaciju sa Platinijem osvojili euro kuci,pa nije islo,pa se eto dosetili,ulozili u infrastrukturu vrbovali po Afrci i sad su oni mocni FRA,ok nije problem,samo sto vam onda crnci ili Alzirci (Zizu),ne vode neke bitne uloge u zemlji i i sto crnci u FRA rade poslove koja nece bela gospoda,al zato kad crnci donesu zlato onda se cela FRA ponosi,ok ali licemerno,i Nemci su krenuli slicni stopama,sa Turcima,Poljacima,al ne u tolikoj meri,ovi su ekstremi i to u svim ozbiljnim sportovima...mislimda je o Svajcarcima iluzorno pricati,ok da je klub,pa ok,al ovako zaista bedno i jadno,lepo bi bilo da jos i njih Lesi izbaci i dosta mu je ,mada bice tesko ipak je ono banda gaucosa

        A sto se tice Srbije sva prica je zavrsena u pretposlednjem kolu kvalifikacija u Austriji,kad se krenulo sa busenjem Muslina...i tu je bio svakoj ozbiljnoj prici kraj...veci je problem buducnost,nismo mi veleseila,ali ima potencijala,uz jos par nekih novih igraca,al koja je svrha,kad selektora necemo imati,tj .ostace Krstaja,ili neko slican jer niko nije lud da preuzme rep,koju ti vodi Kokeza i drustvo,pa niko nije hteo ni pre WC,a ne sad,mozda ako nadju nekog novog Krstaju,ili da oni odu,a to ce biti,nikad pa ni tad,lepo im Muslin i igraci napunili dzepove i sad mogu lagano da krckaju i da mendzerisu
        Last edited by 61563; 28-06-18, 02:18.

        Comment


        • Sa Muslinom je pitanje koliko bi sansi stvorili protiv Kostarike i da li bi dali gol. I pitanje je da li bi igrao Milenkovic. Sa Svajcarcima bi mozda izvukli bod, ali kada vidim kako su se oni prosetali u kvalifikacijama dok mi nismo posebno briljirali u kvalifikacijama i zapravo razliku smo napravili protiv malih reprezentacija nisam nesto siguran koliki bi otpor pruzili Svajcarcima kada smo znali od slabijih ekipa da primimo 2-3 gola.

          Mi smo i sa Krstajom vise postigli nego na prethodna dva SP, ali ispali smo na njegovo neiskustvo.

          Sto se tice Lige Nacija, posto nemamo kvalitetnog desnog beka ja bih Milenkovica gurnuo tamo dok bih Veljkovica upario sa Nastasicem. Mislim da ce Kolarov da odradi jos jedan kvalifikacioni ciklus.

          Originally posted by bounty hunter View Post
          Stojketu je ovo poslednje prvenstvo, a zamene nema na vidiku.
          Dmitrovic

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            https://www.youtube.com/watch?v=OoP04d72rkw

            Onako malo o "dobrom","finom" ,Zidanu...ima svega od bacanja za penal,do namernog gazenja i udarnja glavom i jos ponesto,verujem da svako ko prati fudbal za ovo zna,al eto ,samo Latinosi,Spanci,Italijani,Portugalci cigani,a ovi sa zapada gospoda,aha,ko i onaj Nemac sto ,posle Krosovog gola dodje do glupe Svedske malo da ,se "zeza",vratilo se lepo...i posto nikog ne znam licno gledam ih samo kroz rezultate igru i uspehe koje doprinose gde igraju,ovo drugo znam,al me nece opredeliti dal nekog ,volim ili ne kao igraca,ali posto se vec udarilo na Italiju,latinose i ostalo mozemo i o postenim ,drugim nacijama,zbog gospode iz Nemacke i Austrije,izmenili pravila posle WC1982 da moraju svi mecevi da se igraju u isto vreme,u poslednjem kolu ,nije ni to fantasticno al mnogo bolje,al stvar je u tome kako su ti casni i posteni odigrli vidi 1-1 jedini moguci rez,koji izbacuje Alzir a dalje idu komsije...ima jos primera,eno ga i juce jedan takav FRA-DAN,i ima ih koliko god i uvek ce ih biti...jedina razlika je sto je laz da to rade samo jedni a drugi su fini ,dobri,posteni stavise gori su....o nekom provlacenju ITA,vise nego nekih drugih je smesno ljudi ispali sa 3 WC zaredom na penale 1990,1994,1998,...2000,ko prati fudbal zna kako se to finale zavrsilo sa FRA,koji su u njega usli preko penala u 120min iz penal sa Portugalom i cuveni zlatni golovi tad i vise nikad,2002 znamo kako su pokradeni,2004 ,znamo za cuvenih 2-2 postenih Danaca i Svedjana...bilo je provlacenja,kroz grupu 1982,al posle i gazenja svih,kao i 2006,penal proyiv Australije koji mozda i nije bio...i to ima svugde i kod svih i stvarno je licemerno ,deliti,i praviti ovakve podele...spominje se vidim i Zvezda i provlacenje,Milan,pa nisu oni krivi za maglu,a inace prvi mec je Milan tad bio bolji,sto se Intera,tice gledao snimak,Zvezda bolja al ispala...al sta cemo sa Kelnom i postenim Nemcima 1989 smesno ili mozda malo o fer Englezima i MU,koji nisu smeli da dodju jadni u BG zbog straha 1991,pa se igrao samo jedan mec gde ih Dejo razvali,a oni i zjednog suta pobede i provuku se,bez revansa na Marakani,o 1992 i sankicjama postenog zapada i vracanja tada najjace repke u evropi sta reci,i zanimljiva i opsteprisutna stvar ,ono kad se Nemci provuku,daju ga u 90min i slicno,a Nemci su to masine,kad tako pobede,Spanci,Ita,Arg,vidi cigane usralo,samo dupli arsini,samo jako....i za kraj samo cu reci Zizu vrv najboljii grac koga sam gledao,uzimajuci igru,doprinos,rezultate,trofeje i uticaj na ekipe,al daleko da je cvecka...ili izgleda da samo njega svi samo provociraju...a znamo svi da u sportu ,svi provociraju i pricaju i mnogo gore stvari nego njemu Materci ili ko god kome od Srbije do USA...ako se vec zeli objektivnost treba se gledati realno,a ne selektivno...plus sto naravno stoji i dalje ona stara u Srbiji da su Italijani,Spanci cigani, Nemci gospoda,jbg to se zove kompleks jos od rata,zelis da budes ono sto nisi,jer smo mi mnogo blizi po temperamentu svim ovim ciganima i latinosima nego Nemcima

            A mozemo malo i o vrhu svih tih FIFA i sudijama,postenim iz Nemacke,o Blaterima,Lenart Johansenima,Platinijima i slicnima,a sad Infantinima

            Ja nekazem da toga nema i na ovoj drugoj strani ima,al ako cemo posteno sve je to isto,mozda cak i gore ,kod ovi zapadnijih,sto se tice foliranja i postenja
            Nisi razumeo, na Zapadu su gospoda iz drugih, paralelnih univerzuma.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by bounty hunter View Post
              Stojketu je ovo poslednje prvenstvo, a zamene nema na vidiku.
              I Rajković i Dmitrović su bolji od njega.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Veceras gledamo mec izmedju Engleske i All-star tima premijer lige.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Grizu vikinzi, što je dobro. Nadam se da će maloumnom kepecu objasniti par stvari.

                    Prvi gol Brazila se ne bi desio da smo ostali u formaciji sa tri centarhalfa. Reakcija Kolarova kod gola je sramna, a kao objašnjenje se može uzeti navika da ima Jagoša Vukovića ispod sebe.
                    Veljković je morao da isprati Gabrijela Žezusa, a nastalu rupu u odbrani po automatizmu mora da popuni onaj ko je najbliži, a to je Kolarov koji je retardirano ostao pored Vilijana umesto da bude deo živog lanca koji se pomera udesno, kao na stonom fudbalu.

                    Stojković mora da ostane, daleko najbolji golman i jedna od jačih poluga u timu. Ako kojim nesrećnim slučajem ode, daleko ispred svih je Marko Dmitrović, Rajković u ovom trenutku karijere ne može da prismrdi golu reprezentacije.
                    Last edited by La Jugoslavia; 28-06-18, 10:18.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Fiksni, omasio si te svoje tirade malo vise, uglavnom upucene mom postu, pa i za maglu sa Milanom.
                      Akcenat je bio na rezultatu, pa i jedan od razloga zasto na Zabare gledam drugacije....1:0, 1:1, a ne losoj sreci po nas.
                      Uostalom razbili smo ih, Piksi je rekao skoro ...mozda i najbolji Milan ikada
                      A i ostalo sto si pisao po obicaju nafilovao i rasplinuo se.
                      Drugi put me slobodno cirtiraj, a ne ovako... -.-

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by dekinjo View Post

                        A jedini mazohizam na koji sam trenutno pristao je taj što povremeno polemišem sa tobom jer si pokazao da ne možeš sa poštovanjem da komuniciraš sa sagovornikom, ali nisi jedini, tako da ok.
                        To mozda zbog ogorcene klupske sezone. Ali sta ces, forum je, imaju prava.

                        Samo da dodam i ja da sam bas pozitivno iznenadjen Stojkovicem, bio je odlican zaista.
                        I to da su ova dvojica bolja od njega je tolika, da ne kazem glupost. Pogotovo Rajkovic kiksara. Ali opet verovatno taj neko geto Zvezda Partizan procenjuje...

                        Originally posted by 61563 View Post
                        https://www.youtube.com/watch?v=OoP04d72rkw

                        Onako malo o "dobrom","finom" ,Zidanu...ima svega od bacanja za penal,do namernog gazenja i udarnja glavom i jos ponesto,verujem da svako ko prati fudbal za ovo zna,al eto ,samo Latinosi,Spanci,Italijani,Portugalci cigani,a ovi sa zapada gospoda,aha,ko i onaj Nemac sto ,posle Krosovog gola dodje do glupe Svedske malo da ,se "zeza",vratilo se lepo...i posto nikog ne znam licno gledam ih samo kroz rezultate igru i uspehe koje doprinose gde igraju,ovo drugo znam,al me nece opredeliti dal nekog ,volim ili ne kao igraca,ali posto se vec udarilo na Italiju,latinose i ostalo mozemo i o postenim ,drugim nacijama,zbog gospode iz Nemacke i Austrije,izmenili pravila posle WC1982 da moraju svi mecevi da se igraju u isto vreme,u poslednjem kolu ,nije ni to fantasticno al mnogo bolje,al stvar je u tome kako su ti casni i posteni odigrli vidi 1-1 jedini moguci rez,koji izbacuje Alzir a dalje idu komsije...ima jos primera,eno ga i juce jedan takav FRA-DAN,i ima ih koliko god i uvek ce ih biti...jedina razlika je sto je laz da to rade samo jedni a drugi su fini ,dobri,posteni stavise gori su....o nekom provlacenju ITA,vise nego nekih drugih je smesno ljudi ispali sa 3 WC zaredom na penale 1990,1994,1998,...2000,ko prati fudbal zna kako se to finale zavrsilo sa FRA,koji su u njega usli preko penala u 120min iz penal sa Portugalom i cuveni zlatni golovi tad i vise nikad,2002 znamo kako su pokradeni,2004 ,znamo za cuvenih 2-2 postenih Danaca i Svedjana...bilo je provlacenja,kroz grupu 1982,al posle i gazenja svih,kao i 2006,penal proyiv Australije koji mozda i nije bio...i to ima svugde i kod svih i stvarno je licemerno ,deliti,i praviti ovakve podele...spominje se vidim i Zvezda i provlacenje,Milan,pa nisu oni krivi za maglu,a inace prvi mec je Milan tad bio bolji,sto se Intera,tice gledao snimak,Zvezda bolja al ispala...al sta cemo sa Kelnom i postenim Nemcima 1989 smesno ili mozda malo o fer Englezima i MU,koji nisu smeli da dodju jadni u BG zbog straha 1991,pa se igrao samo jedan mec gde ih Dejo razvali,a oni i zjednog suta pobede i provuku se,bez revansa na Marakani,o 1992 i sankicjama postenog zapada i vracanja tada najjace repke u evropi sta reci,i zanimljiva i opsteprisutna stvar ,ono kad se Nemci provuku,daju ga u 90min i slicno,a Nemci su to masine,kad tako pobede,Spanci,Ita,Arg,vidi cigane usralo,samo dupli arsini,samo jako....i za kraj samo cu reci Zizu vrv najboljii grac koga sam gledao,uzimajuci igru,doprinos,rezultate,trofeje i uticaj na ekipe,al daleko da je cvecka...ili izgleda da samo njega svi samo provociraju...a znamo svi da u sportu ,svi provociraju i pricaju i mnogo gore stvari nego njemu Materci ili ko god kome od Srbije do USA...ako se vec zeli objektivnost treba se gledati realno,a ne selektivno...plus sto naravno stoji i dalje ona stara u Srbiji da su Italijani,Spanci cigani, Nemci gospoda,jbg to se zove kompleks jos od rata,zelis da budes ono sto nisi,jer smo mi mnogo blizi po temperamentu svim ovim ciganima i latinosima nego Nemcima

                        A mozemo malo i o vrhu svih tih FIFA i sudijama,postenim iz Nemacke,o Blaterima,Lenart Johansenima,Platinijima i slicnima,a sad Infantinima

                        Ja ne kazem da toga nema i na ovoj drugoj strani ima,al ako cemo posteno sve je to isto,mozda cak i gore ,kod ovi zapadnijih,sto se tice foliranja i postenja
                        Naravno, samo sto nisu mozda gori, nego su sigurno gori. A taj Zidan je jedan od retkih koji onako moze Maradoni da prismrdi, no dobro. Ovde nemas pravo za diskusiju, polemiku, nego ako kazes nesto protiv par svetaca, odmah si kompleksas ili provokator isfrustrirani., a zapravo je obrnuto.

                        I ovo sto si rekao za provlacenja je nesto najtacnije, Italijani ako pobede 1:0 to je odmah zabarski, na odbranu, oni kao da su duzni da pobedjuju svaku utakmicu 3:0 da ne bi bilo "samo se brane i zabiju jedan gol" . A to sto su primili ukupno 2 gola na celom SP koje su osvojili i sto stvarno decenijama imaju najjacu odbranu okaci macku o rep, jer oni su nekom duzni da igraju skroz napadacki i ako izadje Zidan naspram njih, moraju da ga puste da pobedi jer je to njegov poslednji mec, to bi bilo fer kao.
                        Last edited by Black Mamba 24; 28-06-18, 11:26.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                          Grizu vikinzi, što je dobro. Nadam se da će maloumnom kepecu objasniti par stvari.

                          Prvi gol Brazila se ne bi desio da smo ostali u formaciji sa tri centarhalfa. Reakcija Kolarova kod gola je sramna, a kao objašnjenje se može uzeti navika da ima Jagoša Vukovića ispod sebe.
                          Veljković je morao da isprati Gabrijela Žezusa, a nastalu rupu u odbrani po automatizmu mora da popuni onaj ko je najbliži, a to je Kolarov koji je retardirano ostao pored Vilijana umesto da bude deo živog lanca koji se pomera udesno, kao na stonom fudbalu.

                          Stojković mora da ostane, daleko najbolji golman i jedna od jačih poluga u timu. Ako kojim nesrećnim slučajem ode, daleko ispred svih je Marko Dmitrović, Rajković u ovom trenutku karijere ne može da prismrdi golu reprezentacije.
                          Tesko, realno za ove tri utakmice sto su odigrali po meni su pokazali jedno veliko NISTA. Tek onaj mec sa Meksikom - ono je smehotres - pis zivi kakvi su golovi padali. I kako je Meksiko propao - medjutim nije im se u tom trenutku obilo o glavu, ali hoce vec u osmini finala. Dok Svedjani sa druge strane po meni nisu zasluzili nista vise od dva boda (bod protiv Koreje i bod protiv Meksika) - to sto imaju 6 je paradoks. Tako da cisto sumnjam da mogu da dobiju Svajcarce.
                          I ako se za maloumnog kepeca slazem 100% .... To je jedno malo, podvodljivo - prilicno tupavo stvorenje. Secate se pre koju godinu (mislim 2013 ili tako nesto - Mandzukara je jos bio u Bajernu, a bio je i maloumni kepec). Kada je nakon postignutog pogotka nesto salutirao - neki pozdrav (ne znam tacno kakav), a kepec dotrcava do njega i ak onema nikakve veze sa tim salitura i on - pozdravlja nesto ne zna ni sam sta.
                          Odmah suspenzija za obojicu.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                            Grizu vikinzi, što je dobro. Nadam se da će maloumnom kepecu objasniti par stvari.

                            Prvi gol Brazila se ne bi desio da smo ostali u formaciji sa tri centarhalfa. Reakcija Kolarova kod gola je sramna, a kao objašnjenje se može uzeti navika da ima Jagoša Vukovića ispod sebe.
                            Veljković je morao da isprati Gabrijela Žezusa, a nastalu rupu u odbrani po automatizmu mora da popuni onaj ko je najbliži, a to je Kolarov koji je retardirano ostao pored Vilijana umesto da bude deo živog lanca koji se pomera udesno, kao na stonom fudbalu.

                            Stojković mora da ostane, daleko najbolji golman i jedna od jačih poluga u timu. Ako kojim nesrećnim slučajem ode, daleko ispred svih je Marko Dmitrović, Rajković u ovom trenutku karijere ne može da prismrdi golu reprezentacije.
                            Stojković je najveći krivac za prvi gol Brazila, bezglavo istrčavanje i našao se na "ničijoj" zemlji.
                            Takođe, mogao je da reaguje bolje kod oba gola Alpanaca, ali tu je već podeljena krivica sa defanzivnom linijom.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Stojković je najveći krivac za prvi gol Brazila, bezglavo istrčavanje i našao se na "ničijoj" zemlji.
                              Takođe, mogao je da reaguje bolje kod oba gola Alpanaca, ali tu je već podeljena krivica sa defanzivnom linijom.
                              Reci da je Stojkovic kriv za sinocni gol je velika glupost, ili veliko nepoznavanje materije, ima bar 4 krivca pre njega, iako njegova intervencija nije bila najbolja. Slazem se za prvi gol Šipaca, pisao sam već o tome, mada ni tu nije najveći krivac. Stojković je za našu reprezentaciju daleko najbolje rešenje (i veoma dobro brani u istoj), što je tužno. Mislim da je na ovom turniru veoma dobro odradio posao kada se sve sabere i oduzme.
                              Last edited by mark !t zer0; 28-06-18, 14:33.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Jebeš fudbal bez Žabara. Ja tradicionalno navijam za Italiju a znam i mnogi ovde. Miletić, evo Mamba itd. Brajkula ih sigurno gotivi. Već na sledećem svetskom će se boriti za najviši plasman.

                                Stojković rupa. To je čovek bez obraza i časti. Ali eto mi moramo da ga gledamo godinama. Reprezentaciju Ramadanijevog Paritzana.

                                Ovi naši najbolje da krenu za CG da nastupaju. Sjatićemo se i mi zvezdaši negde.
                                Last edited by Cassius Clay; 28-06-18, 12:02.

                                Comment

                                Working...
                                X