Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ono sinoc nije cista emocija i ljubav prema drzavi( kazem za navijace) onda ne znam sto je...
    Italijani imaju hejtere zbog katenaca, namjestanja i jos sto cuda...takodje imaju i Spanci zbog Reala i Barse najvise, Portugal/Ronaldo, Argentina/Mesi...
    svako ima razlog zasto nekog voli ili mrzi...ne ogranicavajte se

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      Niko ništa nije pisao. Dale, Ognjen, Jax(?) i ja ne koristimo ovaj forum da lečimo razne frustracije
      Onda ste bolji od ovih drugih.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Ma nema sta da se pronalazim, znam na sta si mislio, nismo deca.

        Nije po meni hajlajt, ali jeste za 90% ljudi koji danas prate fudbal, slazem se da ti nisi jedan od njih, ali nazalost vecini jeste, pogotovo ljubiteljima PLa.
        Evo bas ona formacija iz druge teme je razmontirala taj Mancester u dvomecu, no dobro. Recimo ta ekipa Mancestera je meni bila jedna od omiljenih ikad u engleskom fudbalu, Vidic mi je bio najmanje drag igrac iz te generacije. Ali tako kad napises kako je izlazio uvek na kraju, ispade kao da ima statistiku protiv italijanskih klubova kao Italija protiv Engleske, a znas da nije tako.
        Ja cu uvek da navijam za Milan, a zatim i za sve ostale italijanske klubove, bio to Napoli, Verona, jednostavno za italijanski fudbal i tu nema nikakve veze sa engleskim fudbalom. Kao sto italijanski volim, tako engleski ne volim, iz istih razloga, a to je samo nacin igre i posvecenost, ljubav ka fudbalu, nikakve mrznja prema naciji.

        Nije bre 2-3, ima vas koliko hoces koji bas ne vole Argentinu, tj Mesija. Gde god Ronaldo igrao tu prodje neki talas mrznje Mesija.

        Italijani nemaju mrlju na svetskoj i evropskoj sceni. Englezi imaju najmanje jednu, pa ti kako hoces.
        Pa je sledece sezone Mancester istog tog Milana rasarafio, jbg uvijek se borio sa italijanskim gigantima i uvijek je bilo na noz. Prvo sa Juventusom, posle sa Milanom, pritom rutinski protiv Intera i Rome. Ali nije to bitno, ti si ladno dosao i rekao da navijaci Mancestera mrze Argentinu i Mesija uglavnom zbog cega, Ronalda jer je igrao u Mancesteru i jer je Mesijev glavni rival i Maradonine ruke zbog toga sto je klub iz Engleske? Sto veze sa zivotom nema siguran sam, mnogo vise razloga da ga mrze imaju navijaci Reala onda, po tome navijaci Liverpula mrze Ronalda iz dubine duse i hejtuju ga nenormalno jer je igrao za Junajted, a navijaju za Mesija samim tim i Argentinu.

        Meni je prvom Mesi bolji od Ronalda, odnosno mislim da ima vise skilla, a ko je bolji podvuci ce se crta na kraju njihovih karijera i odlucice titule i individualna priznanja, ali sem tog Mesija u Argentini nemam jos dva fudbalera koja postujem ili su mi simpaticni, zasto bih navijao za njih onda? Nisam navijao za Argentinu kad je imala Batistutu kojeg sam obozavao, i to nema nikakve veze ni sa Mancesterom ni sa Engleskom, pritom ne navijam ni za Portugal ni za Englesku, pogresno si postavio stvari jednostavno.

        Kao sto rekoh Francuska i Njemacka ako osvoje ja prezadovoljan, navijam na ovom prvenstvu za Hrvatsku i Srbiju pored Francuske, a Njemce najvise simpatisem posle te tri reprezentacije. Naravno volio bih da jos neke reprezentacije sto dalje doguraju, isto kao sto bih volio da sto prije ispadnu Spanija i Argentina, a za njima i Brazil i Portugal. ALi se moraju znati prioriteti.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          SAD je fudbalska sirotinja, pa niko ne navija za njih.

          .
          Ja navijao za njih 2010 protiv Engleske

          Comment


          • Uvek protiv Talijana i Spanaca, nema goreg naroda i mentaliteta od zabara to potpisujem.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Juventus uzeo titule sa udopingovanim igračima. Epo i ostalo.

              Ostale im u LŠ.

              Oduzeli im u prvenstvu i izbacili ih iz lige jer su još i nameštali, pa Milanu, oni nameštali, pa Interu dali... ne zna se ko koga...

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                kako nijedan jedini navijac Mancestera ne voli Argentinu
                U Kronosovom stilu ću odgovoriti




                Elem,meni su Argentinci jako simpatični...a opet nema veze sa Mesijem a ima sa Maradonom...
                Od kada znam za sebe u mojoj kući se znalo i govorilo da su najveći ikada Maradona i naravno legendarni Brazilac Pele.
                Kada već pominjem Brazil,šta mislite da li imamo neke realne šanse večeras?
                Ja mislim da imamo bar za 1:0 iz nekog prekida.
                P.S. Kažu da kada god je prolazila Argentina Brazil je kiksirao.Valjalo bi nastaviti tu tradiciju
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Maro lepo znamo zbog koga voliš Argentinu, nemo se vadiš sad

                  Spoiler
                  Stoji ti na avataru

                  Comment


                  • Ispade Njemačka. Kakva šteta, neće se više prodavati sokovi kao u Švedskoj ili Meksiku. Tako jaka ekonomija da ispadne, užas.

                    Još da prođe Srbija noćas, pa i ovi sa teorijama zavjere da se nose...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Uvek protiv Talijana i Spanaca, nema goreg naroda i mentaliteta od zabara to potpisujem.
                      Odlican im je mentalitet, samo se lose ponasaju na sportskim terenima, to treba odvojiti, ne vole i ne znaju da gube, ima veze i sa temeperamentom, inace su sjajni...naravno sve je do pojedinca...jesi covek ili ne, a ne do opste generalizacije jedne nacije.

                      Za sve je Vladan ovde kriv...cim on nesto lane... odma vicu ostali ...vi svi Junajtedovci i niko mu se direktno ne obraca dok se ne zakuva

                      Ne znam da li sam ikada neku ovako vaznu tekmu cekala u vecoj nirvani...mislila sam da ce da se promeni nesto kako se priblizava njen pocetak... ali jok

                      Ajmo Srbi, mozete vi to!

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Odlican im je mentalitet, samo se lose ponasaju na sportskim terenima, to treba odvojiti, ne vole i ne znaju da gube, ima veze i sa temeperamentom, inace su sjajni...naravno sve je do pojedinca...jesi covek ili ne, a ne do opste generalizacije jedne nacije.

                        Za sve je Vladan ovde kriv...cim on nesto lane... odma vicu ostali ...vi svi Junajtedovci i niko mu se direktno ne obraca dok se ne zakuva

                        Ne znam da li sam ikada neku ovako vaznu tekmu cekala u vecoj nirvani...mislila sam da ce da se promeni nesto kako se priblizava njen pocetak... ali jok

                        Ajmo Srbi, mozete vi to!

                        tt
                        Olja, daj mi primer kad nisu znali da gube pa su pravili scene i lose se ponasali? Pa cu ja ove druge, koji se kao znaju ponasati.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                          Olja, daj mi primer kad nisu znali da gube pa su pravili scene i lose se ponasali? Pa cu ja ove druge, koji se kao znaju ponasati.
                          Obratio si mi se!
                          Cek da se povratim prvo (skuvam kafu), pa cu da ti odgovorim.

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ubedjen sam da nasa reprezentacija ovakva kakva je i sa svim manama koje poseduje moze lagano da otrese i Meksiko i Svedsku ....
                            Samo je problem sto ne mozemo da prodjemo grupu
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Da smo neki savez jurili bi Keiroša, odvezali mu ruke za izbor igrača i molili ga da nas vodi. Svi igraju fudal jer mu prilaze sistematično, jedino ovi naši došli na ime da igraju a to ne mogu više ni Nemačka i Argentina, Brazil.

                              Pa nas bi onaj Iran tako pregazio, Krstajić bi tri dana bio mamuran.

                              Comment


                              • Ne zna Mamba, mora on da generalizuje, i ja sam simpatizer Utd
                                Maradona je bio fudbalski genije, jedan od najvećih ikad. Ova slika sa srednjim prstima nema veze s onim što je izvodio prije tekme, plesao s Nigerijcima, slikao se i to je trajalo skoro pola sata. Dizao je publiku na noge, mnogo im znači kao sama pojava tamo. Takvi su Južnoamerikanci, kad su se pojavili Higuita i Valderama, podržali igrače prije početka, Kolumbijci su odigrali perfektnu utakmicu.
                                Gol rukom potpuno podržavam, njegova zemlja je bila u ratu s Englezima 80-ih. Bolje i što je otišao tim putem i družio se s Fidelom nego da je išao ulickan kod engleske kraljice i glumio nekog gospodina ili pederče ofarbano. Čovjek iz naroda, popularno gurbeče, veliki Maradona

                                Comment

                                Working...
                                X