Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ja igrao od 0 do 2 gola, kvota 1.62, reko cisto da umnozim budzet za naredne utakmice, kad ono petarda.
    Jesu Arapi preslabi, ali realno Rusija je super odigrala, 3 vrlo lepa gola, brzi su u tranziciji, a vidimo i da su tehnicki odlicno potkovani. Ocekujem prvo mesto u grupi.

    Steta za Dzagoeva, ne znam da li je povreda ozbiljnija, ali pregurace Rusi i bez njega.

    Comment


    • #32
      Poslednjih 6 od 9 golova na Mundijalima postigle su zamene(2 Sirle protiv Brazila,Gece u finalu i Rusi)
      sigpic

      Comment


      • #33


        Znao sam za ovo, a nisam iskoristio na kladionici...

        Čim sam video da je štoper SA sam sebe sapleo kod 1. gola.

        Situacija dole je kakva jeste. Kralj SA je morao da se prikloni Putinu, kako ne bi nestala cele familija i SA prošla ko zna kako.

        Ovo je naredio kralj SA da se ne zezaju sa životima, samo nisam znao koliko komada će da puste u mrežu.

        Ko zna koji je pravi odnos snaga. Tako da nemojte da se zavaravate da je Rusija postala Španija, itd...

        Comment


        • #34
          Kakva gomila gluposti.
          Reprezentacija Rusije je spektakularno otvorila prvenstvo, Golovin iz CSKA izdominirao, fantastična partija. Dzjuba+Čerišev>Smolov+Dzagoev

          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • #35
            Ako si se obratio meni.

            Zamolio bih te da mi se ne obraćaš više na takav način ili da mi se uopšte više ne obraćaš da ne bi imali probleme.

            Unapred hvala.

            Comment


            • #36
              Ko ima EON, kako sam obavešten ima kompletnu statistuku. Ne znam šta pod tim podrazumevaju naši, ali eto.

              Sećam se 2002. na Studiu B su radili totalno pokrivanje, što je značilo analiza utakmica, današnjih, sutrašnjih, igrača, za naše prilike, a i za svetske jako dobro urađeno.

              Ima li nešto slično sada?

              Ili su ove budale sa RTS-a otišli u Rusiju da pokupe HIV od tamošnjih "starleta".

              Comment


              • #37
                Originally posted by MarkoNFL View Post
                Ko ima EON, kako sam obavešten ima kompletnu statistuku. Ne znam šta pod tim podrazumevaju naši, ali eto.

                Sećam se 2002. na Studiu B su radili totalno pokrivanje, što je značilo analiza utakmica, današnjih, sutrašnjih, igrača, za naše prilike, a i za svetske jako dobro urađeno.

                Ima li nešto slično sada?

                Ili su ove budale sa RTS-a otišli u Rusiju da pokupe HIV od tamošnjih "starleta".
                Dok gledas uzivo prenos, u gornjem levom uglu postoji opcija "statistika" i kada je ukljucis izgleda ovako:

                Spoiler


                Nista posebno. Kao i na svakom drugom sajtu koji uzivo daje rezultate i statistike.

                Comment


                • #38
                  Starter za prvi meč dana:





                  Spoiler
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Salah klupa.

                    Tesko da ce bez njega ovima dati gol, bas zajebana reprezentacija, namazani su Urusi bas


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • #40
                      Danas očekujem dobre tekme.

                      I Maroko - Iran bi trebalo da bude baš dobra tekma.

                      Vikend će da bude zanimljiv. I subota i nedelja su puni lepih utakmica. Da čovek uzme pivo, grickalice i roštilj i da se ušteka i ne mrda.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • #41

                        ....

                        Comment


                        • #42
                          Ronaldo je najstariji fudbaler koji je postigao het-trik na Mundijalu.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Bio sam za to da idemo po njega.

                            Sada od toga nema ništa...

                            Comment


                            • #44
                              Sto veli Brano, Portugalci pjevali himnu, a Spanci nisu
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Ko ih jebe što nisu improvizovali

                                LOL

                                Milojko, vrati se iz penzije

                                Comment

                                Working...
                                X