Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    Ka da smo mi u Cg nekakvi arijevci pa da se time vodimo.Ali dobro oprostio sam i Olji sto navija za pegice pa mogu i tebi.
    A kome ces, ako neces meni? Ja sam ti odje najblizi :*

    A Olji se sve prasta

    Comment


    • Koliko god mi je drago zbog Kolumbije, toliko mi je zao sto je Senegal ispao.

      Comment


      • Senegal nije trebao da ispadne, imao je identičan učinak kao Japan.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Na kraju odlucise jebeni zuti kartoni.

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Koliko god mi je drago zbog Kolumbije, toliko mi je zao sto je Senegal ispao.
            Meni Senegala i reprezentacija poput Senegala koje skoro pa nikakv sistem nemaju (a u tu skupinu spada i Srbija) ne moze biti zao nikada. Aj Srbiju mogu da sazaljevam i da budem kivan ... ali Senegalce .... Jesi video ti onog brata kod kornera - kao da je u grad izasao pa se umorio i naslonio onako iskusno da merka malo devojcice koje prolaze tuda. Nema tu trunke ozbiljnosti niti ikakvog zalaganja ozbiljnog.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Senegal mi je bio bas gotivna ekipica, domaci selektor + par igraca koje gotivim. Martinezu sam na pocetku SP-a pozelio da se sto prije vrati kuci. Razlog - nepozivanje Radje. A sad zelim da zgaze Japance, onako bas ruzno da ih izdominiraju.

              Comment


              • Znaci igrac fakticki moze da da gol sto ce da znaci da njegova ekipa ide dalje, sobuce dres, dobije zuti i tako izbaci svoju ekipu

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • + navijači očiste tribine za sobom i reprezentacija im ispadne zbog manjka etike...

                  Čestitost se ne isplati.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Meni Senegala i reprezentacija poput Senegala koje skoro pa nikakv sistem nemaju (a u tu skupinu spada i Srbija) ne moze biti zao nikada. Aj Srbiju mogu da sazaljevam i da budem kivan ... ali Senegalce .... Jesi video ti onog brata kod kornera - kao da je u grad izasao pa se umorio i naslonio onako iskusno da merka malo devojcice koje prolaze tuda. Nema tu trunke ozbiljnosti niti ikakvog zalaganja ozbiljnog.
                    Upravo to, taj lik je carina najveca, inace radi se o Idrisi Geju iz Evertona koji vazi za jednog od boljih kvarisa igre u PL [emoji23]
                    Last edited by krele90; 29-06-18, 13:18.

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      Na kraju odlucise jebeni zuti kartoni.
                      Glupost od pravila.
                      Samo rezultat treba da odluči, golovi i bodovi i ništa više. Ako je sve isto, neka igraju ponovo, mogli su danas, nema utakmica.
                      FIFA treba da malo mućne glavom, a ne da se drži starih pravila kao pijan plota, da im je fer plej isti, odlučio bi žreb (šešir ili novčić, nemam pojma), uglavnom veze nema sa zaslugama na terenu.

                      Teren je jedino merilo, Senegal ima 4 boda, gol razliku 4-4, kao i Japan, sve identično, a idu kući?
                      Da li je moguće da ovo nikome ne bode oči?
                      Kako su se Senegalci uopšte pomirili sa ovim moronskim "pravilom"?
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                        Glupost od pravila.
                        Samo rezultat treba da odluči, golovi i bodovi i ništa više. Ako je sve isto, neka igraju ponovo, mogli su danas, nema utakmica.
                        FIFA treba da malo mućne glavom, a ne da se drži starih pravila kao pijan plota, da im je fer plej isti, odlučio bi žreb (šešir ili novčić, nemam pojma), uglavnom veze nema sa zaslugama na terenu.

                        Teren je jedino merilo, Senegal ima 4 boda, gol razliku 4-4, kao i Japan, sve identično, a idu kući?
                        Da li je moguće da ovo nikome ne bode oči?
                        Kako su se Senegalci uopšte pomirili sa ovim moronskim "pravilom"?
                        Da igraju danas opet meč, a igrali juče? Nadam se da nisi ozbiljan.

                        Žreb bi bio najpošteniji jer broj žutih kartona zavisi od kriterijuma suđenja.

                        Ili da samo šutiraju penale u nekom trening centru koji je na pola puta od njihovog. I da se to prenosi na TV, to bi bio baš spektakl.
                        Last edited by goku; 29-06-18, 14:36.

                        Comment


                        • Kakva FIFA, takvo i pravilo.

                          Comment




                          • Ovako su trebali da reše ko će proći

                            Comment


                            • Nonsens. Trebali su da igraju Calcio Storico.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X