Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auu al smo izveli ofanzivan sastav.


    Matic/SMS/Ljaljic/Kostic/Tadic

    Daj Boze da grijesim ali ovo ce se bas lose zavrsit po nas.

    Pozadi Milenkovic i Veljkovic


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Olja, daj mi primer kad nisu znali da gube pa su pravili scene i lose se ponasali? Pa cu ja ove druge, koji se kao znaju ponasati.
      Pazi ovako. Prvno ne znam što to Pixija ne pitaš, on ih je opljunuo, a ne ja, ali ok.
      Drugo, ako očekuješ od mene da ti dokumentujem nešto i nabrajam tačne primere, konkretne situacije, to nećeš dobiti iz više razloga, a najvažniji je da te stvari, dakle sve što je nije bitno za moj život ... ne pamtim, ali zato pamtim dobro osećaj. Znaš ono kao kada neko pomene neke kolače koje se u tvojoj kući prave često, pa ti je odmah asocijacija na dom i majku, recimo. E tako i ja kada neko pomene Taliane i fer plej..ali ne kroz mečeve sa Engelzima što bi možda očekivao, već kroz istoriju sa nama, odnosno Zvezdom i Srbijom, tačnije Jugoslavijom... onda odmah dobijem negativan osećaj, jer odrastes sa tim.

      Deda je sportski fanatik, i sve pamti i sve zna, ima strašnu medijateku sa neverovatnim stvarima i snimcima i svašta sam od njega slušala, čitala i gledala.
      Tako mi je pominjao mečeve Zvezde sa Italijanima, pa i Interom 1:1, na Meaci, kada je Altobeli kurvinski povredio golmana Simeunovića i dobio samo žuti karton tada. Provukli se u PF, jer posle 1:1 Italijani naravno u to vreme igraju kako drugačije nego 1:0 (ne zaboraviti ni rezultat mečasa Milanom i onom čuvenom maglom i ponovljenim mečom.. opet se provukli)...a za oba je važilo da su Žabari odigrali nefer, jer su bii u oba slučaja pred eliminacijom.

      Sa košarkaškom rerpezentacijom Italije u vreme kada je SFRJ harala, a Italijani bili sasvim solidni i pretendovali na neke rezultate, kažu da su večito ti mečevi bili puni prljavština, najviše zahvaljujući Meneginu. Kada je trebalo sa Italijanim ali i Špancima da se nadmeću, to je uvek bilo pominjanje u negativnom kontekstu, zbog nefer ponašanja protivnika. Ako on laže mene, lažem i ja vas, ali to sigurno nije teško proveriti, uostalom pitajte vaše.

      Primera ima mnogo više, moram dedu da angažujem da se priseti i ok, to su bila neka možda druga vremena, ali imamo Materacija u novijoj istoriji, kada je onda na SP 2006. meni omiljenog Zizua navukao na tanak led, i znamo na kraju šta je sve bio u stanju da uradi... tako da ti je to eto jedan opšti osećaj kada je reč o tvojim ljubljenim Italijanima. Skloni prenemaganju i foliranju, ne biraju baš uvek sredstva i spadaju u istu grupu, po meni, sa latinoamerikancima, uostalom malo li su im naseljavali kontinent

      I da, pošto više godina nazad ne pratim Seriju A, jer mi je cimanje, ne znam šta se dešava sada, ali gen mi se ne sviđa kako njihova reprezentacija igra i to je valjda legitimno.

      Španci su posebna priča
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Pazi ovako. Prvno ne znam što to Pixija ne pitaš, on ih je opljunuo, a ne ja, ali ok.
        Drugo, ako očekuješ od mene da ti dokumentujem nešto i nabrajam tačne primere, konkretne situacije, to nećeš dobiti iz više razloga, a najvažniji je da te stvari, dakle sve što je nije bitno za moj život ... ne pamtim, ali zato pamtim dobro osećaj. Znaš ono kao kada neko pomene neke kolače koje se u tvojoj kući prave često, pa ti je odmah asocijacija na dom i majku, recimo. E tako i ja kada neko pomene Taliane i fer plej..ali ne kroz mečeve sa Engelzima što bi možda očekivao, već kroz istoriju sa nama, odnosno Zvezdom i Srbijom, tačnije Jugoslavijom... onda odmah dobijem negativan osećaj, jer odrastes sa tim.

        Deda je sportski fanatik, i sve pamti i sve zna, ima strašnu medijateku sa neverovatnim stvarima i snimcima i svašta sam od njega slušala, čitala i gledala.
        Tako mi je pominjao mečeve Zvezde sa Italijanima, pa i Interom 1:1, na Meaci, kada je Altobeli kurvinski povredio golmana Simeunovića i dobio samo žuti karton tada. Provukli se u PF, jer posle 1:1 Italijani naravno u to vreme igraju kako drugačije nego 1:0 (ne zaboraviti ni rezultat meča sa Milanom i onom čuvenom maglom i ponovljenim mečom.. opet se provukli)...a za oba je važilo da su Žabari odigrali nefer, jer su bii u oba slučaja pred eliminacijom.

        Sa košarkaškom rerpezentacijom Italije u vreme kada je SFRJ harala, a Italijani bili sasvim solidni i pretendovali na neke rezultate, kažu da su večito ti mečevi bili puni prljavština, najviše zahvaljujući Meneginu. Kada je trebalo sa Italijanim ali i Špancima da se nadmeću, to je uvek bilo pominjanje u negativnom kontekstu, zbog nefer ponašanja protivnika. Ako on laže mene, lažem i ja vas, ali to sigurno nije teško proveriti, uostalom pitajte vaše.

        Primera ima mnogo više, moram dedu da angažujem da se priseti i ok, to su bila neka možda druga vremena, ali imamo Materacija u novijoj istoriji, kada je onda na SP 2006. meni omiljenog Zizua navukao na tanak led, i znamo na kraju šta je sve bio u stanju da uradi... tako da ti je to eto jedan opšti osećaj kada je reč o tvojim ljubljenim Italijanima. Skloni prenemaganju i foliranju, ne biraju baš uvek sredstva i spadaju u istu grupu, po meni, sa latinoamerikancima, uostalom malo li su im naseljavali kontinent

        I da, pošto više godina nazad ne pratim Seriju A, jer mi je cimanje, ne znam šta se dešava sada, ali gen mi se ne sviđa kako njihova reprezentacija igra i to je valjda legitimno.

        Španci su posebna priča
        Osgovaram veceras ili sutra.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
          Osgovaram veceras ili sutra.
          Hahaha..pa i ne moras bas toliko da se trudis

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Bolje mozda sto Matic dobio zuti i ne moze da igra sledeci mec,jer bi nas kocio protiv Swedske,kilav mi nesto
            sigpic

            Comment


            • Mi i naši uvek neugodni pasovi.. Neugodni po nas..
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Neka me neko podseti... a jesmo li mi odigrali nekada jak mec, sa zarom, grizli i kidali i naravno prosli ako je gusto?
                Secam se onog remija sa Hrvatskom kada su odigrali cvrsto u grupi za EP bese, sa Baticom i Jarnijem? To je bilo i zbog cele situacije dotadasnje tenzicno....a neka druga, neki jos put...?

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Neka me neko podseti... a jesmo li mi odigrali nekada jak mec, sa zarom, grizli i kidali i naravno prosli ako je gusto?
                  Secam se onog remija sa Hrvatskom kada su odigrali cvrsto u grupi za EP bese, sa Baticom i Jarnijem? To je bilo i zbog cele situacije dotadasnje tenzicno....a neka druga, neki jos put...?

                  tt
                  Poslednji takvi nasi mecevi su bili Spanija i Argentina 1990 SP u Italiji. Pa ti vidi.
                  U ovom mecu je nakon 0-2 sve bilo otaljavanje.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Što neko reče a da podelimo troškove povratka sa Nemcima.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Poslednji takvi nasi mecevi su bili Spanija i Argentina 1990 SP u Italiji. Pa ti vidi.
                      U ovom mecu je nakon 0-2 sve bilo otaljavanje.
                      Ono Piksi Spancima, Ivkovic Maradoni i to...?

                      Eeee drugo vreme, drzava, a i onakvo znanje... Pa gde smo mi zaostali od onda?

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • A baš nas briga, bar smo bili na prvenstvu
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Savez nije dorastao ovakvom dogadjaju..Kokeza brodarac )) nema se tu sta dodati..zasluzili smo sve sto nam se desilo...nema sta da se vadis na Brazil itd...Igraci su se borili, ali ovo van terena, FUJ
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Jedno uklizavanje, nijedan dobijeni duel opet, jbg ne moze se tako. Kad imas SMS ili Pogbu moras da igras 4-3-3 ili neke varijacije te formacije, jer moras da ga stitis sa dva igraca, morao je Milivojevic da igra, nebitno sto su zadnja dva vezna, problem je kretnja bez lopte igraca ispred ta zadnja dva vezna, a ona je ocajna i inertna uglavnom.
                            Jel ti to stvarno poredis SMSa i Pogbu?

                            Comment


                            • Coveka koji te odveo na SP oteras, da bi reklamirali manekena od 100m.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Za mene je generalno dobra stvar podmladjenost ekipe, ali i dalje ne shvatam toliko neznanje kod markirabja i pokrivanja igraca, istrcavanja, blokiranja itd.

                                Napravili smo 3-4 cista, prave sanse na ovom prvenstvu, dve protiv kostarike, ove taj vas osporavani SMS ka Mitrovicu. Sa Mitrovicem kao prvim i jedinim napadacem ne moze se protiv nesto ozbiljnije ekipe. Miranda i Silva kao treba da strepe od prvaka shipa.

                                Voleo bih da je Brazil zapeo malo vise da vidim da li bismo izgubili opet sa velikom razlikom nakon gubitka svih sansi za prolaz ili je bar to iza nas.

                                Sto se Muslina tice, ima svo pravo da likuje i uziva, svaka mu cast sto nas je plasirao, ali mislim da ne bi bila nesto drugacija situacija u ovom trenutku.

                                Cekamo kvalifikacije pa cemo da vidimo na cemu smo, nazalost sa princem Gelzenkirhena.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X