Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Vladan View Post
    Nadjite onaj tutorial za BBC, oni ce prenositi utakmice i u 4K preko playera
    A imaces sad na Rtcg u Hd-u sta ce ti bbc i gluposti.Od 20 og otvaraju treci kanal uzivaj.

    Comment


    • #17
      Originally posted by bici View Post
      Egipat, Iran, Peru, Senegal. Neka od ovih repki ce napraviti lepo iznenadjenje.
      Gledao sam prijateljsku Hrvatska - Senegal. Senegal pokazao ozbiljan kvalitet u organizaciji igre.

      Comment


      • #18
        Prvo to ne moze biti HD trika nema, neki 720p upscale maksimalno, a drugo ne pada mi na pamet da slusam Sofra da mi glavu otvara sa svojim laznim i kompleksaskim informacijama.

        Imam ja RTS ali mi i to previse tanko. Interesuju me Englezi i Mediaset kanali.
        sigpic

        Comment


        • #19
          A bice i Grgur tu nemoj da si tako iskljuciv,daj im sansu.
          Brano Milacic je najavljen takodje kao redovni gost emisija,ne znam sta tebi vise treba.Spektakl.
          Last edited by E1_PG; 14-06-18, 16:02.

          Comment


          • #20
            Pravda za RTCG HD.

            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • #21

              Comment


              • #22
                Sretan WC dan svima koji slave.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Idemoooooooo!
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • #25
                      NE POSTOJI NIŠTA BOLJE NA SVETU.

                      Comment


                      • #26
                        Ogroman hajp iako je otvaranje u najmanju ruku neatraktivno. IDEMO
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Dve najgore plasirane repke na rang listi, a mi kao da igraju Brazil i Nemci u finalu.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • #28
                            Losi su Saudijci ali i da su bili bolji ovakvi Rusi bi ih pocistili, ovaj nivo ce biti dovoljan da zajedno sa Urugvajcima prodju grupu ali dalje od toga nece ici.
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Arabija od sve iole krštenije repke prima 7. Evo Brazil 7, Argentina isto, Španija, Nemačka, Francuska......lakih 7 samo ako im zapinje.

                              Portugal voli tako da nakanta neke pacere na prvenstvima, oni bi ispoštovali isto ove veseljake.

                              Comment


                              • #30
                                Bas uzasni Saudijci. Ocekivao sam da bar prenesu deo forme sa kvalifikacija gde su kidali, al ipak su dve promene trenera ucinile svoje.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X