Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premi Monster Energy de Catalunya

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Obožavam ga, nažalost imao je prekratku karijeru, a ubeđen sam da je mogao mnogo više.

    Comment


    • #62
      Hteo sam da pitam jel Markez nije pobedio sto nije bio dovoljno brz ili je to bila taktika "ono zadovoljicu se 2. mestom i povecati prednost u generalnom".
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #63
        Moras to njega da pitas. Kako mi to da znamo

        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • #64
          Nije isključeno. Negde sam pročitao da kalkuliše i pravi sezonski plan na kojoj trci koju poziciju juri.
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • #65
            Jednu je grešku napravio već ove godine, više ne sme da ih priušti.

            Comment


            • #66
              2...
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • #67
                Argentinu ne računam kao grešku

                Comment


                • #68
                  Kako nije u toj trci je cak 3 puta bio kaznjen ako se ne varam i nije uzo ni poen.

                  Jedino ako racunas samo gresku kad padne sa motora...
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • #69
                    Ništa tad nije učinio neplanski, nije pravio greške.

                    Comment


                    • #70
                      Opet se salis.

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Ništa tad nije učinio neplanski, nije pravio greške.
                        Pa zasto je onda kaznjen?

                        Nista nije ucinio neplanski? Pa jel mu planski bilo da ode sa 0 bodova?
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • #72
                          Od one 2015-e ja mislim da taj covek sve planski radi.

                          A i pre toga prva sezona 2013, prvo onaj incident u poslednjoj krivini u Herezu sa Lorencom, a posle Laguna Seca i obilazak Rosija u vodopadu, na identican nacin kao Rosi Stonera. Ja ne mislim da je to ne planirano. 2015 se videlo da je opsednut Rosijem i time da bude bolji od njega.

                          No da se ne vracamo na to sustina je da verovatno da je tacno da ima plan i program za svaku trku, verujem da je tako, al dobro ne ide uvek sve po planu

                          Comment


                          • #73
                            Nije bas da Markez planski radi to, ali je cinjenica da toliko dominantan da sve od njega zavisi, za razliku od Lorenca koji se nikada nije pitao nista. A koliko je bitno kalkulisati? Ako pretpostavimo da je neki vozac bio treci na svim trkama(sto i nije tesko kvalitetnijim vozacima),on bi imao priblizno isti broj poena kao vodeci u sampionatu, i sto ne bi Markez bio zadovoljan sa 20 poena

                            Comment


                            • #74
                              Mozda je Markez hteo da vozi iza Lorenca, tj. da ga prati i snima. Ocigledno je sa HH gumama pratio Lorenca sa SS. Kaze sam da je vozio vise tecno. Kaze i da kad je video mnogo zutih zastava i dobio poruku da je Dovi out, a znao je da je i sam pao vise puta, odlucio je da vozi za sampionat. More thinking, less riding, tako nekako rece.

                              Comment


                              • #75
                                Dva sjajna od Mata Oxleya:

                                https://www.motorsportmagazine.com/o...orenzo-winning

                                https://www.motorsportmagazine.com/o...ings-catalunya



                                Iannone je frustriran Suzukijevom brzinom na "potrošenim" gumama, top 5 vozač, ali Suzuki ima tih problema još od prošle godine i još nemaju rešenje...

                                https://www.motorsport.com/motogp/ne...p-off-1046646/
                                If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                                Comment

                                Working...
                                X