Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ejton samo o parama razmišlja.

    Likely No. 1 pick Deandre Ayton on what he would consider a success in the NBA: “Definitely getting to that second contract. That’s my success.”
    “Nike is Nike. Adidas is Adidas. I've played in their circuits & stuff like that, but now it's a business. You don't want just product. You're not a kid anymore. Youre really trying to get bank. That's about it.”
    Ovako je najbolje. Nema proseravanja o jurnjavi prstena, a nije još ni u ligu ušao.
    sigpic

    Comment


    • To ni malo ne me cudi, vec ima jedan skandal da je dobio 100k da igra za Arizona.

      A i svidga mi se sto se ne folira i je iskren.

      Ayton describes himself as a monster and a bully when he's on the court. He grew up loving Kevin Garnett....a ovo mi se bash svidga.

      Meni zanima dali je vishe KAT ili Gobert ?
      Last edited by Federer21; 20-06-18, 18:01.

      Comment


      • Ne sumnjam nimalo da ih je dobio od Arizone.

        Više je KAT naravno, dosta je sličan njemu. Jedina zajednička stvar koju dijeli sa Goberom je da igraju istu poziciju. Ejton je sve suprotno od Gobera.
        sigpic

        Comment


        • Netsi su lowkey napravili opasan posao u zadnje dvije godine. Mada pomaže što je Mitch preuzeo nazad na sebe ono govno od ugovora koje je napisao.
          DLO/Crabbe/Carroll/Hollis-Jefferson/Dwight, nije uopšte loše.

          Što se drafta tiče, Sunsi nigdje neće stići sa Lenom i 264 godina starim Chandlerom, to mora Ayton ići #1. Od ostalih mislim da je Bagley žestoko overrated, gledao sam ga par puta prošle sezone, jbg ono kad stigneš, i svaki put je izgledao kao highschooler protiv fizički manje moćnih klinaca, ni šut što mu je kao upside ne ostavlja pozitivan utisak kada ga gledaš. Njega vidim baš kao bust drafta jer nakon sutra naveče igraće i trenirati sa atletama kao što je i on ako ne i boljim.
          Last edited by Bastia33; 20-06-18, 19:25.

          Comment


          • Ayton će biti prvi pik i on je verovatno igrač koji je i NBA ready i talenat sa najvećim upside-om. Mada kada je upside u pitanju, Bamba mi je ispred svih. Ali mockovi se menjaju iz dana u dan, vidim da se Wendell Carter popeo do 4. pozicije, a on je nekako na ovom draftu, barem meni, nekako ispod radara, a isto tako jako raznovrstan potencijal od visokih, Sexton je isto sada u top8, Bamba je bukvalno u dometu Cavsa. I to upravo zbog ''need over talent'', mada je to smešno reći, jer je zaista vrlo jaka i talentovana draft klasas. Orlando i Bulsi će sigurno birati backcourt igrače, i to plejmejkere, a samo su dvojica u top10 takvi, Sexton i Trae. Ako Wendell i J.Jackson Jr odu pre Bambe, i ako se otprilike nagadja top3 koji vidi redosled Ayton, Bagley, Dončić, onda Bamba lagano može i kod Brona da završi.

            Mada mi je iskreno opet sumnjivo kako Bamba svuda ispada iz top5, ili su mu nešto našli, ili se nije pokazao na trial-ima.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman View Post
              Mada mi je iskreno opet sumnjivo kako Bamba svuda ispada iz top5, ili su mu nešto našli, ili se nije pokazao na trial-ima.
              Pretpostavljam da mu pada što bi rekli value zbog poruke koju je poslao Memphisu, nije sa njima odradio nijedan workout, nije im posalo istoriju povreda i navodno im je otvoreno rekao da neće da igra za njih. Long-term to je jako opasno za GM da draftuje takvog igrača, jer nakon isteka ugovora znaš da možeš svašta očekivati.

              Comment


              • E ok onda, nisam za to znao uopšte.
                Ne želi verovatno konkurenciju u vidu Gasola, što je donekle ok.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • John Martin Verified account
                  @JohnMartin929
                  Jonathan Givony (@DraftExpress) on the show: "Mo Bamba has refused to come to work out for Memphis, refused to share his medicals, and has told them openly he would prefer not to be in Memphis."
                  Pa i ja sam o tome razmišljao, nema drugog načina da ih odbiješ da te ne draftuju osim da ih bezobrazno ignorišeš. Biće zanimljivo vidjeti mogu li se oni riješiti onog drugog govna od ugovora, možda i najgoreg ugovora u istoriji.

                  Comment


                  • Istu stvar je Džeren Džekson uradio kao Bamba. Ne žele konkurenciju.

                    Memfis ima već pet igrača koji igraju centra, oni mole boga da im Dončić padne u ruke.

                    Kako upadaju Bambi trojke, ovo ne može biti fluke.

                    sigpic

                    Comment


                    • Kratak osvrt na nba draft
                      http://www.vijesti.me/sport/najava-n...-aytona-993589

                      Comment


                      • Iz ovih videa najviše su me oduševili ayton i t.young
                        Čudesan šut ima young


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Jang je bas rizican pik ali ako upadne u pravi sistem moze biti ubitacan.

                          On me posle Doncica najvise zanima kako ce proci


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Za one koji su pratili 2009. kada je Steph draftovan, koliko su slični slučaji njega i Traea?

                            Comment


                            • Originally posted by Bastia33 View Post
                              Za one koji su pratili 2009. kada je Steph draftovan, koliko su slični slučaji njega i Traea?
                              I mene ovo zanima. Draft je dobar po meni, bice tu svega i svacega ali tesko je skontati ko ce tu profitirati a ko nece..Ima tu i dosta srece, kao Tatum povreda Hejvurda itd..Meni ce sl godine biti Finiks zanimljiv zbog Kokoskova i tamo gde ode Doncic da pratim. Meni je Sijetl..moj tim, posle manje vise mi bilo svejedno ...GSW volim zbog revolucije u kosarci i nista vise..

                              Mene zanima takodje, dal LAC ima sanse da napravi neki super tim, imaju dosta prostora mislim, i to je LA, mozda bi LBJ svoj legacy dobio i bolje da igra za LAC nego za LA..npr..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Bastia33 View Post
                                Za one koji su pratili 2009. kada je Steph draftovan, koliko su slični slučaji njega i Traea?
                                Steph je ispracen medijski tada zbog price da hoce da ga NYK selektiraju ali ga je ipak GS uzeo. Tad je GS imao Monte Ellisa pa je bilo cudjenja sto Kari kad je suter ali dosta dodirnih tacaka ima sa Jangom.

                                Drugacija je liga tada tj igra pa je nekako ispod radara isao i onda uslujedio bum. Ipak je to draft klasa Grifina, Hardena, Evansa koji su stvano bili hajpovani pa onda Rubio kao cudo iz Evrope pa cak ako se neko sjeca i Flynna, smatrali su da ce imati veliku karijeru.

                                Sad je vec Kari tu, 2xMVP a ulazi lik za koga neki smatraju da ima jos bolji sut ali imaju i rezerve zbog njegove gradje.
                                Eksplodirao je tamo negdje januar, februar kad je sve i svasta pisano ali je to opalo zadnjih mjesec, dva ali kao sto vec napisah, bice bas zanimljivo vidjeti gdje ode i moze li ta ekipa da napravi sistem da ga maksimalno iskoristi jer je fenomenalan suter.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X