Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako igraju Hart i Svi, sjajne partije.

    Hart 37 poena, 13/28 iz igre
    Svi 31 poen, 12/20 iz igre

    Veliki napredak kod Harta, bice vrvt MVP ljetnje lige. Mnogo samopouzdanja, odlican je na ulazu, sutira sa vise samopouzdanja, odbrana solidna mada moze on to i bolje.

    Svi me odusevio, al ce batica da uziva pored Lebrona, Ronda i Lonza. Ima da dobija na tacni i samo da sprovodi u kos.
    Tacno sto je Lejkerboj pisao, bice nas Klej, bar sto se napada tice jer ne vjerujem da moze biti takav u odbrani.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Startovao bih Harta ispred KCPa, decko potpuno zasluzuje, ubica je lik. Bice vrlo dobar 3&D igrac.
      A za Svija me ne bi cudilo da uzme mesto od Lance-a do kraja sezone, pogotovo ako Lance pocne igrati lose kao sto je uvek radio kad se nasao van Indijane

      Comment


      • Dobro je pa ima razicitih opcija. Mozda nije bas jak tim ali je dosta dubok, ima Walton/Lebron dosta toga na raspolaganju da mixuju.

        Za sad djeluju odlicno ubodi sa drafta, i Wagner i Svi
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Poprilicno izbalansiran tim, svi su i solidni defanzivci, posebno me raduje cinjenica da nisu pravili ekipu po šablonu Klivlenda gde su nakupili iskljucivo specijaliste, po najvise trojkaše koji ne mogu da iskreiraju i losi su u odbrani

          Comment


          • Pa na tu temu su Medzik i Pelinka pricali, da su imali razgovor sa Lebronom i predstavili mu drugi pravac. U fazonu da ne mozes da dobijes GS njihovom igrom vec da probaju sa sto vise kreativaca. I meni se svidja taj pristup.
            Isto tako ovo je i lud sastav koji je mac sa 2 ostrice. Mogu se poubijati jer znamo kakvi su Rondo i Lanselot ali isto tako mogu i kliknuti jer su obojica veoma prgavi igraci, drski, nema povalcenja i to moze pozitivno uticati na ekipu.

            GS je prejak ali vidjecemo, svasta se moze izdesavati i svidja mi se sto se ne ide po svaku cijenu po Kawhija jer vjeruju u mlade igrace, dace im izgleda sansu da vide kako ce se uklopiti sa Lebronom a recimo ako Ingram, Kuzma i Hart pokazu napredak tesko da ce ih i ukljuciti u trejd za Kawhija vec probati na njih da sledece ljeto dovedu jos jednog kax igraca. Da li Kawhi, Jimmy ili ko vec.

            Posle par godina lutanja, konacno imamo neki plan i to je lijepo.
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Ma da, ova sezona je cisto uigravanje klinaca, da se vidi ko je upotrebljiv, od koga se moze ocekivati da ce isporuciti na najvisem nivou.
              Sledeca sezona kada se dovede neka zvezda( daj Boze da to bude Kawhi) kada verovatno Cousins napusti GSW i mozda jos neko od zvezda posto istice ugovor i Kleju i KDu, sledece sezone se ide na titulu.

              Ps nadam se da je Lebron savetovao Ingrama da ode do Burgerkinga nakon tekme i pojede deset double whoppera hahaha
              Last edited by LejkerBoy; 17-07-18, 11:59.

              Comment


              • Bravo Nemanja, odlicna odluka. Dobice odlicnu lovu a biti bitan, mozda i najbolji igrac neke ekipe.

                Koji li bi tim mogao biti to? CSKA, Fener, Real, Barsa?

                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Covicu reaguj
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Mozda Real posto ostali bez Doncica, a Nemanja bi mogao da igra point forward ulogu tamo

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      Bravo Nemanja, odlicna odluka. Dobice odlicnu lovu a biti bitan, mozda i najbolji igrac neke ekipe.

                      Koji li bi tim mogao biti to? CSKA, Fener, Real, Barsa?

                      Neuporediva sa onom koju bi imao u NBA čak i posle odbitka poreza. Meni se čini da je puko zbog života tamo i uloge koju je imao u timu (defanziva + ćoškarenje). Ne verujem da će dobiti u Evropi više od 2 miliona €.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

                        Ajde zavrsavajte to


                      • Samo da sledeceg leta ne ispadne glup i potpise za Kliperse

                        Comment


                        • Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Mozda ce ga Toronto lakse trejdati, moze li to?
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ali sto je Popovic poslao Kawhi-ja u gradu koji je najvise udaljen od Los Andjelesa hahahahah kakav trol

                              @Losmi, ne znam, mislim da ce probati sad Toronto svim silama da udje u finale jer je Lebron promenio konferenciju, a Kawhi je sad automatski najbolji igrac istocne konferencije, cudoviste, samo da je zdrav.

                              Comment

                              Working...
                              X