Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Slazem se sa tobom. Ne treba da vijate LBJ, ima LA dosta titula, AD je mlad i on treba da bude prva opcija, to je vec skroz druga dimenzija..Cak i sa PG da dodje, mislim da necete u PO, meni se on uopste ne svidja...AD bi dosao u LA ubedjen sam i da uz njega ovi mladi koji ce do tada relativno stasati dodate jos jednog igraca i to na mestu dvojke...To bi bilo vraski zajeban tim..za nekih par godina...

    Takode mislim da ce mali Ball biti strasan igrac, samo da malo ojaca, ima vinsu, ogromne ruke, oslidna sut i dobar pas..sa svoja skoro 2metra, bice ga i te kako zajebano cuvati...ali AD je po meni nesto sto se mora povijati uz jos jednog super stara..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • #62
      AD je bas mlad igrac, i uklopio bi se savrseno sa ovom generacijom i bio bi lider ekipe sa Ball-om i Ingramom i bas kada udju u svoj prime, GSW izlazi iz prozora gde su ovoliko dominantni i gde mogu igrati ovaj stil igre i Lejkersi bi bili ponovo contender-i sa zapadai mogli bi da se nose sa njima

      Comment


      • #63
        Ja da sam na mjestu Bistona, pojurio bih Dejvisa jer jedini u ligi imaju mix mladih igraca i pikova koji bi zaintrigirali NO.

        Lejkersi ga mogu dovesti samo kao FA ali to je par godina daleko a sezona ‘19/20 je zadnja sto se tice rebuilda, po rijecima Medzika.

        Ball ima potencijal ali mora mnogo da radi na sutu, fizikalije ima da igra odlicnu odbranu a ima nevjerovatan pregled igre i to mu je najjaca karta.

        Od svih igraca, najvise ocekujem od Ingrama. Njegov napredak me podsjeca na PG13 i ovo je sad sezona u kojoj mora istaci svoje ime i biti najbolji igrac tima ako se ne dovede neka zvijezda. Da ne zaboravimo da on iako je u ligi 2 godine ipak je jos klinja, imace 21 godinu kad pocne sledeca sezona. Mnogo, mnogo prostora za napredak.
        Jeste da zbog fizicke konstitucije podsjeca na KD-a ali nije ni izbliza tako ubitacan napadac ali itekako ima dobar repertoar koji tek treba da brusi.
        Npr bacanja mi najvise smetaju, to mora da dovede na 85% minimum jer ima odlican ulaz i zna da iznudi kontakt.

        Prica se da ce preko ljeta trenirati sa Kobijem, PG, Kawhijem, Derozanom sto je sjajno


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • #64


          LaVar Bogotac

          Comment


          • #65
            Lebron+KD= gasi ligu[emoji23][emoji23][emoji23]


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • #66
              Rendl sigurno dobija 20M, tako da se spremajte za šokove. Dalasa je ubio u sve četiri utakmice prošle sezone, pa i ne čudi interesovanje od njih. Stil igre mu ne odgovara današnjem NBA-u, pitanje je bilo može li uopšte i da uspije u NBA, ali je dokazao da pripada i da može biti više nego odličan igrač. Kvalitetna low post igra, face-up igra mu je takođe jača strana. Šut mu nije jača strana, mada umije da pogodi mid-range, a uz to je slobodna bacanja popravio. Defanziva je upitna, ali ja ne bih rekao da rupetina. Rendl je mlad, ima tu još dosta prostora za napredak, mislim da bi Lejkersi pogriješili kad bi ga pustili da odšeta, posebno ako ništa zauzvrat ne bi dobili.

              Dejvis nema cijenu. Jedino ako on ne želi više da igra u Nju Orleans, pa da isforsira trejd.
              sigpic

              Comment


              • #67
                NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

                Volio bih da Rendl ostane ali ne po toj cijeni. To je bas mnogo.
                On ce biti 3 na meniju, prvo se ceka Lebron pa onda se ide po PG13 ili mozda nekog drugog pa se onda razresava situacija oko Rendla jer ce tad znati da li idu win now mode ili stand by. Rendl je RFA tako da ce Lejkersi moci da izjednace svaku ponudu.

                Ocekujem bas burno ljeto i dosta prelazaka, pokusaja da se svrgnu GSW.
                Po tom pitanju me najvise zanima Boston, bas bi me razocarali ako budu u fazonu da cekaju umesto da napadnu i dovedu jos neko ime.
                Koliko god da su se Brown, Rozier pa i Tatum super pokazali ako postoji sansa da dovedes generacijskog igraca u AD onda ides po njega pa makar te kostalo 2 tih mladih i pikova. Cak bi ih dao i za Kawhija.

                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Last edited by Miki28; 13-06-18, 10:42.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • #68
                  Braun, Rozir i Tejtum nisu dovoljni da se dovede Dejvis. Nju Orleans će ga trejdovati jedino ako Dejvis ne bude želio da igra više za njih.
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

                    Pa uz njih naravno da idu i pikovi, vrlo vjerovatno i neki drugi tim pa da se radi neka kombinatorika.

                    Mozda je ove sezone rano ali bas bi me iznenadio Dejvis da se zadovolji ostankom u NO jer ce bas, bas tesko doci do titule tamo. Jednostavno rijetko koji igrac razmislja kao FA da ode tamo.

                    Jos su ove sezone odradili super posao za Bugija i Mirotica ali to nije dovoljno. Ne dok su tu ovakvi GSW, mora jos.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Last edited by Miki28; 13-06-18, 11:00.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • #70
                      Stalno mi na instagramu izlazi da je Davis dugorocan plan Golden Stejta, ako tamo ode uz KDa i Stepha, onda se liga gasi na par sezona

                      Comment


                      • #71
                        NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

                        Originally posted by LejkerBoy View Post
                        Stalno mi na instagramu izlazi da je Davis dugorocan plan Golden Stejta, ako tamo ode uz KDa i Stepha, onda se liga gasi na par sezona
                        Da, citao sam ali mislim da od toga nema nista. Ako se pak desi onda stvarno moze da se ugasi liga, 3 od top 5-7 igraca lige u jednom timu, nenadjebivo.

                        Ipak misljenja sam da Kari nece jos dugo trajati.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Last edited by Miki28; 13-06-18, 11:12.
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • #72
                          Kari ce trajati jos dugo, promene su potrebne ali prihvatio bih kao neko ko voli GSW ali ne navijam za njih niti za bilo koji drugi tim. Grin je odigrao los PO i Igudala je mnogo bitniji po meni od Grina, ma koliko to ludo zvucalo ali to tek ocekujem od sledece sezone..AD je apsolutno jedino cega se boji GSW da ih moze srusiti u naredne 2-3 godine..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • #73
                            Nisam bas siguran za Karija, uopste me ne bi iznenadilo da kroz 2-3 godine vidimo njegov pad.
                            Da ne pricam o mogucim povredama jer je itekako izlozen tome. Malo malo pa neka povreda po nekoliko nedelja, mjeseci. On ce sut imati uvijek ali kako bude brzina opadala sve ce biti laksi za cuvanje, koliko god nerealno zvucalo u ovom trenutku. Naravno ne bih volio tako da zavrsi ova era GSW vec da ih neko srusi fair and square.

                            Hjuston ako dovede Lebrona je itekako ogromna prijetnja za GSW pa cak bi se usudio da kazem da bi mi bili i favoriti.



                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • #74
                              Apsolutno budi siguran da GSW ima najbolji GM..nece se vise zajebavati, oni su uvek korak ispred..Kavsi,Roksi, Lejkersi, Seltiksi, nije bitno Dabs u pet.

                              Oni su toliko razvili timsku igru,da to se ne moze tako dobiti, bez ozbira sta je preko puta..

                              Mogu ih dobiti jedino van terena, da im pokupe nekog igraca bitne iz rotacije,sto je poprilicno nemoguce..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • #75
                                NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

                                Itekako se mogu poljuljati i izbaciti iz komforne zone. Hjuston je pokazao da nisu nedodirljivi ali je presudio broj kvalitetnih igraca.

                                Da je Pol igra bilo bi povuci potegni u game 7. Sigurno ne bi dozvolio onoliko ispucavanje za 3 poena vec bi znao kako da smiri ekipu i naravno da sam da neke poene, da ih izmisli.

                                Mnogo toga mora da se poklopi da bi dobio GS ali itekako bih dao prednost Hjustonu sa Lebronom u odnosu na GSW. Vidjecemo kad Lebron odluci gdje ce da ne pricamo sad SBBKBB.

                                Jedan od razloga pada ce biti upravo ta arogancija. Za sada uzivajte.

                                Sto se tice igraca rotacije, totalno nebitno osim naravno Iguodale. GSW ce se podmladiti preko ljeta i sutnuti Westa, Janga, Zazu itd itd


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Last edited by Miki28; 13-06-18, 11:37.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X