Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    @Reise

    Nema mu se sta zamjeriti od povratka u Klivlend, mislim na predstave u PO u tom periodu. Stvarno igra sjajno.

    Ipak ne mogu da se ne otmem utisku da je i sam podlegao tom hajpu oko sebe zadnje 2 sezone i da je jos veci egomanijak nego sto je bio.
    Znamo i za ranije da se pitao za dosta stvari u ekipama gdje je igrao ali zadnje 2 sezone su bas ono kulminacija, malo se vise zaigrao GM-a.

    Ocekujem opet da napravi dramu oko svoje odluke.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • #47
      Nisam mislio da dominiraju,samo da sede je dovoljno a ima mnogo vise evropljana koji dominiraju. Jeste da je Hjuston ocero u 7mi mec, igrao je i MJ sedmi mec sa Indijanom i na istoku generalno..Indijane se samo secam da ne listam sad bzvze..Bio je tezak to mec, Dzekson,Miler, onda Smits centar jbm li ga ko jos..

      Dobro, bili su tu oni vecinom..sad malo listam All Star, koje su tu njuske sve bile..da ne idemo bzvze u te price, ima i tvoja prica i te kako smisla..

      Mislim i ne znam kako ali cenim da ce GSW uzeti Dejvisa, on im je najveca pretnja mislim...gde god da ode ili da mu npr LBJ dodje bice bolesno jaki...Zamislite Boston sa AD...itd..LBJ me ne brine ni u Hjustonu iskreno...ne vidim ih da mogu uzdrmati GSW..Otisao bi im Kapela.. tri max ugovora...Kapeli nude isto max gde god da ode itd..

      Sta mislite za AD, malo se zaboravlja on...a mislim da mu je vreme da ode, ako ne dovedu nekog da napadne prsten..sramotno je vise za njega..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • #48
        AD me je bas razocarao sa potpisom ugovora pre 2 godine cini mi se.
        Jos se skoro vrtjela prica da ce potpisati novi, poboljsani ugovor.
        To mi je bas nerazumljivo jer decko je samo takva igracina i treba da igra za titule, na velikoj sceni.

        Pare ce zaraditi bilo gdje, mozda nece dobiti max ali ce itekako to nadoknaditi sponzorskim ugovorima ali takav igrac mora da se bori za titule jer po meni, ako uzme koju titulu pa jos kao najbolji igrac ekipe eto njega u prici kao velikana, sam krem igraca koji je ikada igrao u Nba. Toliko je dobar


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • #49
          Ja se nadam da ce ostati, cini mi se da je lojalan lik.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • #50
            Stvarno ne biste Lebrona u Lejkerse? PG je dobar, ali on bi ih samo uveo u plej of. Čak je i to pitanje, možda kroz neku godinu kad bi Bol, Kuzma i Ingram napredovali. To da će Kavaj, Dejvis i Batler da dođu su pusti snovi. Lebron je prekaljen, šta bi tek značilo ovim mladim igračima da igraju pored njega. Vjerujte mi da bi i oni proigrali dosta bolja uz njega.

            Ja bih prihvatio svaki scenario da Lebron dođe u Portland i odigra neke dvije godine na manjem nivou nego sad u Kavsima. Sezone 99-00 Pipen došao u Portland, finale konferencije i sedma utakmica sa Lejkersima. Da nisu choke-ovali ovi iz Portlanda u zadnjoj četvrtini, imao bi još jednu titulu Portland zato što je veliko finale te godine bila samo formalnost, isto kao i ove, ko god da je sa zapada prošao tukao bi Indijanu. Kad stari Pipen može da bude veliki faktor, što ne bi mogao i stari Lebron?

            Lebron bi fino legao Nju Orleansu, njima samo pozicija SF-a štrči. Ovo ostalo sve imaju. Lebron, Dejvis, Džru, Rondo, Mirota, to bi bila strašna ekipa. Neki tim će uglavnom da trlja ruke od Lebrona.
            sigpic

            Comment


            • #51
              Originally posted by Miki28 View Post
              Meni je san da se dovede PG13 i da se ide po Kawhi-ja. Ako ne Kawhi onda Jimmy.

              Isto tako sam misljenja da zbog dolaska Lebrona prelazimo u win now mode sto znaci dovodjenje jos jednog superstara i nekih veterana a da bi se do desilo moramo se odreci nekih klinaca uz pokojeg pika. Znaci za par godina opet muka.
              Uz to, kao sto rekoh ne volim ga, ne uzivam u njegovoj igri i sto ti kazes, ocekuje se pad kad tad i onda ostajemo u buli sa njim. Jeste masina ali kad tad mora usporiti.

              Ovako bih isao po PG13 i cekao sansu za Kawhi-ja, AD ili sledece ljeto da se dovede neko jako ime.




              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Ne znam, moze i PG13 sada, u principu jako sam zadovoljan ovim klincima i bez onih silnih sitnih povreda prosle sezone bi Lejkersi pobedili bar 40 tekmi.
              Sledece sezone ocekujem da se ozbiljno krene na playoff, narocito sa napretkom Lonza i Ingrama koji po meni imaju All star potential

              Comment


              • #52
                Pa sad je vreme za NO da nesto napadnu nekim trejdom itd..Rondo zna to sve da razigra..Fali im jedan dobar AS da napadnu GSW...Dobrih tu igraca ima...Sto kaze kolega, koga god da dovedu, tj ko god dovede LBJ bice PO tim i neki legitiman kandidat za titulu..

                Da sam on, izabrao bi Filu, sve ladi, moze da igra jos 4-5 godina tamo glat..ako uspe da izdrzi telo...Pitanje sta zeli Fila ali posebno LBJ..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Reise View Post
                  Stvarno ne biste Lebrona u Lejkerse? PG je dobar, ali on bi ih samo uveo u plej of. Čak je i to pitanje, možda kroz neku godinu kad bi Bol, Kuzma i Ingram napredovali. To da će Kavaj, Dejvis i Batler da dođu su pusti snovi. Lebron je prekaljen, šta bi tek značilo ovim mladim igračima da igraju pored njega. Vjerujte mi da bi i oni proigrali dosta bolja uz njega.

                  Ja bih prihvatio svaki scenario da Lebron dođe u Portland i odigra neke dvije godine na manjem nivou nego sad u Kavsima. Sezone 99-00 Pipen došao u Portland, finale konferencije i sedma utakmica sa Lejkersima. Da nisu choke-ovali ovi iz Portlanda u zadnjoj četvrtini, imao bi još jednu titulu Portland zato što je veliko finale te godine bila samo formalnost, isto kao i ove, ko god da je sa zapada prošao tukao bi Indijanu. Kad stari Pipen može da bude veliki faktor, što ne bi mogao i stari Lebron?

                  Lebron bi fino legao Nju Orleansu, njima samo pozicija SF-a štrči. Ovo ostalo sve imaju. Lebron, Dejvis, Džru, Rondo, Mirota, to bi bila strašna ekipa. Neki tim će uglavnom da trlja ruke od Lebrona.
                  Da, stvarno.

                  Sve to stoji da je fantastican igrac ali bi se totalno poremetila koncepcija tima jer nema trika da bi Lebron dosao da igra sa Lonzom, Ingramom, Kuzmom, Rendlom.
                  Ako dolazi onda znas da jos jedan superstar stize uz jos neke veterane a da bi potpisali Lebrona i recimo PG13 i zadrzali Rendla moramo da nekako maknemo Denga. Da bi to uspjeli morali bi da damo nekog mladog igraca uz Denga i bar pik 2 runde ako ne i prve.

                  Lonzo otpada iz price da igra sa Lebronom, ipak njegova najveca prednost je kad ima loptu kod sebe i kad forsia tempo a znamo da je nikakav suter.
                  Sam stil igre Waltona bi odgovarao Lebronu jer on voli da se forsira brzi tempo uz dosta suteva za 3 poena ali ovaj tim Lejkersa nema dobre sutere. Ingram tesko da bi dosao do izrazaja pored Lebrona i PG13 tako da bi bilo logicno ocekivati i njega da trejduju sto je velika steta jer ja bas dosta ocekujem od njega naredne sezone. Da napravi taj iskorak i stavi sebe na mapu kao ime a ne samo potencijal.

                  Kod Portlanda je druga stvar, ne znam kamo stojite sa salary cap-om ali u Portlandu imas jednog allstara, Lilarda i granicnog allstara u CJ-u. Obojica izvanredni i sa loptom i bez lopte u kretanjima sto bi bas odgovaralo Lebronu, uz naravno neke dopune tima


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by LosmiSK View Post
                    Pa sad je vreme za NO da nesto napadnu nekim trejdom itd..Rondo zna to sve da razigra..Fali im jedan dobar AS da napadnu GSW...Dobrih tu igraca ima...Sto kaze kolega, koga god da dovedu, tj ko god dovede LBJ bice PO tim i neki legitiman kandidat za titulu..

                    Da sam on, izabrao bi Filu, sve ladi, moze da igra jos 4-5 godina tamo glat..ako uspe da izdrzi telo...Pitanje sta zeli Fila ali posebno LBJ..
                    NO treba da juri PG13 a ne da gleda da potpise Kazinsa. Treba im dobro nisko krilo uz dopunu klupe jer recimo petorka Rondo-Jrue-PG13-Mirota-Dejvis je sasvim dobra ali opet nedovoljna za potuc se sa GS ili Hjustonom ali opet uz dobre potpise roll playera mogu itekako biti prijetnja.
                    Naravno prva meta bi morao da im bude Lebron ali mislim da on uopste i ne razmislja o njima.

                    Ja vidim Lejkerse, Hjuston i Filadelfiju kao 3 najozbiljnije opcije.

                    Hjuston bi morao da uvali Andersona nekom, da vide nekako da potpisu Kapelu za manje love i jos neke stvari ali opet psovina Lebron-Harden-CP3 je itekako zajeban rival GS jer svaki od njih jeste sominantan sa loptom ali na razlicite nacine a u sistemu MDA ne sumnjam da bi itekako uspjeli da se uklope.

                    Fila, mlad tim, veliki potencijal, dosta prostora u salary capu, Istok ali ? je Embiid, onda saradnja sa Simmonsom.

                    Lejkerse sam vec pisao.

                    Kao darkhourse-a vidim SAS ali oni moraju rijesit Gasola, vidjet sta i kako sa LMA, Manu, Parkerom itd itd.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • #55
                      Salary cap Portlandu je zaključan ne samo za ovu sezonu, nego i za sljedeću. Pucali su sebi u nogu ugovorima Mejersa Leonarda i Evana Tarnera. A i ne vjerujem da poslije ovakvog plej ofa želi da pređe kod njih.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Bojim se da ce Lejkersi da se istripuju kada ponovo ne potpisu neku zvezdu tipa Lebron ili PG13 i na kraju potpisu Kazinsa za supermax

                        Comment


                        • #57
                          Ne vjerujem da ce to biti slucaj jer i sledece sezone ima dosta dobrih igraca kojima istice ugovor tako da ako se ne uspiju dovesti glavne mete mislim da ce ici na obavezno produzenje ugovora Rendla i potpis nekog igraca na 1 godinu, veterana. Kao sto su sa Brukom i KCP uradili prosle sezone.

                          I Medzik i Pelinka su strpljivi ljudi a uz to nemaju pritisak od Laker nationa da naprave nesto veliko. Naravno da bi voljeli sto prije da se vratimo u vrh ali je dosta ljudi zainteresovano da gleda dalje razvijanje Ingrama, Rendla, Lonza, Kuzme, Harta.





                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • #58
                            Nadam se da ce biti tako, ali sta znam, 5 sezona vec nisu igrali PO, a i duze vreme nisu imali “zvezdu” u ekipi.
                            Samo da neka ekipa ne ponudi Julius-u vise od 15m po sezoni, sve preko toga i mi treba da ga se resimo, jbg nije tako vredan. Sut nije popravio, u odbrani je ispod proseka jer ima mali wingspan, a jos je i TO machine, mada prosle sezone pri kraju je krenuo da razbija sa igrom

                            Comment


                            • #59
                              NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

                              Pominje se da ce se Dalas ukljuciti a sve sto sam citao oko Lejkersa vidio sam da ce Lejkersi da mu daju 12-13 miliona max sto je sasvim okej.
                              Sve preko je mnogo i po meni jer nije on sad fransizni igrac da bi mu se davale vece pare.
                              Zahvalan igrac ali u sampionskom timu, neka 3 opcija a takvi rijetko kad dobijaju 18-20 miliona osim ako nisu bas ime.

                              Cekace se Lebron, on ce kao drama queen da otegne svoj decision na par dana, te ovaj ima prednost te onaj ima prednost, te ovaj sastanak prosao odlicno, ovaj lose itd itd. Bice senzacionalizma od strane novinara ali on je svakako prva domina posle koje sve ide.

                              Lebron ako dodje u LA, PG 99% dolazi. Volio bih kad bi PG dosao prije njega, imali bi Lejkersi ozbiljne planove sa njim a ne smeta razvoju mladih igaca ako samo on dodje.
                              Vidjecemo i sta ce na draftu uraditi, ima finih igraca u toj kasnoj 1 rundi da se pokupi


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Last edited by Miki28; 13-06-18, 09:28.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • #60
                                Ako dovodimo dve zvezde za max ugovore, 100% se onda resavamo tog pika u prvoj rundi u paketu sa Dengom, ne vidim drugi nacin kako bismo ga se otarasili. On i Mozgov u top 5 najgorih ugovora u poslednjih 10 godina u nba lagano.

                                Ma samo da se dovede PG i onda smo sigurni za playoff, a sledeceg leta ici na jos jednu zvezdu ili cekadi Davisa kao big man-a u rotaciji i tad se vec ima championship contender, ali ipak mi deluje da ce Davis biti samo san.

                                A za taj pik u kasnoj prvoj rundi, prosle godine smo naboli Kuzmu, i malo posle njega Harta, pre par sezona u slicnoj poziciji Nance-a, tako da je scouting LAL dobar za te pozicije
                                Last edited by LejkerBoy; 13-06-18, 09:53.

                                Comment

                                Working...
                                X