Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    Hvalim te Bože, oslobodiše se Debelog.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Nz, ako priifati da je negde bench player ima logiku. Ali deluje mi na ego tripper, pa ne mogu da ga zamislim takav. Bio bi dobro za OKC i lani da su ga igrali sa klupe. Imao sam ga nekoliko puta over kad su ga spushtili na 15.5, 16.5 i bili su bas smesni. Nisu imali ni jednu akciju za njega, a igrao je skoro celo vreme zajedno za Westbrook i PG.

      Comment


      • Tony Parker u Hornetsima.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Sramota ali nista cudno, ne iznenadjuje me.

          Dajes Gasolu ( legendi Lejkersa ) ugovor na 3 godine i 48 mil $, gusis prajm Kawhija a odrices se svoje legende zbog pisljivih 10 mil za 2 godine.

          Sramota.


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Ja se plasim samo da nisu produzili ugovor Parkeru kako bi udovoljili Kawhi-ju.
            Ipak se Kawhi zalio, i na kraju je navodno izjava Parkera o povredi Leonard-a (valjda je izjavio Parker da je doziveo 100 puta goru povredu od Kawhi-ja pa se vratio ranije) prevagnula da Kawhi zatrazi trejd.

            Comment


            • NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

              Hahaha ako je tako onda ce pored ovog ispasti jos i smijesni.

              PR masinerija njihova pljuje Kawhija danima a onda nikom nista[emoji23][emoji23][emoji23]

              Pricaju o fransizi kao family first a onda sutnu svoju legendi posle 17 godina. Spremni su da pojedu govna da bi im Kawhi ostao.

              Covjek se krije od clanova SA, prijeti da ce presjedjeti jos jednu sezonu i ko zna sta jos. Bukvalno pisa po njima.

              Dalas sa Dirkom i Lejkersi sa Kobijem su ispali veca gospoda nego iko iako smo dosli u vrijeme gdje se nista vise ne gleda do sopstveni interes


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Last edited by Miki28; 06-07-18, 21:39.
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Pazi, Kawhi ih je bukvalno uhvatio za muda i ne pusta
                Realno, Sparsi su small market, Popovic ce bataliti za par godina, posle njega ce tesko biti iole konkurentni, pogotovo ako Kawhi ode. Ne bi me cudilo da celu fransizu posvete njemu, sto je i logicno.

                A Kawhi kao licnost je totalna enigma, ali iskreno to me i ne zanima. Ja samo hocu da ga vidim pored Lebrona u zlatnom dresu. i onda idemo da koljemo GSW

                A jesu LA i Mevsi ispali gospoda sa njihovim legendama. Narocito Lejkersi sa statuama ispred Stejpls centra
                Last edited by LejkerBoy; 06-07-18, 22:22.

                Comment


                • Moguce da je on hteo da se rascisti tim i napravi legitiman tim za napad na titulu. Realno cedi se drenovina iz Parkera i Djinobilija, ta era je zavrsena i moguce da mu je to bio ultimatum. Hoce covek da ima tim, da se pokolje,sto realno trentuno nije moguce...Hoces da ti vodim fransizu, pa necu da imam 3 trenera, a njihov doprinos je sad mizeran...

                  AKo muj e to bio potez, skroz legitiman i skidam kapu...Ljudi su zarobili fransizu
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ma da, Pop definitivno ne zeli da provodi zadnje sezone u totalnom rebuilding-u, to je i razlog zasto traze previse za Kawhi-ja, i zasto pokusavaju svim mogucim silama da ga zadrze. Kawhi je i dalje top 5 igrac u ovoj ligi (LBJ, KD, Kawhi, Curry i AD)

                    Comment


                    • LaVine u Sacramentu za 78 miliona na 4 godine. Sac da da Divcu sut kartu ako imaju iole malo pameti.
                      sigpic

                      Comment


                      • Matchovat ce Bullsi tako da LaVine ostaje u Cikagu.

                        Nurkic ostaje u Portlandu, 48/4. Odlican potpis za njih.

                        Cudi me da IT, Capela, Smart jos nemaju tim


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Nurkic bas mali ugovor dobio, i dalje ne mogu da prezalim kakav je Kupcak ugovor dao Mozgovu pre 2 sezone, kao da mu je rodjeni sin...

                          Inace, sta mislite o novim Puma patikama za basket? Potpisali su Bagleya i Aytona da ih reprezentuju, i cini mi se jos nekog sa ovogodisnjeg drafta

                          Comment


                          • Hart, Wagner i Svi odlicni, bas mi se svidjaju kako igraju.

                            Hart nastavlja da napreduje, odlican 3&D igrac vec sada. Bice od velike koristi Lebronu i Waltonu.

                            Svi ako upadne u rotaciju ima da uziva pored Lebrona, Lonza i Ronda. Dobar suter, novi Redik/Korver.

                            Wagner isto dobar, kontrolise fino skok, u napadu ima dobar arsenal oruzja, mogao bi imati svoju ulogu ove sezone.

                            Pohvale za skaute Lejkersa, zadnjih sezona ozbiljan posao rade sa kasnijim pikovima, Kuzma i Hart, sad Wagner i Svi


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Ovaj ukrajinac je isto opasan igrac takodje, dominirao je uvek na prvenstvima mladih...Po meni opasan potencijal koji ce se tek razvijati...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

                                Ayton se fino pokazao sinoc, 21&12 partija.
                                Razocaranje mi je Josh Jackson, uopste ne odskace a morao bi i to drasticno. Procenti suta i dalje zabrinjavajuci. Ocekivao sam vise.

                                Collins iz Atl odlican, 30&8 partija. Vidljiv napredak.

                                Svidja mi se kako je odigrao i WCJ iz Cikaga, 16&9 partija. 2 trojcice, ima mekanu rucicu.

                                E da, Giles iz Sac odlican. Samo zdravlje da ga posluzi bice igracina. Aktivan u defanzivi, u napadu ima bas fin repertoar. Dobra igra ledjima, poludistanca.

                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Last edited by Miki28; 08-07-18, 11:33.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X