Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by LosmiSK View Post
    Najbolji igrac danasnjice...


    Kakve se gluposti pisu na ovom pdf-u. Stvarno ne vrijedi ni ulaziti.

    Comment


    • #17
      Lejkersi izbili kao prvi favoriti za dovodjenje LeBrona, jos se fura prica da je njegov sin Bronny upisao sresnju skolu u LA-u

      Comment


      • #18
        Originally posted by Lord Samuraj View Post


        Kakve se gluposti pisu na ovom pdf-u. Stvarno ne vrijedi ni ulaziti.
        Imaš 13 upisa na cijelom pdf-u. Da nije bilo komentara od LosmiSK-a i dekkarda, koji su poveli diskusiju o najboljim igračima, imao bi dva upisa, od kojih je jedan vidljiv na cijelom pdf-u, a taj jedan upis je bukvalno prazan, jer ti se poremetio IMG code u postu. Nije baš ni da si do sad ulazio.
        sigpic

        Comment


        • #19
          LaVar Ball je gost Bayless-u i Shannon Sharpe-u, must watch emisija

          Comment


          • #20
            Covek usao sa ova dva trofeja..dve godine je tako..Ne znam, sta bi drugo bilo bitno ako biras najboljeg kosarkasa danasnjice..Sta, igra jedan na jedan..statistika..ne razumem. Nemam problem sa tudjim misljenjem, cak i da ga ne pises, ali ako si vec prozvao. Onda argumentuj..

            Ta dva trofeja mi izgledaju mnogo sweet, i to u dve sezone..Ne znam sta bi trebao covek drugo da uradi...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • #21
              Covjek je presao u ekipu koja je sezonu prije zavrsila sa omjerom 73-9. Da ne govorim da je od njih upravo ispao u finalu zapada u sedam utakmica. Najkukavickiji i najsramotniji potez ikada.
              Vise bi mu vrijedio jedan prsten osvojen sa Thunderom nego tri sa Warriorsima.

              Westbrook je mogao isti potez uraditi i imao bi dva trofeja za dvije godine. On bi ti onda bio najbolji igrac danasnjice?

              Comment


              • #22
                Ko bi tacno osvojio trofej sa Vestbrukom..Imao je Adamsa, PG i Entonija, i nisu prosli Jutu....

                Nije kukavicki potez, to je bio hrabar potez. Dosao u najjaci tim u NBA i postao glavni igrac, MVP...Mislis da bi GSW uzeo titulu bez njega? Mislis da bi bilo fer da Klivlend igra sa 3 AS a tako reci namzano dovedenim i sijaset top pikova protiv ekipe koja je sve gradila od sebe..Da je LBJ bio tu, ne bi bilo Tristana, Kajrija itd..

                Ne znam, koji je to NBA igrac isao nekim tezim putem, da nije Lebron?

                Npr, sad ode u Hjuston..sa CP3 i Harden, to bi bilo opravdano..Ma bilo sta sad da napravi, bilo bi opravdano...Samo su se ljutili navijaci Cavsa kad je otisao u Majami, kao i sad u GSW Durent..tog moenta je znap da njegov Legacy nece ici tako lako ka vrhu..

                Nema tu mnogo price, klacovo ga je dve godine za redom..dikretan duel..nema tu price jbga. Ti onda oduzmi sve titule LBJ posto ih je sve uzeo sa tonu superstarova..

                Kajri je bolji indivudalno od Karija, Love od Grina LBJ od Tomspona...trebala imje pomoc..to je jasno..Grin i Tompson da ne igraju GSW sistemu,da odu sad negde, pitanje je dal bi bili ikada vise All Star igraci, po meni bar..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • #23
                  Westbrook bi na Durantovom mjestu osvojio trofej sa ovim Warriorsima.

                  Otici u ekipu koja te izbacila je sramotan potez. To bi bilo isto kao da je LeBron otisao u Boston nakon onog poraza 2010.

                  Nije nikakav direktan duel kad jedan ima pet puta bolju ekipu od drugoga. Da je Durant u Cavsima umjesto LeBrona oni ne bi bili ni blizu finala ove godine.

                  Comment


                  • #24
                    Što je najkukavičkiji potez ikada? Pravilno je procenio da će prelaskom u taj tim imati realnije šanse da uzme titulu što je očigledno njemu bilo prioritet. Da li je bilo garantovano da će uzeti titulu? Naravno da nije, košarka je mnogo više od skupa individualnog kvaliteta, svako ko se bavio nekim timskim sportom čak i na najnižem nivou shvata zašto je to tako. Uostalom, GSW je osvojio titulu 2015-te, pa ju je 2016-te izgubio. Nema nikakvih garancija za bilo šta, inače se ne bi igralo nego bi se pogledao roster i podelilo prstenje na početku sezone. To što neko ne podnosi Curry-ja, Klay-a, Green-a, KD-a, to je samo njegov problem. Ne volim ni ja Bradu pa imam izvesno poštovanje prema njemu kao igraču.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • #25
                      Na istoku? Bez Hejvurda i Irvinga..nah. Nisam siguran. LBJ nije mogao u Boston, posto ga oni nisu hteli, mrzeo ih je a i oni njega..to i sam znas. Ne samo tada, nego i sada. Ovde se niko nije mrzeo, relativno zdravo rivalstvo. Te price, tipa trebao je u Minesotu, to je smejurija...Cak je i KG pobegao odatle.. Voleo bih da vidim LBJ da ne uzme max i ode u GSW,a Durent sa prostorom npr u Kavse sa sve Irvingom. Bilo bi zanimljivo. Ne mozes nesto predivdjati, sta bi bilo, kada bi bilo.

                      Ti smetao ovako i Majami?
                      Last edited by LosmiSK; 12-06-18, 19:33.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • #26
                        Durent je najbliži Lebronu, ali još mora da radi da ga prestigne. Nakon ovog plej ofa Lebrona, ne može niko u istu rečenicu sa njim. Za mene je ovo bilo GOAT level shit. Bolesne brojke i game winneri, ali brzo su mu ljudi to zaboravili zbog ovog poraza u finalu. Da je nekim slučajem Klivlend osvojio titulu, dostina bi promijenila mišljenje i stavila ga na prvo mjesto ikad, ali jbg protivnik je neki drugi nivo.

                        Kad je Durent igrao u Oklahomi, Lebron ga je redovno tukao i u regularnoj sezoni i u tom jednom finalu. Nepremostiva prepreka je vazda Lebron bio za njega, ja sam ubijeđen tad bio da je imao komplekse od Lebrona koliko ga je uništavao.

                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Draymond je najmlađi od udarne četvorke Dubsa, ako ostanu zajedno mogu opušteno da gaze još 4,5 godina. Postoji razlika u godinama između LBJ i KD-a, i to ne neznatna, KD ga je malo i prozvao između redova izjavom da će otići u penziju za 5 godina Što se mene tiče može LBJ da ide gde god želi, ne verujem da će izlaziti sa Istoka, dok su Hamptons Five na okupu nema šta da traži.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • #28
                            Najmlađi je Grin, ali mu igra najviše zavisi od fizikalija. Ove sezone je dosta lošiji bio od prethodnih, sve više mislim da je doživio vrhunac prošle sezone.

                            Ne vidi se Lebronu kraj, iako puni 34 ove godine. U Hjuston bi Lebronu najbolje bilo, pričao je u intervjuima kako bi želio da igra više bez lopte, pored Hardena i Pola bi izgledalo jako dobro. Mada mi se sve više čini da će preći u Lejkerse, pa on i PG zajedno da naprave nešto. Imali bi i Lejkersi opasnu ekipu, posebno ako bi se zadržao Rendl.
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Ali je LeBron izjavio kako mu se Hjuston kao grad uopste ne svidja, a da ce njegova odluka zavisiti od porodice i od sanse da se osvoji dodatan prsten

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by dekkard View Post
                                Što je najkukavičkiji potez ikada? Pravilno je procenio da će prelaskom u taj tim imati realnije šanse da uzme titulu što je očigledno njemu bilo prioritet. Da li je bilo garantovano da će uzeti titulu? Naravno da nije, košarka je mnogo više od skupa individualnog kvaliteta, svako ko se bavio nekim timskim sportom čak i na najnižem nivou shvata zašto je to tako. Uostalom, GSW je osvojio titulu 2015-te, pa ju je 2016-te izgubio. Nema nikakvih garancija za bilo šta, inače se ne bi igralo nego bi se pogledao roster i podelilo prstenje na početku sezone. To što neko ne podnosi Curry-ja, Klay-a, Green-a, KD-a, to je samo njegov problem. Ne volim ni ja Bradu pa imam izvesno poštovanje prema njemu kao igraču.

                                Comment

                                Working...
                                X