Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

    Nece se ovajditi ali sigurno da nece ni prihvatit neku losu ponudu a od Klivlenda mogu smo lose ponude da stignu dok god su tu LAL, LAC, Bos, Fila itd u prici koji upravo mogu da iskombinuju paket mladog igraca, pik i da izjednace plate.

    Cak mislim da uopste nece biti to trejd 2 tima vec da ce u pricu da ukljuce i neki treci tim.

    U krajnjem slucaju, Kawhi ima zelju da igra u velikom gradu, velikom marketu a to nije Klivlend. Zasto bi pravio sve ovo da bi otisao u Klivlend ili Finiks? To mi nema nimalo smisla.
    SA se pita gdje ce ga poslati ali svakako i Kawhi jer moze da saopsti toj i toj ekipi da nemaju garancije od njega da ce produziti. Zasto bi u tom slucaju Finiks rizikovao ili neka druga ekipa koja je u fazi rebuilda? To ce samo uraditi ekipa poput Klivlenda jer nista ne gubi ali sta oni mogu da ponude SA da bi bio bolji paket od nekih drugih ekipa a uz to sam ubijedjen da ne bi Kawhi zelio Klivlend na duze staze.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Miki28; 19-06-18, 12:05.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Hill ima josh jednu sezonu sa 19 mil, 2019/20 ima zagantovani samo 1 milion. Ako SAS hoce da napravi veliki igrac iz Murray, bolje mu je edna sezona da igra pored iskusnog play, nego da uzme Ball iz Lakers. Kuzma je dobar za trade, ali imaju Aldridge za narednih 2 sezona na tu poziciju kao 1va opcija. 76ers ima najbolji paket, mogu i Covington tu da ubace sa Saric i Fultz i 2 pika prve runde, ali im je djaba ako on ne zeli da igra tamo. A ne verujem da Clipers ima neke velike sanse sa Harris i 12 i 13 pik kade su oni vise dobili od Pistons za Griffin. Zato sam i napisao da moje mislenje je da ide u Boston. Inace ovu moju ideju ima logiku samo ako idu Korver i Clarkson za koga se slazem sa tobom. Mozda jednu sezonu ALL IN u Cavaliers, pa onda u paket sa Lebron koij i sa 34 godina ce dobiti vise od 150 miliona za 4 godine u drugu ekipu.
      Last edited by Federer21; 19-06-18, 12:25.

      Comment


      • Kavaji je nova zmija..sssss..Treci supertim za GOAT-a ako se desi, ne znam..Sve sto SAS dobije je sranje..Lonzo je toliko spusten da je to neverovatno a imace najbolju karijeru od svih navedenih mladih nada, ja sam apsolutno siguran u to..Problem je cale, da li to hoce POP..

        Iskreno voleo bih da naprave tim taj Big tri, ma dao bi im i CP3...samo neka je veselo...

        Malo sam prosao brojke i procente suta, skoro niko nema vece sa Kingom, a tako im lepo deli asistencije..Pejton bas rece kako cini igrace boljim i jako sam se razocarao u Pejtona kojeg sam gledao uz Kempa kao bozanstvo...+ je Durent poslednji iz Sijetla igrac...

        Poprilicno sam siguran da cemo za 2-3 godine, uporedjivati Durent-James ...Durant je sad u prime, uzme jos dve titule i moze da ode u rodni grad da zavrsi posao oko tog duela..

        Iskreno da sam bilo koji tim ili igrac u NBA, prvo bih teo Durenta, onda sve ostale..Covek je u prime a ima toga jos 3-4 sezone minimum...

        Ovaj Kavaju bi po meni trebao da ode u Boston ili Filadelfiju na long term, LA ako ode, ispasce smesan..kao i LBJ...i nista nece uraditi pored GSW, sem ako im se ne dese neke povrede..a i ako se desi taj supertim, potpuno sam siguran da ce AD onda ozbiljno razmotriti trejd u GSW....jedno vuce drugo...LBJ titule nece videti, i mislim da je i on toga svestan...Za njega bas najbolje da ode u Hou ili ostane u Klivlendu..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Durant ne mrda iz GS, to je i problem, a ako uspe nekako da ugovore trade za AD tek tu treba da se zamesa NBA, kada vec su to uradili sa Paul. A to mogu lako uradite jer da ponude Green, Iguodala i Bell, mislim da NO ce da prifati. To je WIN WIN za GS jer siguran sam da ne zele dati Green super max koji sa All Team selection ova sezona bice nad 230 mil za 5 sezona. Koliko da je korisan suludo je na 34 godina da ima preko 50 mil salary.

          Comment


          • Jos da ga NO da za te rezervne djelove.[emoji23][emoji23][emoji23]


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • A sto ako daju i Thompson u paket sa Green? Mislis da i to necu prifatiti? Ponova je GS na dobitku jer i Thompson ce da trasi max ugovor naredno leto, a to su neki 190 mil.

              Comment


              • Karija da das uz to pa mozda da NO razmisli


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Pa ne bi dao ni SAS Kavajia pa mora..CP3 nije otisao zato sto je NBA bio vlasnik NO tada...itd...sigurno ako se oseti GSW ugrozeno da ce reagovati..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

                    Jel se sjecas paketa koji su Lejkersi i Klipersi davali za CP3 koji je trazio trejd i nije htio produziti ugovor? Nba liga smatrapa da se stvara supertim u Lejkersima i stavila veto i poslali ga u Kliperse.

                    Jel Kawhiju istice ugovor sledece ljeto? Jel igrao prosle sezone?

                    Kad Dejvisu istice ugovor?

                    Kad je zadnji put superstar trejdovan u prajmu koji ima nekoliko godina do kraja ugovora za sicu? Morao bi prevrnuti planine da bi ga doveo.

                    Ne znam kako mozes da poredis takve situacije. Uglavnom za Dejvisa, ovakvog Dejvisa moras dati svasta


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Last edited by Miki28; 19-06-18, 18:13.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Postujem tvoje misljenje, i slazem se sa tobom..Samo mislim da NBA sada nema nista protiv toga...Posto je LA ozbiljna fransiza tada su mozda teli da stopiraju...a sad je NBA dozivela i zivi svoj maximum..bas zbog Duranta, LBJ koji su osli u supertimove i samo se o tome prica..Ne bi NBA to nista dirao ako ulazi u budzet i ako se placa porez...Mada i ja mislim tesko...ali nije nemoguce...samo morace i oni nesto da daju Dejvisu, nece cekati doveka da ima sansu za titulu..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Garnett je isao u Boston za 7 igraca, osvel Al Jeferson svi su bili anonimusi. Jeste da Garnett bio 32 tada, ali Davis ga ceka ista sudbina ako ne promeni tim

                        Comment


                        • Garneta su ispostovali jer je 12 godina igrao u Minesoti i zelio je prsten. Pitanje je bilo Boston ili Lejkersi.

                          I tad je bio zver, posebno u odbrani ali nije bio u najboljim godinama. Boston je od njega dobio 07/08 ( sampionska sezona) i pola 08/09 kao elitnog igraca. Posle povrede vise nije bio isti.

                          Situacije koje se ne mogu porediti. Elitnog igraca u svom prajmu koji ima jos nekoliko godina ugovora dovesti za slab paket je pljacka.




                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Postujem tvoje misljenje, i slazem se sa tobom..Samo mislim da NBA sada nema nista protiv toga...Posto je LA ozbiljna fransiza tada su mozda teli da stopiraju...a sad je NBA dozivela i zivi svoj maximum..bas zbog Duranta, LBJ koji su osli u supertimove i samo se o tome prica..Ne bi NBA to nista dirao ako ulazi u budzet i ako se placa porez...Mada i ja mislim tesko...ali nije nemoguce...samo morace i oni nesto da daju Dejvisu, nece cekati doveka da ima sansu za titulu..
                            Mogu ja da pljujem po Sternu sta je uradio Lejkersima ali moram naglasiti cinjenicu da je u tom trenutku vlasnik NO bila NBA liga jer je gazda NO upao u probleme, svasta se desavalo i onda je Nba liga preuzela kontrolu i zato je imala pravo veta. Nezabelezen presedan ali eto desio se.

                            Lejkersi posle toga vise nisu mogli da se sastave. Gasol i Odom nezadovoljni, Odom se nikad nije ni oporavio od toga a Gasol marginalizovan od tada.

                            Ono sto je Dzejms uradio jeste pic.... ali dozvoljeno, isto kao i Durent.
                            Dzejms se dogovorio sa 2 drugara da uzmu manje para da bi mogli da se udruze u Majamiju i da okupe dobar tim.
                            KD potpisao 1+1 ugovor, Green sezonu prije uzeo manje pare, salary cap povecan, Stef Kari na manjem ugovoru zbog ucestalih povreda od ranije nije uzeo max u tom trenutku kad je potpisao jer je on u MVP sezonama imao 14 mil po sezoni. Mnogo stvari se poklopilo ali sve legit.

                            Opet kazem mogu da pljujem Sterna ali je to bilo legit. Usrao je i CP3 karijeru i Lejkerse kao fransizu jer CP3 i Brajant zajedno a znalo se da stize i Hauard? 3 igraca u svom prajmu? Hmmm


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Tocno, ali Green i Thompson nisu mali, osobeno ako imas vec i Boogie( koji je otisao iz Sakramento za bagra). Da se nije Garnett povredio tada, Boston bi lako odbranio titulu, do tad su imali 50-8. Kako god, bice ovo zanimlivo leto, a sta se Lebron tice ubeden sam da ni on ne zna gde ce igrati, kamoli mi. Jer ako sigurno zna da ide, rekao bi Cavaliers i mislim da bi oni vec dogovorili neki trade za Love za visoki pik.
                              Last edited by Federer21; 19-06-18, 19:22.

                              Comment


                              • Ne bi Boston lako odbranio titulu jer Lejkersima vise nije startna 3-ka bio Radmanovic vec odlicni Ariza, vec tada dobar defanzivac i ozbiljna prijetnja u napadu na sut za 3 poena. Mnogo bolju odbranu su Lejkersi igrali 2009 nego sto su igrali 2008.
                                Gasol je bio znacajniji faktor u odbrani nego ranije i uticajniji u napadu za razliku od god dana prije gdje se usro od Garneta.

                                Isla bi serija u 7 utakmica jer su bile prejake ekipe, jako ujednacene i steta sto nije doslo do tog finala.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X