Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zbog njega ce Rozier dobiti near max ugovor od neke druge ekipe, Al Horford je u mixu za najboljeg igracs odbrsne, a Tejtum vec u ruki sezoni u top 15 najboljih igraca svoje pozicije, a jos pri tom nalazi solidne minute od igraca tipa Ojeleye ili kako vec i Yabusele.
    Bice zanimljivo videti sta ce moci da uradi sa potpuno zdravom ekipom plus napretkom Tejtuma i Brown-a

    Ker je isto strasan trener, ubedjen sam da je ostao Mark Jackson duze na klupi, da bi GSW i dalje koburio do 50 pobeda i da bi ispadali u prvoj rundi playoff-a, maximalno drugoj rundi.
    Last edited by LejkerBoy; 18-06-18, 11:56.

    Comment


    • Ja sam GS odavno pratio jer su u diviziji sa Lejkersima, imali su jako dobre ekipe, atraktivne ekipe tako da GS nije nepoznanica.
      Jedan epic duel Kobija i Entoan Dzejmisona kad su obojica dali 51 poen i produzeci i pobjeda GS pa onda GS sa Beron Dejvisom koji izbacuje najbolju ekipu u reg dijelu sezone, Dalas.

      Itekako sam od starta upucen u karijeru Karija i dolazak u GS sa Elisom, Bellon, Radmanovicem itd pod vodjstvom legendarnog Don Nelsona sto znaci da je od starta upao u ofanzivni sistem, low radar gdje je mogao polako da gradi svoju pricu. Neki igraci eksploadiraju od starta, neki tek posle nekoliko sezona a neki nikad. Ima tu dosta do sistema i uopste samog mindseta igraca.

      Da je bilo po Del Harisovom mi nikad ne bi uzivali u velicini Kobi Brajanta


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Nisam ni napisao da niko nije pratio ali vecina ne,i vecina tu nista nije videla.. U NBA ko god dodje ima znanje, pitanje je sanse i srece kod vecine igraca...Eto Kuk, da je dosao u CZ ili Evropu, nikad ne bi video ugovor u NBA o tituli da ne pricam...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Procitah negde da Cavsi nude Lovea, Greena i 8.pik za Kawhia.
          Ne verujem da je tacno, al' ajde..
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Na svaki GS ide neka Okc koja je to isto probala i nije uspjela.
            SA je bio taj neki reper ranije, GS je sad.

            Sjajno takmicenje gdje tebi kao malom marketu daju sansu da u odredjenom periodu napravis ozbiljan tim preko pikova i dodas sta treba preko FA jer da nije toga od Los Andjelesa, Nju Jorka, Majamija se ne bi moglo zivjeti.

            Stern je uspio da zajebe Lejkerse, sve posle toga je posledica onog veta i evo cak ni Lejkersima nije lako da se vrate na staze uspjeha ali lijepa prica je da sve ide u ciklusima i da ces imati svoju sansu da napravis nesto znacajno.


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Najbolji trener je onaj koji zna da izvuce najbolje od svojih igraca. Najbolji je bez premca Pop, jer je on toliko dugo bio uspesan sa svojim timom, a to je anomalija u NBA. Stevens je izvukao maksimum iz ekipe koja je imala Horforda, Baynesa, Morrisa i cetvoricu jako mladih igraca koji do tada nisu igrali bitnu ulogu u timu.
              GSW su zasluzili da ucinu ligu nezanimljivom i bez nade za spas, kako kazu neki, jer su igrali po pravilima, doveli Curryja, Thompsona, Greena. Oni bi i sa Harrisonom Barnesom bili sampioni.
              Mozda je nekome zanimljivo da LeBron dodje u Houston ili da Lakersi ili neko drugi napravi super tim, meni nije vise zanimljivo da se kaze da GSW ili taj super tim sigurno osvaja umesto da GSW sigurno osvaja.
              Da ne pominjem koliko bi kukavicki bilo od LeBrona da se okruzi dvojicom superstarova i onda je on GOAT jer je dobio GSW. Da je jedan od njih Love, pa da se kaze, ali Paul i Harden, Leonard i PG, to je too much.

              Zanimljivo ce biti pratiti i napredak mladih igraca, kako ce se Doncic snaci, pa Jokic, Markkanen, Fultz, Ball, Tatum, Mitchell...

              Comment


              • Originally posted by badem View Post

                Zanimljivo ce biti pratiti i napredak mladih igraca, kako ce se Doncic snaci, pa Jokic, Markkanen, Fultz, Ball, Tatum, Mitchell...
                Dodao bih tu Simmonsa, Ingrama, Josh Jacksona pa me zivo zanima Trae Young, Mikal, Bamba, Ayton naravno.

                Da vidimo sta ce Minesota uraditi povodom klupe, Milvoki sa novim trenerom i Dzabarijem, Detroit od dua Griffin&Drummond pa kako ce se NO pojacati, sta ce Portland uraditi i jos mnogo stosta.


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Ako neko nije znao, Irving je preskočio playoff, da bi bio spreman za Svjetsko prvenstvo.

                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Ja mislim da Lebron ostace u Cavaliers, iako se ne vole sa Gilbert, nece da ga pushti da ode lako jer tako franchise preko noc gubi 300 mil. Zato i nije mu problem tax luxury i oni overpaid Smith, Thompson, pa i Korver proshlo leto. Zato mislim da ce Cavaliers da urade sve sta mogu da napravi super tim ovo leto, a to spored meni je da ubedi George preko FA ili trade za SAS za Kawai u kom nece biti uklucen Love i neki trade na Thompson za bolji centar (DeAndre ili Whiteside) i neki two way PG preko trade Hill i taj 8mi pick. Bilo bi idealno ako mogu da se oslobode od JR, ali to ne verujem da moze da se desi. Recimo da nekako uspe da uradi sve ovo imali bi McCollum(Kemba), George(Kawhi), Lebron, Love i Whiteside(DeAndre). Ovo je neka moja ideja, priznajem luda. Inaku logicni izbor ako zeli titule po svaku ceni je samo Houston, ali da urade neka magija sa salary cap i da zadrze Paul I Capela, pa I Ariza I PJ.

                    Comment


                    • Sta se Kawhi tice, mislim da on ide u Boston, ali samo ako Ainge uspe da ga ubedi da ostane I posle ovu sezonu, jer ne verujem da SAS zeli da on ostane na zapad. Rozier, Brown I neki pick bilo bi odlicno za oba tima, ili bolje da se uradi neka trade sa jos jednim tim, pa ubaci tu Heyword jer Brown ima veliki potencijal I kada imash Irwing I Kawhi I zelish da Tatum josh vishe da napreduje, Hayward I njegovih 32 mil za narednih 3 sezona ne trebaju ti(iako mislim da ga Stivens veoma voli jer ga zelio I u Celtics, a poznava ga veoma dobro iz Butler). Inaku idealno za Celtics bi bio kada bi mogli jedan trade sa NO za Davis, recimo Horford(kogo strashno mnogu gotivim I mislim da je veoma bitan za ovu sta igra Stevens) I 3-4 pika. Ipak Davis je 7 godini mladi I mislim da bi bio koshmar za GS u finale.

                      Comment


                      • Al si nerealan, svaka cast. Ne bi uspio ni na igrici da okupis takav tim.

                        Da dovedu Kawhija pa puna kapa a i to je nemoguca misija. Koga da im ponude? Lava i 8 pik? Sto bi to SA prihvatio umesto paketa koje mogu da im daju LAL, Klipersi, Boston, Fila gdje em dobijas pika em mladog igraca sa dosta potencijala.
                        Evo sad se i Finiks ukljucio sa ponudom 1 pik i Jackson sto je vrvt novinarska patka ali ako ima istine u tome, eto ga u Finiksu. Ovo je samo pokusaj da zadrze Lebrona ali svi vidimo payroll Cavsa, kako ce da uvale Tristana i njegov masan ugovor? JR Smitha? Ko ce da uzme Klarksona kad je najveca prevara u Nba?
                        Za Lava mozes dobiti i dalje nesto ali ne allstar igraca.
                        Teska vremena za Klivlend opet jer ce bas biti iznenadjenje da ostane


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Pop moze da uzme Hill, Cedi i 8mi pick.... a Miami mislim da bi prihvatio odma trade za Whiteside, jer ne treba im trenutno centar sa 26 mil platu narednih 2 sezona koji zna da igra samo u odbrani. U ovom moj scenario ostace im samo Jr i Hood na klupu i to ce da bude problem jer tako svih ostalih morace da igraju za min. Inaku ja sam skeptik za Houston i ako ode to ce da bude samo u Lakers jeg ga ne vidim u 76ers.
                          Last edited by Federer21; 19-06-18, 11:08.

                          Comment


                          • Ja najvishe bi volio kada Lebron bi iznenadio, recimo da ide u Jazz ili NO, ali znamo da nema shanse za to. Fenix no way da se odreci od Jackson, kamoli i 1 pik. Kawhi je mozda i veci target od Lebron ovo leto, ipak nije ni 27. Phili bi bio dobar fit za njega, recimo trade za Saric, Fultz i neki pik bi bio odlicno za SAS. Nekako Lebron i Simons mi se nekompatibilni, sto ne mogu reci i za Kawhi. Josh da zadrze JJ i ako Lebron ide na zapad bice 50-50 sa Celtics, ali eto im tim za narednih 6-7 sezona.

                            Comment


                            • NBA offseason 2018 (vesti, diskusije, tracevi...)

                              Originally posted by Federer21 View Post
                              Pop moze da uzme Hill, Cedi i 8mi pick.... a Miami mislim da bi prihvatio odma trade za Whiteside, jer ne treba im trenutno centar sa 26 mil platu narednih 2 sezona koji zna da igra samo u odbrani. U ovom moj scenario ostace im samo Jr i Hood na klupu i to ce da bude problem jer tako svih ostalih morace da igraju za min. Inaku ja sam skeptik za Houston i ako ode to ce da bude samo u Lakers jeg ga ne vidim u 76ers.
                              Salis se da bi prihvatio Hilla, Cedija i 8 pik? Ko je taj gamechanger kojeg bi uzeli kao 8 pika na ovogodisnjem draftu? Da uzme Hilla kojeg je trenirao i dao u trejdu Indijani za Kawhija? Cedija koji je prosjek u Evropi a ne u Nba.

                              Hasan da dodje u Klivlend jer Majami hoce da ga se rijesi? Znaci Majami za bitnog igraca da prihvati sicu a Klivlend na najveci payroll u Nba da doda centra koji ce primiti 24 i 27 miliona naredne 2 godine? I to na 20 miliona Kawhija.

                              Zaigrao se Lebron kao i ti pa otud ovakva situacija.

                              Bez Lebrona imaju preko 100 miliona u platama. Ako Lebron ostane to je oko 140 miliona a projektovan salary cap za sledecu sezonu je oko 101 milion.🤦🏻*♂️
                              Hill jos 2 godine po 19 miliona,
                              Tristan jos 2 godin po 18 miliona
                              JR jos 2 godine po 15 miliona.
                              Klarksona najveca prevara 13 miliona jos 2 godine.

                              Uzas zivi koliko su se pokopali a za te igrace ne mogu nista konkretno da dobiju.


                              Cisto da bi imao sa cim da uporedit payroll Lejkersa za sledece sezonu je 34 miliona i to 34 miliona u situaciji gdje ti Deng uzima vise od pola, po 18 miliona za naredne 2 godine. Njega pokusavaju godinu dana da uvale a Klivlend ce uspjeti da uvali JR, Tristana i Hilla?

                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Last edited by Miki28; 19-06-18, 11:55.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Pala je cijena Kavaju odbijanjem da igra i traženjem trejda. Ako ga Spursi ne trejduju, suočavaju se sa činjenicom da im najbolji igrač opet sjedi cijelu sezonu na klupi. S obzirom da ima player option poslije ove sezone, moraju da ga trejduju. Imaju Spursi i veliki problem sa izjednačavanjem plata, jer Kavaj ima samo 20M godišnje. Znači tu po pravilu treba da ide mladi igrač, pik prve runde i neki salary filler. Neće se Spursi ovajditi od njega sigurno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X