Announcement

Collapse
No announcement yet.

FIFA World cup 2018-Fantasy

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Princoni. View Post
    Ovo mora da je neka greska cim Gorana u prvih 3 nema. Mozes li da slikas i Goranovu poziciju

    Fino Fiksni napreduje u ovim fantazi igrama od kako je krenuo da me slusa
    Prvi ikad fantasy i dijelim 6. mjesto, nije lose

    Comment


    • #32
      Tek smo na pola Markane polako,nije ovo ko da gol pobednik,a bio bi daleko dole da te juce Kejn pa i ostali nisu usrali...a kao i uvek duhoviti Princoni
      Last edited by 61563; 25-06-18, 12:53.

      Comment


      • #33
        Ostao mi Ćaleta Car na klupi
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • #34
          Ovo zadnje kolo katastrofa, vise od pola igraca odmara a ne mozes izvršiti vise od 1 izmene smešno...

          Comment


          • #35
            4. sam u najjačoj grupi.

            A bodovno najgori.

            Krivim sudije i VAR

            Comment


            • #36
              Kakva borba za prvo mesto izmedju dva najveća znalca na forumu, a i šire. Izjednačeni pred mečeve četvrfinala. Mada mislim da će kvalitet da presudi, a i fiksnom je ispalo 6 igrača a meni 4, nijedan nema wildcard. Biće zaninljivo, ali šteta ne zadugo.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • #37
                Pozz drugari, trebam pomoć. Ukoliko ne iskoristim svih 5 izmena u polufinalu, da li mogu računati na neiskorištene izmene u finalu, pa npr. da u polufinalu iskoristim 4, a za finale da imam predviđenih 5 i ovu jednu neiskorištenu, dakle 6 ukupno? Hvala unapred.

                Comment


                • #38
                  Čestitke markane

                  Nikad gori nisam na WC fantaziju bio, što i ne čudi s obzirom na to ko je obično donosio poene, a ko ne

                  Comment

                  Working...
                  X