Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAND PRIX HEINEKEN DU CANADA 2018 (Montréal)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    Koji sekund razlike Max zaostajo 8 sekundi daj me nemoj zezati.

    Zasto sad ubacujes u pricu Rika i Hamiltona? Gleda se najbolji vozac tima a to su u nedelju bili Fetel, Botas i Max. I na stazi gde je motor najvazniji Max je bio najsporiji. A pogodi zasto-pa rekao sam ti jer je Renoov motor slabiji. I sve ti sto dalje pises i pokusavas nesto dokazati je cisto koprcanje. Rekao sam da ce biti kao pre VN Monaka i tako je i bilo.

    Ne znam ni zasto uvlacis Nascar u ovu pricu ali evo da ti kazem da ni tamo nisu svi isti. Ford je najbrzi, pa malo sporija je Tojota a Sevrolet ima samo 1 pobedu. Vidim kako su u F1 trke "prave" zadnje 3 su bile ubi boze. F1 je vestacka zbog guma i DRS-a u Nascaru su prirodna preticanja. Ali nije ovo tema za Nascar.
    Ako ne kontaš argumente koje sam izložio, nema poente da nastavljamo. Tvoje je pravo da živiš ubeđen da je Red Bull u zaostatku samo zbog Renault-a.

    Što se tiče ovog što pomenuh za Nascar, pročitaj tekst:

    https://johnoreovicz.com/2018/06/11/...r-real-racing/

    Alene, to nije ništa novo, to smo svi čitali. Bernie je pomagao i Red Bullu i Mercedesu, a za Mercedes se i sad čini ustupci, poput specijalnih pneumatika koji baš slučajno samo njima odgovaraju.

    Comment


    • #32
      Pa ti ne prihvatas argumente. U pravu si nema poente dalje.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment

      Working...
      X