Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2018/2019. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predsezona u Serie A 2018/2019. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

    Jedna od zanimljivijih sezona je iza nas, vreme je da se okrenemo predstojecoj, tj predsezoni, transferima, spekulacijama za narednu sezonu.


  • #2
    Milan ima ubedljivo najgoru upravu. Kakvi ludaci dovode ovog Vernera.

    Romin potentan napad mi se sviđa

    Samo što oni ne mogu do titule sa tim ni uz pomoć magije. Možda kroz 4 sezone ako ih sve zadrže, a neće....

    Comment


    • #3
      E cuj Roma ao proda Naingolana Interu za 30 miliona treba dati otkaz Monciju.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #4
        Jos je nepoznato da li ce Inter zadrzati Kansela i Rafinju. Inter hoce da ih otkupi ali izgleda da postoji problem sa finansijama tako da je to oko Naingolana vjerovatno neosnovana prica za sada.

        Comment


        • #5
          Ljudi molim vas nemojte postovati tvitove ovog enjoyinternews-a. U pitanju je smešan lik iz Bugarske koji kopira članke od raznoraznih š izvora...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • #6

            Comment


            • #7
              Done Deal: Genoa goalkeeper Mattia Perin will join Juventus for €12 million plus €3 million in bonuses, according to @DiMarzio.
              Au kakva kradja.

              Comment


              • #8
                Neko ce da plati Dollarumu 50ak minimum i opet u minusu. Perrin je klasa

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • #9

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Ognjen View Post
                    Au kakva kradja.
                    Pih.....bolji Voja Brajkuli.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Neko ce da plati Dollarumu 50ak minimum i opet u minusu. Perrin je klasa

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk
                      To je to, a Mattia je za njega Buffon licno.
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Dale View Post
                        To je to, a Mattia je za njega Buffon licno.
                        Upravo zbog toga mi zao sto ce grejati klupu Vojketu, koji je inace fenomenalan.

                        Mozda se planira da se za koju godinu iskesira poljak, a Perin nastavi dalje, jer ipak Italijan je to.

                        Comment


                        • #13
                          Sam Perin izjavio da je svestan konkurencije i da dolazi da se bori za mesto. Dakle očigledno mu je predočeno da nije u pol poziciji u odnosu na Voju.

                          Ako ga premaši nemam ništa protiv da brani.


                          EDIT: Navodno Sandro neće nov ugovor od 2023. tj. hoće ali da ima platu u rangu sa Dibalom, 7.5 milki, mi mu nudili 5.

                          Pročita na fejsu negde da Pjaca ide u Firencu. Šteta ako je tačno.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Prototype View Post
                            Upravo zbog toga mi zao sto ce grejati klupu Vojketu, koji je inace fenomenalan.

                            Mozda se planira da se za koju godinu iskesira poljak, a Perin nastavi dalje, jer ipak Italijan je to.
                            I ja kontam da ce Poljak na startu biti prvi golman, ali da ce se stvari promijeniti tamo negdje do 20. kola. Doduse, fenomenalan je bio ove sezone, iako jbg nije bas neki ogroman uzorak utakmica (ali i Perin je sjajan isto bio). Kako god, nije vam nimalo lose kad imate takva 2 golmana i bas mi je drago da je Perin napokon otisao, zbog odvratnih povreda je do 25. godine bio u Genoi, mada mozda je ovako i najbolje, dolazi kad je Djidji otisao, pa da do 40. bude tu, godinama mi je vec iskljucivo on taj Djidjijev nasljednik i crtao mi se u Juventusu nakon Djidjijevog odlaska.

                            Btw. da ti ovdje odgovorim i za Fantasy, otvorena je tema, pa uleti u ligu.
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • #15
                              I meni je bilo cudno sto je Perin toliko dugo ostao u Genovi, ali nista jos uvek nije izgubljeno, mogu golmani dugo da igraju. Nadoknadice se sve ja msm.

                              @Brajkula

                              To za Sandra nije pouzdano. Cuj trazi 7.5 Pa to nema ni Marcelo, iako Marcelo zasluzuje i vise. Ako ne bude pristao na produzenje, bice da je nesto drugo ili visinu plate koristi samo kao izgovor da bude prodat. Mada slucam podcast Davida Amoyala, koji ume da bude pouzdan, kaze da nikad vise nije bilo indikacija za njegovog ostanak u poslednjih godinu dana.

                              Pjaca se spominje da ide u Fiore, doplata nekih 40-50M za Chiesu. Mada bila bi ukljucena buy-back opcija za Pjacu.

                              Comment

                              Working...
                              X