Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2018/2019. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas gledam ekipu Torina, stvarno ne znam cemu ovaj transfer Zaze.

    Prva cetvorka je bitna.

    Spoiler

    Comment


    • Hoće u Ligu šampiona.

      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Za mene ce Milan uvek biti rival, ma kako losi oni bili. Ujedno su mi najgospodskiji klub od ostalih rivala, tako da vise volim gledati derbi sa Milanom nego sa ostalima. Glupa poredjenja pravite, Ls, finala, zavrsnice itd, gledaju se titule, istina imamo ih malo, jesmo konkurentni ali uvek fali to nesto za Ls. Pise se da je Juventus unistio ligu, to je tek glupost, kako i na koji nacin eto zanima me. Jedne sezone imali -11 posle 7 kola, ljudi pricali kako je dosao kraj kradji itd i cim su ostali posustali i Juve preuzeo vodjstvo krenule se price o namestanju. Pratice nas dugo taj epitet zbog tog famoznog Kalcopolija ali necemo ulaziti u detalje da li je ili nije namestanja bilo.
        Juventus kupuje igrace konkurenata da bi ih oslabio, to mi je hit.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ne postoji klub u Italiji koji nije nameštao. Svaki klub, i Inter i Milan i Juventus, i ostali. Nekako Inter se tu najmanje pominje, ali nisu ni oni naivni.

          Ja sam kao klinac Juventus mrzeo zbog crno bele boje Partizanove, ništa više. Sada ne mrzim nijedan tim, jedino Romu ne gotivim.

          Sve je ovo super Real-Barselona i sve to, ali ja sam pre 10 god, i možda malo više, čekao Milan-Inter i Milan- Juventus i Juventus-Inter, pre svega.

          Sad samo želim da se to vrati. Da gledam šmekerski fudbal.

          Comment


          • Zato sto su imali dobru podrsku, Morati i Berluskoni. Ne znam sto bi onakva ekipa Juventusa namestila bilo koju utakmicu, eto nije mi jasno nikako.
            Kalco na pinku multi prenos od 15h i Nenad Komnenovic sa dubokim glasom, odrastao uz to.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Dobra stara vremena.

              Comment


              • Karnezis, Meret, Ospina.

                Spoiler

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Ne mislim da si ga ti pogurao....
                  Vidim da ovaj Marko nesto preti ... Bez osnova naravno, ali bitno je da se u nedostatku argumenata pribegava i tako nekim stvarima.
                  Budem li jos jednom video da radi tako nesto haos cu napraviti. Ok kada ima realnog povoda za to, ali da se neko (ne samo on nego bilo ko) izivljava na ovaj krajnje bezobrazan nacin - nece moci. Za druge me boli uvo, ali sa mnom takve placipickarije ne moze da forsira.
                  Nadam se da će moderacija ovo da reguliše.

                  Još važnije, ovaj deo "haos ću napraviti" je zabrinjavajući sa više aspekata. Iskreno to mislim, da li je tu potrebna neka pomoć... šta li...

                  Da li se preti nekim izazavanjem nereda i nemira ili napadom na mene i moju porodicu...
                  Kako kod - čovek je najavio teška krivična dela.

                  Ovo za bujuk ličnih uvreda, nije strašno.

                  Brajkula je pravnik i upoznat je sa navedenim delima KZRS.
                  Last edited by MarkoNFL; 18-08-18, 04:15.

                  Comment


                  • Nadam se da ces prestati da se glupiras.
                    Kakvu porodicu spominjes? Nemoj izmisljati vise.
                    Kakve licne uvrede? Gde sam te uvredio?
                    To sto ti ne znas nista nije toliki problem, dok tim neznanjem ne pocnes da gusis forum - zbog takvih stvari moderacija i treba da reaguje. Ali jbg forum trpi sve.

                    I jos jedna stvar.... Tebe kao forumasa ne treba uopste da brine sta cu ja da radim i kako cu ovde da se ponasam. Ima ko ce da vodi racuna o tome i nemas ti sta bilo koga da podsecas i bilo kome da skreces paznju. Bolje utrosi to vreme na konkretnije stvari tipa da naucis nesto o stvarima koje pokusavas da pises.... Da proredis malo onakve nesnosno, zalosno, netacne i nadasve suvisne postove. Ali kao sto napisah malopre - forum sve trpi.

                    I da, da se nadovezem samo na ovo sto si napisao za "teska krivicna dela".... Stani jel pretim da cu ih napraviti ili sam ih napravio??? Dogovori se sam sa sobom sta hoces da kazes (napises), pa onda malo razmisli, pokusaj da formulises to u smislenu celinu, e nakon toga napisi. Da ti se i u buduce ne bi desavale ovakve neadekvatno formulisane i zamisli opet netacne izjave.

                    I nemoj to "nista strasno za licne uvrede" jer licne uvrede prvo ne postoje, a drugo ti si hteo da tuzis coveka ovde zbog nekakve gluposti. To dovoljno govori koliko je za tebe sve ovo "nista strasnk". Ceo forum ti se smejao "iza ledja naravno" i ogovarao te. Sprdali se sa tobom, jos te lozili kako si bitan, kako si kvalitetan forumas, kako treba da pises ovde sto vise i sto cesce. A ti se primio - doduse u pocetku nisam bio siguran da li i ti njih trolujes, kada si na njihove lazne, licemerne, sprdacke komplimente odgovarao jos vecim komplimentima, ali sam kasnije uvideo da trol definitivno nisi. Znack sta? Progutao si pricu... I vidis sta se desilo? Zato sam i napisao "stvorili ste cudoviste".
                    A ja cu ti evo jedini iskreno, otvoreno i pre svega za tvoje dobro reci istinu, koliko god ona bila bolnai surova:
                    Decko, 90% stvari o kojima pises ili si pisao ovde veze sa vezom nemaju.
                    Last edited by Sandugp; 18-08-18, 06:26.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ja ti želim dobro, ali to to ne razumeš, verovatno mi ni ne veruješ.

                      Ne ulazim u psihoanalizu tebe kao osobe. Kao što ti radiš.
                      Ne karakterišem te.

                      Mislim da imaš dovoljno godina da možeš da shvatiš da ne možeš da kažeš "Baciću bombu na čoveka", a posle kažeš "Pa nisam rekao kakvu, ima raznih vrsta, happy bombu sa čokoladicama".

                      Comment


                      • Jel igra CR danas?

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk

                        Comment


                        • Igra CR7
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Ovde sada ide ključ. Kreće sezona. Diskusija se premešta u live topik sezone.

                            Uživajmo.

                            Comment

                            Working...
                            X