Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona u Serie A 2018/2019. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predsezona u Serie A 2018/2019. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

    Kakvo pojacanje za Juve, bice brutalni

    Last edited by Miki28; 02-08-18, 20:34.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Modriceva klauzula je 500m eura cini mi se

      Mislim nece je niko platiti,al voli Perez da se zeza,videcemo,sta ce biti i dalje sumnjam u prodaju,al ko zna kad je otisao Ronaldo mogu svi
      I za Ronalda smo se svi sprdali, pa smo vidili na kraju kako zavrsi. Ja sam prvi mislio da je Ronaldo nedodirljiv.

      Comment


      • Klauzula je 750 zato je i rekao da moze ici ako neko ponudi 750

        Comment


        • Originally posted by Mrkela View Post
          Klauzula je 750 zato je i rekao da moze ici ako neko ponudi 750
          Prosle godine bila 500e ,znam da je Ronaldo imao 1000e ,Isko 700e,ne secam se dal je jos neko bio ispred,ako nesto promenilo od proslog leta onda ok

          Sinoc objavljeno



          CONDIZIONI IMPOSSIBILI – Modric ha 500 milioni di clausola rescissoria e non ci sarebbero documenti che permettano al croato di liberarsi come invece è accaduto a Ronaldo. Ad oggi, secondo l’esperto di mercato, non ci sarebbero stati contatti con il Real Madrid, tutte indicazioni che rendono l’affare, ad oggi, piuttosto improbabile.

          A Perez ovo danas,sad pojma nemam mada i nije bitno
          Last edited by 61563; 02-08-18, 21:48.

          Comment


          • Krece i Napoli

            Napoli are ready to offer €50 million for Andrea Belotti but Torino want €65 million for the striker. Il Gallo already has an agreement with the Partenopei on a five-year contract worth €3.5 million a season, according to @MCriscitiello.

            Comment


            • Atalanta posle 2:2 na svom terenu, brutalnih 8:0 u Sarajevu. Nadam se da ce iznenadjivati i ove sezone ove sto trose 100 miliona u prelaznom roku.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Krece i Napoli

                Napoli are ready to offer €50 million for Andrea Belotti but Torino want €65 million for the striker. Il Gallo already has an agreement with the Partenopei on a five-year contract worth €3.5 million a season, according to @MCriscitiello.
                Beloti jos igra? Sreca pa ga nekako preskocismo, kakav one season wonder
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  Beloti jos igra? Sreca pa ga nekako preskocismo, kakav one season wonder
                  Imao zeznutu povredu,pala cena duplo,ja mu dajem jos jednu sansu...ako povreda nije ostavila traga psiho/fizicki,proigrace

                  Comment


                  • David Neres prilicno blizu Rome 40m,sutra/danas ,sastanak

                    Mozda deluje skupo,al decko ima perfektnu sezonu u Ajaksu i samo 21 godinu (desno krilo)
                    Last edited by 61563; 03-08-18, 00:38.

                    Comment


                    • Što se Luke tiče, to sa 750 m je izvučeno iz konteksta, nastavak rečenice je da će ga pustiti i za manje novce ukoliko igrač izrazi jaku želju da ode.

                      A zamisli ti želiš da odeš iz Reala u Inter i da pri tom imaš jaku želju - uz dužno poštovanje Intera.

                      Comment


                      • Inter je veliki klub, nije to neki bućkuriš. Milan lep grad, još ima sunarodnike tu... Nije da je rekao da će da predje u PSG, Sitii, Romu ili tako te gluposti. Milan, Juventus, Inter su veliki klubovi.

                        To što su oni sada slabiji od Juventusa, kolo sreće se okreće. Nikakav Napoli i Roma ne mogu skinuti Juventus, samo Milan i Inter. Još Milan kad je jak pravi je penicilin.

                        Beloti je dobar igrač. Ja bih pre imao Belotija u timu nego Lukakua. Ali dobro to sam samo ja laik.

                        Comment


                        • Nije poenta da l je Inter veliki klub, nego sam prelazak iz Reala u Inter je nekako s konja na magarca.

                          Mada cenim da mu se skurčio više Madrid i da mu se malo menja sredina, Serija A i napad Skudeta posle 7 godina dominacije Juventusa, je ok izazov.

                          Comment


                          • Predsezona u Serie A 2018/2019. (transferi, spekulacije, pripremne utakmice...)

                            Spasismo se sto dovedosmo Lukakua, zamalo Belotija da uzmemo.
                            Epski zajeb bi bio to pa cak i za nase standarde
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Pored svih tih,razloga,procitah sinoc negde i da zene njegova zeli iz Madrida,jes malo bzvz,da nekom dosadi Madrid,ali no sta znam

                              I kao imace razgovor face -to face- Modric i Florentino za vikend (Luka se vratio sa odmora Sicilija),najkasnije sledeca nedelja

                              Pa ce se videti,sve u svemo ,po meni ako dodje,to je ono sto Interu najvise treba jedan majstor na sredini,i po meni bi postali ozbiljini rivali i u evropi i u Italiji Juveu

                              Comment


                              • Posle Reala koji je uzeo 4/5 LŠ poslednjih godina, svaki prelazak je takav. Ronaldo je sad otvorio Italiju kao destinaciju i mnogi dobri igrači će krenuti tim putem, pogotovo u sledećim rokovima dok se stabilizuje Milan i Inter još malo podigne.

                                Juventus odradio posao za celu ligu.

                                Koji on sad motiv ima da ide u Pariz da juri ko zna koju LŠ kad ima više od PSG sam, ili ne daj Bože u dosadnu napaljeničku Englesku.

                                Šmekerski dodješ u Juventus, Inter, Milan, igraš u Italiji i uživaš.

                                Liga je taktički zahtevnija po meni od neke Premijer lige, tako da nije to baš boranija kako predstavljaju. Ali opet to sam samo ja laik.

                                A za Skudeto mislim da se ebe i njemu i Ronaldu. Naravno Ronaldo će juriti svaki trofej ali njemu LŠ donosi Zlatnu loptu zbog toga je došao, a vi se nećete buniti i da ode koji skudeto ako ušati dodje

                                Comment

                                Working...
                                X