Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 5 6 7
Rezultati 91 do 100 od 100

Tema: Gran Premio d'Italia Oakley

Senior Member Mark0 avatar
    Datum registracije
    21.12.2015
    Moć reputacije
    159230438
    A Rosiju start najslabija tacka, ili ja gresim

2. Your Google Adsense code here
    Moderator BogdanB avatar
    Datum registracije
    09.08.2015
    Moć reputacije
    214748568
    Nemanja je tata ovog foruma

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Member cavu avatar
    Datum registracije
    28.03.2014
    Moć reputacije
    21476425
    Rossi jednostavno bolje funkcionise od Vinjalesa, na tom magaretu od motora da ga tako nazovem... To je cinjenica, nikakva prevelika filozofija

Member AyrSen avatar
    Datum registracije
    17.02.2015
    Moć reputacije
    2181320
    Lorenco vrati se, sve ti je oprosteno!
    Od ove dvojice leba nema...

Active Member NEMANJA97 avatar
    Datum registracije
    07.08.2013
    Moć reputacije
    187155938
    To je činjenica kažu navijači Rosija
    Pa dobro ako je mu je start najslabija tačka , a šta ako Maverik ima tu još više problema?
    Pazi kad se vi pohvalite tim činjenicama, a niste se setili da bocnete ostale jer je i od takve Yamahe samo bolji Markez u šampionatu u ovom trenutku
    Evo ja se prvi nadam da će se Yamaha poboljšati pa da se na kraju bore u śampionatu Što se tiče Vinjalesa sve će se lepo videti na kraju. Samo sam hteo naglasiti da se u izjavama kod njega vidi sve lepo.
    Od sledeće trke ću biti redovan da ne bih propustio ovako zanimljiva pisanja
    Inače da donesem bar neku zanimljivu informaciju. Mesto Lorenza će zameniti Petruci i to je potvrđeno.

Member cavu avatar
    Datum registracije
    28.03.2014
    Moć reputacije
    21476425
    Citirati Originalno postavljeno od NEMANJA97 Pogledati poruku
    To je činjenica kažu navijači Rosija
    Pa dobro ako je mu je start najslabija tačka , a šta ako Maverik ima tu još više problema?
    Pazi kad se vi pohvalite tim činjenicama, a niste se setili da bocnete ostale jer je i od takve Yamahe samo bolji Markez u šampionatu u ovom trenutku
    Evo ja se prvi nadam da će se Yamaha poboljšati pa da se na kraju bore u śampionatu Što se tiče Vinjalesa sve će se lepo videti na kraju. Samo sam hteo naglasiti da se u izjavama kod njega vidi sve lepo.
    Od sledeće trke ću biti redovan da ne bih propustio ovako zanimljiva pisanja
    Inače da donesem bar neku zanimljivu informaciju. Mesto Lorenza će zameniti Petruci i to je potvrđeno.
    Motor kao motor nije bolji ni od Honde ni od dukatija, uz dosta srece i padova drugih vozaca situacija je takva kakva je sad da je Rosi drugi. Pazi trke su merilo, Rosi ima bolje rezultate od Vinjalesa, ja ne znam kako da nazovem to drugacije nego cinjenica. To sta ce biti u drugom delu videcemo, nadam se da ce bar malo napredovati taj motor, a ima dosta toga da se popravi. Ali jedno je ocigledno da Vinjales ne uspeva da izvuce toliko u trkama sa takvim motorom koliko Rosi.

Polazem velike nade u Petruxa sledece sezone

Active Member NEMANJA97 avatar
    Datum registracije
    07.08.2013
    Moć reputacije
    187155938
    Citirati Originalno postavljeno od cavu Pogledati poruku
    Motor kao motor nije bolji ni od Honde ni od dukatija, uz dosta srece i padova drugih vozaca situacija je takva kakva je sad da je Rosi drugi. Pazi trke su merilo, Rosi ima bolje rezultate od Vinjalesa, ja ne znam kako da nazovem to drugacije nego cinjenica. To sta ce biti u drugom delu videcemo, nadam se da ce bar malo napredovati taj motor, a ima dosta toga da se popravi. Ali jedno je ocigledno da Vinjales ne uspeva da izvuce toliko u trkama sa takvim motorom koliko Rosi.

Polazem velike nade u Petruxa sledece sezone
    Upravo o tome govorim vidimo da je motor u najgoroj poziciji od svih, ali njih dvojica su drugi i treći to je činjenica kako si i rekao Vidi se po vožnji da prosto nije dovoljno merilo ipak su imali puno problema. Pokazao je Vinjales u Americi. Prosto kako sam i govorio start je ove godine baš bio kritičan i zato bude svaki put u lošijoj poziciji. Zbog izjave sam se javio jer je napisao da je do trke sve bilo u redu i onda opet problemi.
    Neću da sporim i Rosi je sigurno imao iste probleme da je tu bilo sve ok pa sigurno bi mogao možda i za pobedu da se bori.
    Ne brinite neću da diram činjenice
    E da u Katalunji se nadam dobrom nastupu jer im staza odgovara. Ipak mora se opet srediti Markez. Pa posle da popravljaju motor
    Izmenio/la NEMANJA97; 06.06.2018 u 13:07.

Senior Member crni avatar
    Datum registracije
    13.05.2011
    Moć reputacije
    25803958
    A sta je bilo prosle sezone sa Vinjalesom? Pobede na pocetku i onda...

Vinjales je doveden da se bori za titulu, on je trebalo da bude taj koji ce da se bori protiv MM. U tom kontekstu treba sagledati njegov ucinak, nema veze Rosi sa tim

Cuore sportivo Bane je avatar
    Datum registracije
    12.04.2015
    Moć reputacije
    214748595
    Doveli ga da uzima titule... A on se žali da motor nije krojen po njegovim željama, već po Rossijevim.

"I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

Tifoso Pazzo Vanja #66 avatar
    Datum registracije
    01.05.2011
    Moć reputacije
    214748913
    To je malo prenaduvano u medijima, imaju sličniji stil vožnje nego Rossi i Lorenzo, ne žali se Mav na to.

Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 5 6 7

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •