Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio d'Italia Oakley

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    A Rosiju start najslabija tacka, ili ja gresim

    Comment


    • #92
      Nemanja je tata ovog foruma

      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • #93
        Rossi jednostavno bolje funkcionise od Vinjalesa, na tom magaretu od motora da ga tako nazovem... To je cinjenica, nikakva prevelika filozofija

        Comment


        • #94
          Lorenco vrati se, sve ti je oprosteno!
          Od ove dvojice leba nema...
          https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

          http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

          Comment


          • #95
            To je činjenica kažu navijači Rosija
            Pa dobro ako je mu je start najslabija tačka , a šta ako Maverik ima tu još više problema?
            Pazi kad se vi pohvalite tim činjenicama, a niste se setili da bocnete ostale jer je i od takve Yamahe samo bolji Markez u šampionatu u ovom trenutku
            Evo ja se prvi nadam da će se Yamaha poboljšati pa da se na kraju bore u śampionatu Što se tiče Vinjalesa sve će se lepo videti na kraju. Samo sam hteo naglasiti da se u izjavama kod njega vidi sve lepo.
            Od sledeće trke ću biti redovan da ne bih propustio ovako zanimljiva pisanja
            Inače da donesem bar neku zanimljivu informaciju. Mesto Lorenza će zameniti Petruci i to je potvrđeno.

            Comment


            • #96
              Originally posted by NEMANJA97 View Post
              To je činjenica kažu navijači Rosija
              Pa dobro ako je mu je start najslabija tačka , a šta ako Maverik ima tu još više problema?
              Pazi kad se vi pohvalite tim činjenicama, a niste se setili da bocnete ostale jer je i od takve Yamahe samo bolji Markez u šampionatu u ovom trenutku
              Evo ja se prvi nadam da će se Yamaha poboljšati pa da se na kraju bore u śampionatu Što se tiče Vinjalesa sve će se lepo videti na kraju. Samo sam hteo naglasiti da se u izjavama kod njega vidi sve lepo.
              Od sledeće trke ću biti redovan da ne bih propustio ovako zanimljiva pisanja
              Inače da donesem bar neku zanimljivu informaciju. Mesto Lorenza će zameniti Petruci i to je potvrđeno.
              Motor kao motor nije bolji ni od Honde ni od dukatija, uz dosta srece i padova drugih vozaca situacija je takva kakva je sad da je Rosi drugi. Pazi trke su merilo, Rosi ima bolje rezultate od Vinjalesa, ja ne znam kako da nazovem to drugacije nego cinjenica. To sta ce biti u drugom delu videcemo, nadam se da ce bar malo napredovati taj motor, a ima dosta toga da se popravi. Ali jedno je ocigledno da Vinjales ne uspeva da izvuce toliko u trkama sa takvim motorom koliko Rosi.

              Polazem velike nade u Petruxa sledece sezone

              Comment


              • #97
                Originally posted by cavu View Post
                Motor kao motor nije bolji ni od Honde ni od dukatija, uz dosta srece i padova drugih vozaca situacija je takva kakva je sad da je Rosi drugi. Pazi trke su merilo, Rosi ima bolje rezultate od Vinjalesa, ja ne znam kako da nazovem to drugacije nego cinjenica. To sta ce biti u drugom delu videcemo, nadam se da ce bar malo napredovati taj motor, a ima dosta toga da se popravi. Ali jedno je ocigledno da Vinjales ne uspeva da izvuce toliko u trkama sa takvim motorom koliko Rosi.

                Polazem velike nade u Petruxa sledece sezone
                Upravo o tome govorim vidimo da je motor u najgoroj poziciji od svih, ali njih dvojica su drugi i treći to je činjenica kako si i rekao Vidi se po vožnji da prosto nije dovoljno merilo ipak su imali puno problema. Pokazao je Vinjales u Americi. Prosto kako sam i govorio start je ove godine baš bio kritičan i zato bude svaki put u lošijoj poziciji. Zbog izjave sam se javio jer je napisao da je do trke sve bilo u redu i onda opet problemi.
                Neću da sporim i Rosi je sigurno imao iste probleme da je tu bilo sve ok pa sigurno bi mogao možda i za pobedu da se bori.
                Ne brinite neću da diram činjenice
                E da u Katalunji se nadam dobrom nastupu jer im staza odgovara. Ipak mora se opet srediti Markez. Pa posle da popravljaju motor
                Last edited by NEMANJA97; 06-06-18, 14:07.

                Comment


                • #98
                  A sta je bilo prosle sezone sa Vinjalesom? Pobede na pocetku i onda...

                  Vinjales je doveden da se bori za titulu, on je trebalo da bude taj koji ce da se bori protiv MM. U tom kontekstu treba sagledati njegov ucinak, nema veze Rosi sa tim

                  Comment


                  • #99
                    Doveli ga da uzima titule... A on se žali da motor nije krojen po njegovim željama, već po Rossijevim.

                    "I love to speak with Leonard
                    He’s a sportsman and a shepherd
                    He’s a lazy bastard
                    Living in a suit ."
                    Leonard Cohen

                    Comment


                    • To je malo prenaduvano u medijima, imaju sličniji stil vožnje nego Rossi i Lorenzo, ne žali se Mav na to.

                      Comment

                      Working...
                      X