Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Đere bi mogao proći par kola..Monfis je baš loš.

    Comment


    • #32
      Originally posted by F ili P View Post
      Ima istine. Ta cetvrtina je nemoguca zaista. Za drugu nemam reci, Cilic i Delpo setnja do 1/4 finala, hajde Delpo moze i izgubiti, a Cilic ce ni kriv ni duzan igrati polufinale, pogotovu ako uzme Fabio titulu sada.

      edit Mada i Delpo ako ispadne od Ramosa koji mu je realno jedina bilo kakva pretnja neka se ubije
      Ma i Ramos je loš ove sezone, ni blizu onog nivoa iz prošle godine, tako da kontam da bi Delpa jedino povreda mogla da sjebe.

      Comment


      • #33
        Djokovic ove godine dobio vise puta kvalifikanta nego kad je bio 1. na svetu. Ferer je bas los, ali uvek moze biti nezgodno sa njim na sljaci, R3 Agut, pravi test ce to biti, cak mislim da bi to mogao biti tezi mec nego potencijalni R4 sa Bugarinom.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #34
          Kod Rafaela ništa novo, dok će u Wimbledonu Thiem i još neki moćni travari odjednom da se presele u njegov dio žrijeba i tako cijelu karijeru od GS-a do GS-a, kapa dole

          Comment


          • #35
            Originally posted by bice View Post
            Djokovic ove godine dobio vise puta kvalifikanta nego kad je bio 1. na svetu. Ferer je bas los, ali uvek moze biti nezgodno sa njim na sljaci, R3 Agut, pravi test ce to biti, cak mislim da bi to mogao biti tezi mec nego potencijalni R4 sa Bugarinom.
            Novak cisti sve to, ne verujem da ce izgubiti vise od dva seta do SF.

            Comment


            • #36
              Ne znam ni sto igraju, Nadalov zreb je teska smejurija, doci ce do finala, a niti u jednom setu nece dati vise od 3 gema
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • #37
                Originally posted by bojanaBG View Post
                Ne znam ni sto igraju, Nadalov zreb je teska smejurija, doci ce do finala, a niti u jednom setu nece dati vise od 3 gema
                Veoma moguce da ce Nadal da osvoji bez izgubljenog seta. U finale dolazi potpuno odmoran.

                Comment


                • #38

                  mirza basic's projected road to the title:
                  1r qualifier
                  2r schwartzman
                  3r coric
                  4r cuevas
                  qf nadal
                  sf isner
                  f haider-maurer
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Dobar zreb za Novaka. Tim ne moze da pobedi redom Cicipasa, Nishikorija i Zvereva, a Zverev tek treba da dobije top 50 tenisera..s' tim mislim da cemo u eventualnom pf gledati ponovo Novaka protiv Japanca.. Nadalov zreb ne treba komentarisati..sve je jasno..
                    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                    https://ibb.co/cD1Xnq

                    Comment


                    • #40
                      Onako,s obzirom na rank solidan zreb,ali uporedjujuci sa Rafinim razlika je astronomska,ne znam dal bi radije Rafu u qf nego f,jedina extra stvar je izbegavanje Zvereva i Tima u ranoj fazi,ali jako iscrpljujuc zreb,sve teski sljakasi

                      Comment


                      • #41
                        Na papiru svakako najteži žreb ima Thiem.

                        Ako Thiem ili Zverev stignu do finala svakako nijedan od njih dvojice neče dođi do tog finala odmoran.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by pecaros View Post

                          mirza basic's projected road to the title:
                          1r qualifier
                          2r schwartzman
                          3r coric
                          4r cuevas
                          qf nadal
                          sf isner
                          f haider-maurer
                          Taman se zakuhalo i ono Haider Maurer. Slabo. Ide Mirza po titulu.
                          Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                          Comment


                          • #43
                            Kada se kvalifikanti (posto su oni zavrsili) i LL pripajaju glavnom zrebu, odnosno kada cemo znati tacno ko na koga ide?

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • #44
                              Imaš na RG aplikaciji za Android ko igra sa kim.

                              Comment


                              • #45
                                Evo kaze Ben
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X