Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja lakoća pobeđivanja, svaka čast Rafa.

    Comment


    • Ako se ista moze zakljuciti iz ovog finala to je da za Noleta ima sanse da uzme jos GSova, jer ove nove generacije nemaju herca za velike meceve

      Sent from my MI 4S using Tapatalk

      Comment


      • Sta reci vise sem sampion nad sampionima
        11-ti, obrnuli smo igricu.
        13/13!

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          Spavas li mirno, Federeru Rodzere?
          Prestize ga Rafinjo, samo je pitanje vremena. Tad ce definitivno zacementirati zvanje GOAT-a.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Prestize ga Rafinjo, samo je pitanje vremena, tad ce definitivno zacementirati zvanje GOAT-a.
            Tesko, za mesec dana Roger ide na 21

            Comment


            • Ugasio sam posle 2 seta.. ali ocekivan rez posle toga.
              Cestitke Rafi, Thiem I ostali vise srece kad se penzionisu Roger I Rafa

              Comment


              • Bravo Rafa legendo,tradicionalno nisam vjerovao u tebe ali eto.

                Comment


                • Poslednjih 6 GS podelili Rafa I Roger I posle ljudi kazi WTA je dosadan.

                  Comment


                  • Kakav podvig, kakva velicina, kakav sportist...
                    OVAKO

                    Comment


                    • Bravo sampione, najveci ... ovo je vec nevidjeno ...

                      Comment


                      • Ovaj je izuzetan samo zato sto je 11-ta pobjeda. Ali on nije imamo ama bas nikoga da ga ozbiljno ugrozi. Isto je bilo prosle godine. Federer je mogao da naparvi mec, Djokovic jos i vise, ali sada nema nikoga.

                        Postoje samo dva nacina da se pobijedi Rafa na sljaci. Jedan je da mu uzmes vrijeme. Za to moras stojati na osnovnoj liniji, udarati BH penjanju i moci to da radis 5 setova. Iako je ideja jednostavna, ona je u praksi neizvediva.

                        Druga metoda je da imas fantastican napad i da te ide. To moze da prodje u Madridu ali ne i RG-u.
                        Last edited by NI; 10-06-18, 17:30.

                        Comment


                        • nisam gledala celu dodelu, je l' realno da je Ken Rosewall ovo rekao

                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            nisam gledala celu dodelu, je l' realno da je Ken Rosewall ovo rekao
                            Nije realno. Thiem je ucinio sto je mogao. On je cijelo vrijeme visio. Na kraju moras da padnes i Thiem je pao. Dominik je bio dobara, na momete jako dobar ali u danim uslovima nema igru potrebnu da ugrozi najboljeg Rafu.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Nije realno. Thiem je ucinio sto je mogao. On je cijelo vrijeme visio. Na kraju moras da padnes i Thiem je pao. Dominik je bio dobara, na momete jako dobar ali u danim uslovima nema igru potrebnu da ugrozi najboljeg Rafu.
                              Ne, mislim da je surovo to sto je izjavio, posebno sto se Thiem borio, ali jednostavno nije dovoljno dobar plus sto je imao najveci izazov koji postoji.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                onda neka kazu da nema ogranicenja i sve super, a ne da sudije izigravaju gazde kad igraju slabije plasirani igraci, a prema najvecima su manji od makovog zrna
                                S tim se nikako ne slažem, tako je u svakom sportu - što si bolji, to ti se više gleda kroz prste. Svojevrsna nagrada za kvalitet koji prikazuješ i po meni je to skroz normalno.. ne može se isto suditi Nadalu i lupam GGLu. Oni nisu i ne smeju biti jednaki na teniskom terenu

                                Comment

                                Working...
                                X