Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    I ja se pridruzujem Larinoj inicijativi

    Comment


    • #17
      Bože koliko je sajt RG-a los

      Comment


      • #18
        Originally posted by miloolja View Post
        Bouchard nije čak ni nosilac u kvalifikacijama

        Comment


        • #19
          Ono se wanderer jednom javio da otvori i nestao, eto mu prilike da vrati dug

          Comment


          • #20
            Originally posted by notorious View Post
            Ono se wanderer jednom javio da otvori i nestao, eto mu prilike da vrati dug
            Joj, da, jel beše baš Rolan Garos?

            Što se mene tiče, može, ja sam za.
            Last edited by wanderer; 21-05-18, 21:52.

            Comment


            • #21
              Kecmanovic prosao 1. kolo kvala za RG, u 2. ide na Klizana, veoma teska prepreka.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #22
                Hahha jel je Tajson Filipidipi? Pošto je glasao da navija na SP za Egipat, pretpostavljam zbog svog faraona... mislim mrzi me da proveravam i preturam hahhahha

                Ajde wanderere... ali nemoj ko prošli put, pa da moram ja da uskačem Nije RG
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by miloolja View Post
                  Hahha jel je Tajson Filipidipi? Pošto je glasao da navija na SP za Egipat, pretpostavljam zbog svog faraona... mislim mrzi me da proveravam i preturam hahhahha

                  Ajde wanderere... ali nemoj ko prošli put, pa da moram ja da uskačem Nije RG
                  Samo psssssst.

                  Šteta, bilo bi to najbolje otvaranje teme ikada.

                  Comment


                  • #24
                    Neću odlutati ovaj put

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by bojanaBG View Post
                      Bas sam htela danas da otvorim temu, ali se jos oporavljam od puta

                      i htela sam da stavim zreb za kvalifikacije, ali ja to ne znam da nadjem na onom uzasnom RG sajtu
                      sto se tice nasih Kecmanovic je prosao 1.kolo, u sledecem igra protiv Klizana, Milojevic je izgubio, a u zrebu je jos Krstin.


                      kreirana je grupa
                      ime: SK FORUM
                      password: 3UEAB
                      Ovo ovde ono bese igramo kao tim, racunaju se rezultati svih, za nagrade

                      Ako nesto nisu promenili u poslednje 2god(nacin takmicenja, bodovanja), najbolje je da odmah napustim prostoriju, samoinicijativno

                      Comment


                      • #26
                        I ja sam za to da Tajson otvori temu
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • #27
                          Nema veze, sacekacu npr. US Open, tada cu imati vise postova.

                          Od nasih predstavnika danas samo Pedja Krstin igra sa domacom mladom nadom Evanom Furnessom, kladionice im daju podjenaku sansu za prolaz dalje.

                          Comment


                          • #28
                            Bogami vremenske prognoze i predviđanja za celu ovu, a i sledeću nedelju, ukoliko uopšte mogu sa preciznošću da dobace dalje od 2 dana... ne da nisu obećavajće, nego dan za danom stoje kiše i pljuskovi

                            CD

                            Spoiler
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • #29
                              Bolje je i ovako vreme nego da je +30 Rafa sigurno nije oduševljen.

                              Comment


                              • #30
                                Pedja Krstin je pobedio danas 2:0, i u sledecem kolu ide na Polanskog koji sigurno nije nepremostiva prepreka, pogotovu na sljaci.

                                Comment

                                Working...
                                X