Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< Roland Garros 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Prestize ga Rafinjo, samo je pitanje vremena. Tad ce definitivno zacementirati zvanje GOAT-a.
    To nije vise toliko ni bitno, on je osvojio jedan Slem 11 puta, ima bolji H2H od Federera i rekorder je po Masters titulama. A ko zna koliko ce jos puta osovjiti RG, on je najveci.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      S tim se nikako ne slažem, tako je u svakom sportu - što si bolji, to ti se više gleda kroz prste. Svojevrsna nagrada za kvalitet koji prikazuješ i po meni je to skroz normalno.. ne može se isto suditi Nadalu i lupam GGLu. Oni nisu i ne smeju biti jednaki na teniskom terenu
      Ali kad dosudis tom GGLu prekoracenje kad igra protiv Nadala je vise nego licemerno
      meni je prekoracenje krsenje osnovnih prava tenisa, a ovim jacima bas ne treba dodatna pomoc...zato neka ukinu pravilo, pa neka bude isto i no.1 i onoj mukici koji je 300.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Prle! View Post
        Thiem je već osvojio više gemova nego prošle godine u polufinalu, a još je cijeli treći set pred njim. To se zove progres.
        Da ne povredi ovaj prst, ne bi ni takav progres napravio
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Ali kad dosudis tom GGLu prekoracenje kad igra protiv Nadala je vise nego licemerno
          meni je prekoracenje krsenje osnovnih prava tenisa, a ovim jacima bas ne treba dodatna pomoc...zato neka ukinu pravilo, pa neka bude isto i no.1 i onoj mukici koji je 300.
          Da, slažem se da je licemerno i kontam zašto taj aspekt smeta ljudima. Čuveni Jeff Van Gundy je jednom u toku prenosa više puta zaredom ponovio "There are no status calls in the NBA.", ironično naravno, jer će liga uvek tako nešto negirati. To je ono, svi znaju kako se radi, ali niko neće da prizna. A neće jer bi im to stvorilo probleme u modernom svetu s nekim pričama oko jednakosti i sličnih gluposti

          Enivej, čestitke Rafi na još jednom RGu

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            To nije vise toliko ni bitno, on je osvojio jedan Slem 11 puta, ima bolji H2H od Federera i rekorder je po Masters titulama. A ko zna koliko ce jos puta osovjiti RG, on je najveci.
            Tri Masters turnira su na sljaci i nijedan na travi i onda su one presudne?
            Last edited by Vule_89; 10-06-18, 19:01.

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              S tim se nikako ne slažem, tako je u svakom sportu - što si bolji, to ti se više gleda kroz prste. Svojevrsna nagrada za kvalitet koji prikazuješ i po meni je to skroz normalno.. ne može se isto suditi Nadalu i lupam GGLu. Oni nisu i ne smeju biti jednaki na teniskom terenu
              Tu je vazna i publika. Za publiku je interesantno kad se Nadal sprema da servira, cackanje dupeta i sl. Sto mislis da bi Lajovic bio jednako interesantan da isto radi?

              Inace, to otezanje izmedju poena je ubilo i zadnju nadu da Thiem napravi koliko, toliko interesantan mec.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                To nije vise toliko ni bitno, on je osvojio jedan Slem 11 puta, ima bolji H2H od Federera i rekorder je po Masters titulama. A ko zna koliko ce jos puta osovjiti RG, on je najveci.
                Ako bi se racunali samo "hokaj slemovi" Nadal bi bio ispod Mareja
                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                Comment

                Working...
                X