Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Realu treba 40+ golova koje im je donosio Ronaldo.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • #62
      Originally posted by Miki28 View Post
      Da li mogu ispred Barse? Imam ih ispred Reala ukoliko oni ne dovedu neke zamjene za Ronalda. Bas su ljudi potcijenili njegov odlazak i kako ce ga Isko, Bejl i Asensio zamijeniti. Iska obozavam ali uopste nije konstantan, itekako zna da nestane. Bejl i zdravlje inace znamo njegove kvalitete a Asensio tek treba da odigra cijelu sezonu na zadovoljavajucem nivou. Vidim uzdaju se u ovog Brazilca ali on je meni novi Robinjo, mozda i grijesim.

      Po meni Atletiko i Barsa se bore za titulu. Atletiko tj Cholo sad ima mnogo opcija
      Najiskrenije, Barsi i Atletiku dajem podjenake sanse za titulu, a Real vrlo blizu ali ipak manje sansi od njih. Real ima brutalnu ekipu, imaju 3 coveka na sredini koji igraju godinama zajedno i cine pravu masineriju i daleko najvise zavise od njih. Manje sanse im dajem jer trenutno jos nisu doveli nikoga, na primer jedan Eden Azar menja sliku neverovatno mnogo. Isto, ovo sto se desilo, odlazak Zidana i Ronalda, mora predstavljati svojevrsan sok za ekipu. Videcemo kako ce Lopategi iskontrolisati sve to, bice veoma tesko. Morace neki igraci tu da povuku vise, prvo Benzema, neko mora nadoknaditi te Ronaldove golove. Iska bas mnogo cenim i nemam ni najmanju sumnju da ce izdominirati, majstor fudbala. Za Bejla i Asensisa nisam toliko siguran, pogotovu za drugog, on je idealan kao izmena, ne verujem da moze da bude standardan trenutno. Koji Brazilac? Vinicius?? Njega sam bas sinoc gledao, decko je brutalan. Jel on dolazi sad? Ako je on, bice strasan, ali bas strasan igrac, samo mozda je malo rano za njega.

      Issto nisam nimalo impresioniran sta Barsa radi u poslednje vreme.
      Last edited by mark !t zer0; 01-08-18, 16:54.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • #63
        Slazem sa Markanom,a mislm da ce presuditi LS ko tu dalje dogura i koliko se tu istrose Barsa i ATM,moze da utice na ligu,a oba tima zele LS,RM mislim da ce ove godine malo da stucnu,mora da se oseti odlazak,bez zamene,ostaju samo Benzemi na spicu,a sta ako se povredi...plus 2 fronta,al mozda i namerno pustaju jednu sezonu da naprave okosnicu za nerednih 5,ipak je i Lopetegi tek stigao

        A mali Vinicius,jos dok je bio u Flamengu,meni je on delovao i sad deluje kao veci talenat od Neimara,al koliko znam ove sezone ce u RM B ili Castilju,na pozajmicu,uzeo je RM jos jednog talenta iz Flamenga Rodriga,al jos je tamo

        Comment


        • #64
          Real osvaja titulu lagano. Barselona ide po LŠ i gubi u polufinalu od Juventusa.

          Real prvi, ATM drugi, Barselona treća. Mesec dana avatar prihvatam sve opklade.

          Setite se samo da ste pukli u LŠ kladjenje pa sam oprostio, ovaj put nema opraštanja.

          Znam ja kad Real ide na titulu a kada na LŠ. A gde krene to i uzima.

          Comment


          • #65
            Ove sezone na ligu a sledeće po nove galaktikose. Mbape dolazi dogodine, a dovešće koga požele realno. Sada nije trenutak pa su se okrenuli ka unutra.

            Faliće Ronaldo ali dugo nisu zatvoril ligu što zbog političke situacije što zbog LŠ. Sad lagano.

            Comment


            • #66
              ATM LS,kidanje sa Juventusom,mozda PSZ nemam predstavu kako ce se Tuhel snaci,a RM ako ne dovede nikog,samo sa Benzemom tesko,LS nikako a Spa ,tesko al da sacekamo kraj prelaznog,jer ipak je Florentino sasav i svasta mu moze sinuti i poslednjeg dana roka...mada moze avatara i sad ok

              Comment


              • #67
                Moze Real da uzme, ali ako dodje Azar. Mada, ja bih na Cola igrao, mislim da ce ovo biti najbolji Aletiko u njegovoj eri. Najbolja odbrana Evrope lagano, a napad Costa-Grizman, jos su brutalno uigrani, sacuvali sve igrace i doveli Lemara i Gelsona. Mada se slazem sa Fiksom, Atletiko mi je i top 3 kandidata za LS.
                Last edited by mark !t zer0; 01-08-18, 17:00.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • #68
                  Ma ne mora ni Azar,al moze Florentino da mu dune i zvekne nekih 250m za Kejna,nek uzme Kavanija mnogo bi znacilo RM mislimdamu je spic najpotrebniji,posle odlaska CR7

                  Moj tip ATM LS 2019

                  La Liga Barsa 2019

                  Comment


                  • #69
                    Slažem se za LŠ - finale Juventus Atletiko. Atletiko uzima.

                    Nema tu šta ko da traži sem Barselone i Reala protiv Atletika. Razneće i Engleze i Italijane.

                    Samo mislim LaLigu uzima Real Madrid.

                    Ubedjen sam u to. Odličan tim imaju, Asensio će proigrati, možda padne neki napadač, i to je to.

                    Ne bih voleo Kejna, baš neko kao Kavani bi bio top pojačanje.

                    Comment


                    • #70
                      Ne volim ove prognoze, ali mi se Real cini znatno slabijim. Mislim, ekipa kada je jaka treba da ima i na klupi vrhunske pojedince. LS su uzeli na format i na gurke sudije, oni nikako nisu bili najbolji tim Evrope, a tek nisu sad.

                      U Spaniji nemaju sta da traze trenutno, Benzema i Bale nisu ono sto su bili, a Acencio i Lucas nisu glavni igraci za vrhunske ekipe. Minimum dva vrhunska pojacanja su im potrebna.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Najiskrenije, Barsi i Atletiku dajem podjenake sanse za titulu, a Real vrlo blizu ali ipak manje sansi od njih. Real ima brutalnu ekipu, imaju 3 coveka na sredini koji igraju godinama zajedno i cine pravu masineriju i daleko najvise zavise od njih. Manje sanse im dajem jer trenutno jos nisu doveli nikoga, na primer jedan Eden Azar menja sliku neverovatno mnogo. Isto, ovo sto se desilo, odlazak Zidana i Ronalda, mora predstavljati svojevrsan sok za ekipu. Videcemo kako ce Lopategi iskontrolisati sve to, bice veoma tesko. Morace neki igraci tu da povuku vise, prvo Benzema, neko mora nadoknaditi te Ronaldove golove. Iska bas mnogo cenim i nemam ni najmanju sumnju da ce izdominirati, majstor fudbala. Za Bejla i Asensisa nisam toliko siguran, pogotovu za drugog, on je idealan kao izmena, ne verujem da moze da bude standardan trenutno. Koji Brazilac? Vinicius?? Njega sam bas sinoc gledao, decko je brutalan. Jel on dolazi sad? Ako je on, bice strasan, ali bas strasan igrac, samo mozda je malo rano za njega.

                        Issto nisam nimalo impresioniran sta Barsa radi u poslednje vreme.
                        Da da, taj Brazilac. Ne znam, mene nesto nije odusevio mada ga dosta hvale. Vidjecemo, volio bih da bude da je bolji od Nejmara jer mi onaj padavicar ide na k..., primadona najobicnija.

                        @Urose, prihvatam ja tu opkladu. Samo se odnosi na ovaj sadasnji Real, znaci bez pojacanja.
                        Jbg, Azar vec znacajno mijenja pricu ali u ovom sadasnjem sastavu titula je daleko.
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • #72
                          Važi Miki28. Ako dodje neko ne toliko zvučno pojačanje tipa Verner npr, odna ostaje?

                          Ventspils mani se tog guranja sudija. Smara ta priča. Da neko u 5 godina uzme 4 puta uz pomoć sudija. Otkud to? Koju su to moć Madridjani stekli a da je nisu imali? To je priča za malu decu.

                          Čist faul Benatije glupig nad Vaskezom. Pobedjeni svi protivnici. Pošteno. Da se ne vraćamo na to.

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Uroš View Post
                            Važi Miki28. Ako dodje neko ne toliko zvučno pojačanje tipa Verner npr, odna ostaje?

                            Ventspils mani se tog guranja sudija. Smara ta priča. Da neko u 5 godina uzme 4 puta uz pomoć sudija. Otkud to? Koju su to moć Madridjani stekli a da je nisu imali? To je priča za malu decu.

                            Čist faul Benatije glupig nad Vaskezom. Pobedjeni svi protivnici. Pošteno. Da se ne vraćamo na to.
                            Nije posteno, pogotovo ove sezone. Nikako nisu bili najbolji tim u LS, Ronaldo je totalno bio van forme, u spanskoj ligi su bili debelo iz Barse, jednostavno im se pogodilo i to je to.

                            Da se ne vracamo sada na to kako su pokrali Bajern ranije. Ranijih sezona sa BBC triom da kazem da su pokazali klasu, sad u ovoj sezoni kad im se taj taj trio raspao, kada su im igru nosili Asensio i ostalo pomocno osoblje...

                            Ako neko treba da se mane, treba se manuti tih predikcija, pa ako neko pogodi ispada kralj, ako ne, pravi se lud. Nikako nije tacno da je finale Juventus - Atletiko vec vidjeno, to je smesno, pogotovo u ovakvom formatu takmicenja.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Ventspils View Post
                              Nije posteno, pogotovo ove sezone. Nikako nisu bili najbolji tim u LS, Ronaldo je totalno bio van forme, u spanskoj ligi su bili debelo iz Barse, jednostavno im se pogodilo i to je to.

                              Da se ne vracamo sada na to kako su pokrali Bajern ranije. Ranijih sezona sa BBC triom da kazem da su pokazali klasu, sad u ovoj sezoni kad im se taj taj trio raspao, kada su im igru nosili Asensio i ostalo pomocno osoblje...

                              Ako neko treba da se mane, treba se manuti tih predikcija, pa ako neko pogodi ispada kralj, ako ne, pravi se lud. Nikako nije tacno da je finale Juventus - Atletiko vec vidjeno, to je smesno, pogotovo u ovakvom formatu takmicenja.
                              Mozda su negde pogurani,i neki drugi su gurani neka,al da ne ulazim u to gledamo samo igracki,ko je bio bolji prosle godine od RM u LS,mozda PSZ,al koji nije imao trenera ,sto isto deo tima ,mozda i najbitnija stavka

                              Pa i prosle godine smo na pocetku ovde skoro svi stavili RM,PSZ i Bajern kao glavne favorite,poneko i MCFC ...i sto se deslio medjusobno se poizbacivali tj RM ih izbacio,a LFC imao nikad laksi put do F,finale je bila rutina,kao WC 2002 finale kad su svi vec znali koji ishod je najrealniji
                              Last edited by 61563; 01-08-18, 21:45.

                              Comment


                              • #75
                                Urose, dogovoreno.

                                Kao dvostruki uzastopni osvajac LS, Real je prosle sezone imao jedan od najtezih puteva do titule u tom takmicenju.

                                PSZ u 1/8, Juve u 1/4 i Bajern u 1/2, brutalno. Jedino finale laganica
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X