Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2018/2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gdje Rakitic najbolji uz Modrica, a imao je sta i pokazat dvije na penala i produzetke. Nije Raketa ta klasa svaka mu cast, Buskets nije sigurno na onom nivou kao nekada kada je imao masine pored sebe pa je i on mogao nogu opustiti a od tada nista posebno ne pokazuje, alibi igra, nije sigurno najsluzniji, Vidala otpisali u Bayernu eto ovdje dobar sad. Iniesta/Xavi, Vidal/Raketa, Stari Brusket/ovaj Brusket brrr

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Uhhh strah i trepet od Barselone. Mogli bi i dovest nesto, nisu puno para pukli ali dobro, skola radi pa je razumljivo. Samo stancuju[emoji6]

      Stani, reci mi jel Naco klupa ili je starter? Teo Ernandez? Bejl/Isko/Asensio? Ko je od te trojke klupa?

      Jel Varan otisao nedje, najbolji stoper na svijetu?
      Kovacic smijesan? Jeste da mi Hrvati nisu na dobroj strani ali decko bi u svakom timu osim Reala bio starter. Kros/Modric/Kazemiro je alltime sredina terena, vrh vrhova.

      Hmm Marselo i Teo na lijevoj strani a Karvahal i Odriozola na desnoj? Lose lose

      Cuvaj se svijete Barselonine cete sa klupe koju predvidi Denis Suarez i Andre Gomes. Brrrr

      3 LS ljudi uzeli, jujuju sprdaju se ljudi
      Ma moze to i malo bolje od pravljenja klovna od sebe.

      Barselona i Real su uvek trosili, Barsa je imala Etoa, Messia, Henrya i Ronaldinha ... napisao sam vec sastav, ovaj mocan tim je bio skoro 4. u ligi:

      Navas - Marcelo, Varane, Ramos, Carvajal - Casemiro, Modric, Isco, Kroos - Ronaldo, Benzema ( to je lik sto je dao citavih 12 golova u prosloj sezoni)

      E sad vise nema Ronalda, Bale je u startnoj postavi, a rezerve su Kovacic i drugari Spanci.

      Kad je Kovacic tako dobar, sto nije igrao u Hrvatskoj, nego muceni Raketa koji je za Viljareal? Hajde nemojte pricati svasta...

      Real ako ne dovede Hazarda, morace da batali LS i organizuje se povodom plasmana u 4 u Spaniji.

      Mozemo da se pravimo i da prosla sezona nije postojala i da je Real imao 90+ bodova i samo jedan poraz i 24 primljenih golova bez petarde u Levanteu.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Pa zar nisu batalili ligu jos u veljaci i bacili sve karte na LS, to bar i vrapci na grani znaju, al tebe jebe izgleda nesto u glavi pa ne znas, ali ima google sinko

        Comment


        • Osvojili ljudi samo cetiri od poslednjih pet LS, uzas.
          sigpic

          Comment


          • Epizoda 2 hahah....Urose i ja se zeznuli noc pre upali u zamku i potrsli brdo stranica,vcr opet ista prica

            Comment


            • Originally posted by Mrkela View Post
              Pa zar nisu batalili ligu jos u veljaci i bacili sve karte na LS, to bar i vrapci na grani znaju, al tebe jebe izgleda nesto u glavi pa ne znas, ali ima google sinko
              Originally posted by Vladan View Post
              Osvojili ljudi samo cetiri od poslednjih pet LS, uzas.
              Iskreno, LS je osnovana kao kup sampiona. Ne moze najbolji tim evrope biti onaj koji nije najbolji i u svojoj ligi. Mogao je Liverpool da dobije City 5:0, City ih je u ligi ostavio daleko iza sebe.
              A mislio sam da pricamo argumentovano o jacini sastava, ne o tome ko je imao najbolju strategiju ili najvise srece.

              Mislim da sam bio jasan, ko je kriv Realu sto su poceli da dovode razne domace igrace, osakatili klupu pa jadni nemaju snage za dva takmicenja. Barselona je mogla da zavrsi takmicenje bez poraza i to se racuna. A pojedinci odavde slobodno mogu da pokazuju nedostatak sportskog duha i vredjaju jedan takav tim.

              Nego, Dalic je lud pa mu genijalni Kovacic nije igrao na prvenstvu?
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Sad krenes po pozicijama i ako nisi ostrascen jasno ti je da je

                Ter Stegen bolji od Navasa
                Ramos bolji od Pikea
                Varan bolji od Umtitija(imao Umtiti strahovitu sezonu, ali jbg i na Mundijalu se vidjelo ko je bolji i obuceniji)
                Karvahal bolji od Roberta
                Marselo bolji od Albe
                Kros bolji DLP od Buskeca(mozda nije na nivou karijere, da se diskutovati)
                Modric bolji od Rakitica(Modric najbolji na svijetu, on pa nekoliko praznih mjesta)
                Kazemiro bolji od Vidala(ne na nivou karijere ali sad je bolji osjetno iako je Kazemiro klasicni CDM, dok je Vidal BTB)
                Mesi bolji od Bejla
                Suarez bolji od Benzeme(mada se trenutno Suarez bas raspada, ali Benzema ne daje golove iako lavovski dio posla obavlja, to je minus)
                Isko bolji od Kutinja

                Mesi je bitna razlika, glavna, ali ovo sto Barsa radi trenutno nema bas puno logike, a nece Mesi vjecno. Kad je tako lako sto Barselona nikad nije osvojila dvije LS uzastopno barem? Real u poslednjih pet godina osvojio cetiri LS, Barselona u cijeloj istoriji pet. nije lako, nego je najteze osvojiti LS.
                sigpic

                Comment


                • Istu LS koju je osvajao Chelsea koji je bio 5. u Premier ligi. Daj Vladane, necemo se sprdati.

                  Barselona je osvojila 3 od cetiri poslednje La Lige, u istom periodu u kojem je Real osvajao LS. Barselona je dobijala finale sa 4:1, Real sa penala i posle produzetaka i greskama golmana.

                  Jednostavno je, Barsa kada osvaja LS radi to sa stilom, Real isto kad osvaja radi to u svom stilu koji sam vec opisao...

                  Budi bar covek i priznaj da je Barsa sada bolja od Reala bez Ronalda. Da dovedu Hazarda pa da se ceramo, sa ovim sastavima ce biti zanimljivo da li ce Real biti bolji od Sevilje.

                  Zaboravio sam, u poslednjih 10 sezona, Barsa 7, Real 2 i Atletiko jedna titula. Bas mislim da Realu uopste nije vazan ovaj podatak, samo nek se oni tese..
                  Last edited by blond; 02-08-18, 22:55.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Znaci Real/Atletiko za prvenstvo, osim ako Altetiko ne dogura daleko u LS pa onda ide all in na to takmicenje.

                    Barsa bi mogla malo ozb napast LS, takav tim a ne moze doc do zavrsnice. Bas lose
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Ronaldo je u svojoj karijeri osvojio samo dve La Lige, Messi 8 ili 9. Mislim, ne znam koliko samo nadobudnosti neko treba da ima da zna kako se ranije zavrsavalo prvenstvo (trijumfom Barce ), da zna kako se zavrsilo proslo prvenstvo, ostao si bez najboljeg igraca i nesto pretis i busas se u grudi.

                      Ne treba zaboraviti i Dembelea, imace Valverde siiiiroook izbor igraca. Realu ako se benzema ili varane povrede, oni su gotovi. Bale jednu sezonu nije citav proveo, a ovde se pise kao da je Real zapravo napredovao jer je otisao jedan od najboljih igraca svih vremena. Zamenice ga mocni Kovacic ili sakati Bale, samo sto nisu.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Odlicno, gledacemo Barsu u zavrsnici LS sad kad imaju klupu.

                        Denis Suarez/Pako/Gomes ce tu biti od ogromnog znacaja
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Odlicno, gledacemo Barsu u zavrsnici LS sad kad imaju klupu.

                          Denis Suarez/Pako/Gomes ce tu biti od ogromnog znacaja
                          Sad kad imaju ... citaj bre postove na koje odgovaras, napisao sam da su svih ovih sezona imali klupu. Zato skor i jeste 7:2:1. Real je bio dobar dok je imao na klupi Moratu i Rodrigeza, vidis kako su se strmoglavili cim su ostali samo na mocnom Kovacicu. A sad je otisao i Ronaldo.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Real odustao od titule u La Ligi poslije prvog El Klasika prosle sezone iako je bilo u igri jos bas puno bodova da se osvoji? Da, slazem se.

                            Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Ventspils View Post
                              Ma moze to i malo bolje od pravljenja klovna od sebe.

                              Barselona i Real su uvek trosili, Barsa je imala Etoa, Messia, Henrya i Ronaldinha ... napisao sam vec sastav, ovaj mocan tim je bio skoro 4. u ligi:

                              Navas - Marcelo, Varane, Ramos, Carvajal - Casemiro, Modric, Isco, Kroos - Ronaldo, Benzema ( to je lik sto je dao citavih 12 golova u prosloj sezoni)

                              E sad vise nema Ronalda, Bale je u startnoj postavi, a rezerve su Kovacic i drugari Spanci.

                              Kad je Kovacic tako dobar, sto nije igrao u Hrvatskoj, nego muceni Raketa koji je za Viljareal? Hajde nemojte pricati svasta...

                              Real ako ne dovede Hazarda, morace da batali LS i organizuje se povodom plasmana u 4 u Spaniji.

                              Mozemo da se pravimo i da prosla sezona nije postojala i da je Real imao 90+ bodova i samo jedan poraz i 24 primljenih golova bez petarde u Levanteu.
                              E jbg sad i ti, ako RM ne zavrsi u 4, a plus to bude i iza Seville kao sto si dole napisao posalji mi na kraju sezone racun, adresu sta god, da ti ulatim 100evra i stavi mi koji god avatar. Hajde ako mislis da je Barcelona trenutno ispred, hajde ako mislis da je i Atletico, ali daj mi 4 tima koja po tebi imaju bolji sastav od ovog sto RM ima. Kad pises ovako, onda i ozbiljne poente, ljudi ne shvate ozbiljno.

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                E jbg sad i ti, ako RM ne zavrsi u 4, a plus to bude i iza Seville kao sto si dole napisao posalji mi na kraju sezone racun, adresu sta god, da ti ulatim 100evra i stavi mi koji god avatar. Hajde ako mislis da je Barcelona trenutno ispred, hajde ako mislis da je i Atletico, ali daj mi 4 tima koja po tebi imaju bolji sastav od ovog sto RM ima. Kad pises ovako, onda i ozbiljne poente, ljudi ne shvate ozbiljno.
                                Jasno je da se salim i provociram navijace rivala. Sta ti mislis, koliko bodova razlike izmedju Atletika i Reala sa ovim sastavima - iskreno?
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X