Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    VVD? Keita? Fabinjo? Alison? Ox? Mane? Salah?

    Ko je bio konkurencija za te igrace? Jel se i za jednog umjesao Utd, Real, Barsa, Bajern, Juve?

    Barsa zove, Kutinjo brze bolje ode. Juve zove, covjek ode bez obestecenja?
    Naravno da jeste. Za VVDa je bio Siti. Za Keitu i Barsa i Bajern. Za OXa Celzi. Mane je bio davno, ali je i za njega bio klub. Ne mogu se setim koji tacno.

    Za ostale i da nije bio niko, opet ne biraju Liverpul. Kao sto je Salah pre izabrao Celzi od Liverpula.

    Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Sari je radio kao bankar u Londonu, to zna svako ko je jednom nesto o coveku procitao.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Klopp radi odlican posao, svako ko kaze suprotno samo udara kontru i to je to.
        To stoji, samo se ocekuje korak vise i titula ove sezone.

        This is their year[emoji123]
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Casiraghi View Post
          Sari je radio kao bankar u Londonu, to zna svako ko je jednom nesto o coveku procitao.
          Zola mu bio prevodilac i tada
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Naravno da jeste. Za VVDa je bio Siti. Za Keitu i Barsa i Bajern. Za OXa Celzi. Mane je bio davno, ali je i za njega bio klub. Ne mogu se setim koji tacno.

            Za ostale i da nije bio niko, opet ne biraju Liverpul. Kao sto je Salah pre izabrao Celzi od Liverpula.

            Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
            Za Keitu ne znam, moguce. Dobar igrac nema sta.

            Siti? Dje njega ubroja u velikane u pm🤦🏻*♂️🤦🏻*♂️🤦🏻*♂️

            Salaha iz Liverpula bi trazili svi, Salaha iz Rome samo Liverpul.
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by Whiskey View Post
              Sarri zna engleski, vec je i govorio za chelseaTV, sasvim dobro poznavanje
              Onda brzo uci,ili naucio napamet tekst,ja koliko znam nije znao ni rec ,a nije ga ni ucio,videcemo,ma sve i da ga zna perfektono ako,sve prodas najbitnije ane dovedes nikog,plus sistem igre ceo nov,misija nemoguca

              RPZ ..mislim da je Golovin u Monaco presao,mada mozda gresim....Siti bi bilo dobro da pojuri recimo Tilemansa ,mozda Nevesa,kad je vec Zornzjio izmakao

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Onda brzo uci,ili naucio napamet tekst,ja koliko znam nije znao ni rec ,a nije ga ni ucio,videcemo,ma sve i da ga zna perfektono ako,sve prodas najbitnije ane dovedes nikog,plus sistem igre ceo nov,misija nemoguca

                RPZ ..mislim da je Golovin u Monaco presao,mada mozda gresim....Siti bi bilo dobro da pojuri recimo Tilemansa ,mozda Nevesa,kad je vec Zornzjio izmakao
                U današnjim medijima može se vest pronaći kako Abramovič naređuje da se Golovin dovede. Po tome sam zaključio da posao sa Monakom nije svršen.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Casiraghi View Post
                  Sari je radio kao bankar u Londonu, to zna svako ko je jednom nesto o coveku procitao.
                  On je radi kao bankar,ali ne u Londonu ,nego u Sieni,za Montepaski...naravno sardjivao je sa inostransvnom,pa i sa Londonom,ali to automstki ne znaci da vrhuski barata Engleskim,uostalom zasto svi napominju tu pricu oko snalazenja,zbog neznanja jezika,i dovodjenja ,trenera koji se odluci za samostalni posao da ti bude asistent,sto nije doveo Zolu u Napoli ili pomocnike zi Napolija bilo bi logicnije ali ajde

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Za Keitu ne znam, moguce. Dobar igrac nema sta.

                    Siti? Dje njega ubroja u velikane u pm🤦🏻*♂️🤦🏻*♂️🤦🏻*♂️

                    Salaha iz Liverpula bi trazili svi, Salaha iz Rome samo Liverpul.
                    Napisao sam mocne klubove, ne velikane.Velika razlika. Poenta je da nije bio slucaj da biraju Liverpul pre mocnih klubova,a sad to rade i to je iskljucivo do Klopa.

                    Ja pricam o Salahu pre Rome.Koji je otisao u Celzi,iako ga je Livwrpul hteo.A taj Salah nije bio bolji od Salaha iz Rome. I opet masis poentu koju pokusavam da kazem. Extra kvalitetni,mladi igraci tesko su birali Liverpul i kad se niko nije nudio pre nas za njih.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Valjda Siti ide po Pjanica, bar tako sam procitao na par mjesta.
                      Ozbiljan igrac mada ne znam da li ce ga Juve prodati, ipak sad sa Ronaldom pucaju na LS a Pjanic je bitan sraf na sredini
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Napisao sam mocne klubove, ne velikane.Velika razlika. Poenta je da nije bio slucaj da biraju Liverpul pre mocnih klubova,a sad to rade i to je iskljucivo do Klopa.

                        Ja pricam o Salahu pre Rome.Koji je otisao u Celzi,iako ga je Livwrpul hteo.A taj Salah nije bio bolji od Salaha iz Rome. I opet masis poentu koju pokusavam da kazem. Extra kvalitetni,mladi igraci tesko su birali Liverpul i kad se niko nije nudio pre nas za njih.
                        Kutinjo? Suarez?
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Barsa digla ponudu na 65m za Wilija...ne bih ga nikad prodao,mada i ovi bas dizu cifru i zapeli

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            Kutinjo? Suarez?
                            Sta Kutinjo?Jel znas ti kad je on dosao u Liverpul i sta je tada bio?

                            Suarwz je jedan od retkih koji je dosao.I to iz Holandije ako se secam.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ja sam u nekom paralelnom univerzumu u kojem se Vilijan ne kotira kao top igrac ocigledno, navijaci Celsija ga ceraju, navijaci Junajteda i Barse ga ne zele, a ti klubovi bi dali sve da ga dovedu, wtf is going on
                              sigpic

                              Comment


                              • Hahhaha kakav butthurt navijaca UTD.
                                Sezona nije ni pocela a vec su im gace do kolena. Znaju svi kakav period sledi za oba tima, znaju svi cije utakmice ce prenositi SK1 a cije SK7.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X