Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Willian necs biti veliki gubitak, vrlo lako se moze naci zamjena za njega, a za azara stoji, nezamjenjiv. Willian je po meni prosjecan, nema ga 6 mjeseci, pa onda zaigra nesto par mjeseci pa opet povratak na staro.. Uvijek isto

    Comment


    • Fulam se uopšte ne šali. Posle kupovine Serija iz Nice, sledeća meta mladi Ukrajinac Zinčenko iz Sitija.
      I ako je već bio viđen u Vulvsima, ambiciozna uprava sa Krejven Kotidža izašla sa izlišnijom ponudom.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Svi navijaci dosli na predstavljanje
          sigpic

          Comment


          • Di Marzio javlja da Barsa ide po Kantea. To ako uspiju svaka cast.

            Brutalan je


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Nenadoknadiv gubitak za Celzi bi bio prodaja Kantea. Na kraju ce ispasti da je Zorzinjo doveden kao zamjena za Kantea.

              Comment


              • Ne znam postoji li igrač u trenutnoj fudbalskoj industriji sa kojim bi ja menjao Kantea...

                Sve što dođe će biti prelazak sa konja na magarca.

                p.s. Eventualno samo Kazemiro.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Brutalno je kako igra na SP-u, a jos je ostalo finale da se odigra. Treba Abramovic kozu da im odere ako dodje do transfera.

                  Comment


                  • Koliko god da kosta vrijedi tih para. Da li ce Celzi ostati bez Azara i Kantea ovo ljeto?

                    To bi bio ogroman udarac bez onzira na dolazak Sarija


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      Koliko god da kosta vrijedi tih para. Da li ce Celzi ostati bez Azara i Kantea ovo ljeto?

                      To bi bio ogroman udarac bez onzira na dolazak Sarija


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Nisam siguran da bi Sari prihvatio posao da je znao da ce Hazard i Kante da budu prodani. Ali ajde da ne pricamo nista unaprijed, sacekajmo jos da vidimo sta ce se desiti.

                      Comment


                      • Kante ima jos 3 godine ugovor, nema od toga nista. Hazard mozda.

                        Comment


                        • Bez njih 2 pa koga god da dovedu, Celzi ispada iz top 4 sledece sezone.
                          Toliko su bitni.

                          Nevjera mi je da bi u godinu dana mogli ostati bez 3 kljucna igraca zadnjih godina, prvo Kosta i sad ova 2. Totalno nerealno.

                          Ako Barsa i Real bas zele ovu dvojicu onda ce ih i dovesti. Jeste da ce kostati para i para ali vrijede.


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Originally posted by Whiskey View Post
                            Kante ima jos 3 godine ugovor, nema od toga nista. Hazard mozda.
                            Ugovor nema nikakve veze sa ovom pricom. Poziv Barse i Reala se tesko odbija. Platit ce Boga, oca, to nije upitno.

                            Comment


                            • Abramovic trenere otpusta da bi zadovoljio najvece zvijezde (hazard prvenstveno), nema sanse da proda kantea, a vjerovatno ni hazarda. Pogotovo kad se uzme u obzir da celzi nikada ne prodaje svoie najbolje igrace, zadnji takav je bio roben ;D
                              Last edited by Whiskey; 12-07-18, 22:39.

                              Comment


                              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Odlicno je sto smo razliciti i u ovom slucaju cak totalna suprotnost, posto kad je neko odron od coveka meni je onda prirodno da ga ne zelim a eto neki ga prizeljkuju posto misle da ce im pomoci u nekim situacijama. Jbg ne biramo mi kakvi cemo biti.
                                'Odron od coveka', odakle ti znas kakav je on covek i odakle znas kakav je bilo koji igrac Junajteda/Liverpula covek? Po tome sto vidis na tvu?
                                Inace Junajted je poznat po tome sto je u svojim redovima imao dobre i postene ljude, velike ljude.
                                Ti 'odroni' kako kazes, trebaju svakom timu, u Liverpulu ima previse dobrica. A Junajted je bas zbog tih 'odrona' i bio toliko uspesan u poslednjih 20god, uvek su imali nekoga ko je 'odron' i ko ce da uradi nesto neljudski. Liverpul kada je imao Suareza, koga ja licno ne podnosim je bio najblizi tituli u poslednjih 30god.

                                Last edited by Brian McShtull; 12-07-18, 22:47.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X