Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije upitan talenat Iguaina, ali jeste fizicka sprema.

    Sariju su doveli Zorzinja, to je maksimalno sto ce dobiti od njegovih zelja ja mislim.

    EDIT: Ili si ovo za Ruganija napisao. Ne znam vise ni da citam krv ti jbm.
    Last edited by Reise; 20-07-18, 16:55.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Nije upitan talenat Iguaina, ali jeste fizicka sprema.

      Sariju su doveli Zorzinja, to je maksimalno sto ce dobiti od njegovih zelja ja mislim.

      EDIT: Ili si ovo za Ruganija napisao. Ne znam vise ni da citam krv ti jbm.
      Mislio sam na Ruganija. Ni meni se ne svidja ovo sto se radi u Celziju. Ode Tibo, sta ce biti sa Edenom i Willianom?

      Jedinica sigurno nece biti Kabaljero, mnogo problema, a bas malo vremena da se sve rijesi. PL pocinje za 20 dana jbt.

      Comment


      • Ako se dovedu Golovin i Oblak, bice to odlican prelazni.

        Kurtou niko i ne zali. Mislilo se nasljednik Ceha, ali daleko je on bio od toga.
        sigpic

        Comment


        • Ma koji Oblak na njega mozes zaboraviti, klauzula 100+ miliona. Bice dobro da bude Smajhel nova jedinica, samo ne povratak Ceha.

          Comment


          • Op, op...

            Chelsea will target AC Milan 'keeper Gianluigi Donnarumma if Thibaut Courtois leaves the club this summer.

            Comment


            • Tacno cu spalit ovaj telefon da ne gledam kako se Celsi povezuje sa igracima Serije A.
              sigpic

              Comment


              • Richarlison za £50m u Evertonu.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Bili prosle godine, sad ce da se bore za top4 sa Arsenalom i Celsijem koji su dobili svezu krv. U ovom trenutku je po meni Tottenhem u najboljem slucaju peti u PLu.
                  Kakva crna titula, ne zajebavaj.
                  Siti i Junajted ce da se "kolju" opet, Liverpul lagano u top4. A ovi ostali ce da se biju za jedno mesto.
                  Izvini molim te, sa kime se to Siti klao?
                  Verujem da si hteo da napises da ce Siti da izdominira opet, a Junajted uz neku onakvu-ovakvu-nikakvu igru da skupi dovoljno bodova za drugo mesto.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Richarlison za £50m u Evertonu.
                    Wtf?
                    Decko je bljesnuo na pocetku sezone i onda nestao manje vise.
                    Nemoj da me zajebavate bre vise sa ovim Brazilcima

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Izvini molim te, sa kime se to Siti klao?
                      Verujem da si hteo da napises da ce Siti da izdominira opet, a Junajted uz neku onakvu-ovakvu-nikakvu igru da skupi dovoljno bodova za drugo mesto.
                      Bilo je klanje dal će Siti imati 20 bodove više od Uniteda, al je ipak Utd. dobio tu bitku.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Wtf?
                        Decko je bljesnuo na pocetku sezone i onda nestao manje vise.
                        Nemoj da me zajebavate bre vise sa ovim Brazilcima
                        Bilo bi odlicno da su u pitanju samo Brazilci.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Izvini molim te, sa kime se to Siti klao?
                          Verujem da si hteo da napises da ce Siti da izdominira opet, a Junajted uz neku onakvu-ovakvu-nikakvu igru da skupi dovoljno bodova za drugo mesto.
                          Zato sam i stavio pod navodnicima.
                          Siti ce opet izdominirati, ali ce se dobar deo sezone pricati o borbi za titulu izmedju ta dva kluba, kao i prosle sezone.

                          A ovde ce da se place i pljuje po Pepu, kako je potrosio toliko i toliko para i kupio titulu.

                          Edit: Nego ko ce da otvori Fantasy temu?
                          Vidim Salahu su stavili cenu £13m, mislim da niko do sada nije bio toliko skup, ispravite me ako gresim.
                          Last edited by Brian McShtull; 20-07-18, 19:45.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Jasno je da je Pep prevara, ali da Moua uprava sabotira i zato ne može ozbiljnije da napadne ligu.

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Zato sam i stavio pod navodnicima.
                              Siti ce opet izdominirati, ali ce se dobar deo sezone pricati o borbi za titulu izmedju ta dva kluba, kao i prosle sezone.

                              A ovde ce da se place i pljuje po Pepu, kako je potrosio toliko i toliko para i kupio titulu.

                              Edit: Nego ko ce da otvori Fantasy temu?
                              Vidim Salahu su stavili cenu £13m, mislim da niko do sada nije bio toliko skup, ispravite me ako gresim.
                              CR kostao 14m ja mislim.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Wtf?
                                Decko je bljesnuo na pocetku sezone i onda nestao manje vise.
                                Nemoj da me zajebavate bre vise sa ovim Brazilcima
                                Tad kad je bljesnuo bilo je upravo pod Silvom pre onog haosa sa Evertonom. Zato ga Silva i hoce sada po svaku cenu.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X