Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice svakako mnogo muke u Celsiju, tek ce da se promovise novi trener, ne zna se ko ce sta igrati, da li Kante, Willian, Hazard ostaju, i ako ostanu verovatno nece biti spremni za pocetak sezone zbog SP. A dok Sari ne poslozi sve kockice i dok ne dovede igrace koje zeli i koje je zamislio moze biti vrlo nezgodan pocetak za Celsi ove sezone. Ja sam ubedjen da ce Hazard ici u Real, idealna i prava zamena za Ronalda. Jos juce sam pitao u Meridianu da li ima kvote za transfer Hazarda u Real, kazu nema.

    Prvi put posle duzeg vremena se meni svidja kako Arsenal radi, Emeri na vreme doveo igrace koje je zamislio i ima mesec dana fore da sklopi da to lici na nesto. Ja ocekujem da se na Emiratesu igra jako lep fudbal ove sezone i ima se potencijala za tako nesto. A igrac od koga ocekujem da pokida je Xhaka, verujem da ce dobiti malo vise prostora uz Torreiru. A nesto mi govori da bi ovo konacno mogla biti i Ozilova sezona. Ja jedva cekam novu sezonu, imam velika ocekivanja od Arsenala, da budu u prva 4 i da igraju atraktivan fudbal.
    Last edited by Tobdzija; 13-07-18, 01:01.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Samo se vi zadovoljavajte sto ste jeftino prosli, kad ga slozi kepec Junajtedu na sred Enfilda pa ceo kop spoji palceve i krene da njiše prstima bice vama "kradja za 13 miliona"
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Ide da posjeti Big Ben.

        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Evo da se malo zabavimo, jedan dobar vic

          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Evo da se malo zabavimo, jedan dobar vic

            Sto bi se smejali? Skroz korektna ponuda, ako je taj kes koji pominju bar 80-90miliona
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Sto bi se smejali? Skroz korektna ponuda, ako je taj kes koji pominju bar 80-90miliona
                Ako bi inace dali recimo 100 miliona za Kantea ovako bi morali bar 120 miliona da bi uvalili ovu prevaru.

                Zamalo da nam dodje u Utd kulu lele


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Auuu kakva bomba, totalno neocekivano[emoji23]




                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Jednim potezom mi se zgadio Liverpool
                      sigpic

                      Comment


                      • Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

                        Last edited by Miki28; 14-07-18, 13:05.
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Dobar posao za Celsi.
                            Сутра брзо долази - треба човек постати
                            Нестали су кодекси, остали су комплекси
                            Победе су порази, а исходи су потресни!

                            Comment


                            • https://twitter.com/Jack_Gaughan/sta...89263525781505

                              Hahah

                              Comment


                              • Potpuno je nestvarno to sto rade Sitijevi botovi, prvo oce sve da ubijede da svi zele da igraju za njih, pa kad ih igraci odbiju oni okrecu pricu na pare i da su ti igraci placenici.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X