Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se izvinjavam ako je nekom neugodno da cita moje izlive optimizma koji, cvrsto verujem, imaju realnu osnovu, ali jednostavno kako se blizi pocetak lige uzbudjenje neprestano raste.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Originally posted by Alukard View Post
        Nekima smeta vetar a nekima medicinsko osoblje koje pokusava da pomogne povredjenom igracu.
        Ne sjecam da je medicinsko osoblje Utd imalo ikad problem sa menadzerom Utd

        Originally posted by limun View Post
        Ja se izvinjavam ako je nekom neugodno da cita moje izlive optimizma koji, cvrsto verujem, imaju realnu osnovu, ali jednostavno kako se blizi pocetak lige uzbudjenje neprestano raste.


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Vi mozda mislite da se sprdam ali ja sam jos prije par nedelja napisao sa se od vas ocekuje titula, sve ispod toga je neuspjeh.
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Ne sjecam da je medicinsko osoblje Utd imalo ikad problem sa menadzerom Utd



          Vi mozda mislite da se sprdam ali ja sam jos prije par nedelja napisao sa se od vas ocekuje titula, sve ispod toga je neuspjeh.
          To sto je Liverpul potrosio najvise ovo leto, ne znaci da imaju najjaci tim.
          Svi igraci koji su dovedeni, su relativno mladi i niko ne zna kako ce se oni uklopiti.
          Ali ako gledamo istoriju Kloppovih transfera bar sto se Liverpula tice, mozemo ocekivati dosta od njih. Ali daleko od toga da Liverpul ima najjaci sastav, to sto ti pokusavas nesto to je druga stvar.

          Siti ima bolji tim, Junajted ima vise wc igraca i vise zvezda u timu i vise osvajaca velikih trofeja. Liverpul ima mlade neiskusne igrace, niko tu nista jos nije osvojio.
          Za ovaj Liverpul u ovom trenutku bi i drugo mesto bilo ogroman uspeh.
          Neuspeh bi bio da ispadnu iz top4 i ne prodju grupu u LSu.
          Last edited by Brian McShtull; 07-08-18, 22:02.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Pa ja bih rekao da je 2. mesto prihvatljivo, a titula uspeh. Ne moze neosvajanje titule posle ovih 30 godina biti neuspeh, koliko god da se ulagalo i koliki god hajp se digao.




            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Jax Teller View Post
              Zamolio bih te da ne koristis ovakve termine ubuduce.
              Korektno upozorenje, definitivno neprimjeren izraz.

              Ali šta mogu kad su zapeli da prošlogodišnja tabela nije realna, jer em United ima sreće, em imaju golmana, em alternativne tabele bi trebale biti važeće.

              Stvarno je tužno što takve stvari čitamo bar dvije pune decenije bez prestanka, po pravilu iz istih izvora.

              Comment


              • Jesam ja nedje napisao da imate najjaci tim? Ne sjecam se a ako jesam prastajte mada sam 99% siguran da nidje nisam to napisao jer vas uopste tako ne gledam.

                Ja mislim da je vas menadzer rekao na predstavljanju, titula u jaredne 3-4 godine. Ovo je 4-ta godina. Dobio ke sta je trazio od igraca, bas su ga podrzali, ima podrsku navijaca, media darling. Jedino ga zajebavaju te neke vis major stvari tipa vjetar, teren i naravno sudije ali bice bolje
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Malo ga jebe i to što ne može ni miki maus kup osvojiti. Ali ok, simpatican je frajer, ponekad, dok ne gubi.

                  Comment


                  • Al ste ubili temu, svaka čast.

                    Srki i Jax, daj brišite ovo.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Posto se svako malo ponavlja, evo generalno vas sve molim. Podbadanje oko klubova je normalno, nismo u manastiru. Al' molim vas nemojte generalno nikoga vrijedjati. Ovdje pise puno ljudi koji imaju razlicita misljenja, ali to ne znaci da te ljude treba vrijedjati. Rezultati ce pokazati sve.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Originally posted by Jax Teller View Post
                        Posto se svako malo ponavlja, evo generalno vas sve molim. Podbadanje oko klubova je normalno, nismo u manastiru. Al' molim vas nemojte generalno nikoga vrijedjati. Ovdje pise puno ljudi koji imaju razlicita misljenja, ali to ne znaci da te ljude treba vrijedjati. Rezultati ce pokazati sve.
                        Posto i ja ucestvujem u ovom bockanju, moramo malo, uzeljeli smo se PL reci mi tacno koga sam ja to uvrijedio? Na koji nacin da bih znao za ubuduce posto mi to nije namjera?
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Ne samo sledeca godina, vec duzi period koji sledi.

                          U svim poljima se oseca Klopov zdrav projekat koji vuce klub ka vrhu evropskih velikana.




                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Vasa je sledeca godina prethodnih 20 godina, i uvek corak, kao i narednih nekoliko godina. Luzersku klub sa groznim navijacima i sa losom karmom oko sebe bog toga.

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            Posto i ja ucestvujem u ovom bockanju, moramo malo, uzeljeli smo se PL reci mi tacno koga sam ja to uvrijedio? Na koji nacin da bih znao za ubuduce posto mi to nije namjera?
                            Haj buraz nema potrebe za tim. Svi smo odrasli ljudi i znamo sta je uvreda a sta bockanje kluba. Individulane uvrede ili generalizovanje navijaca simpatizera nisu potrebne.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Originally posted by belgrade_owl View Post
                              Vasa je sledeca godina prethodnih 20 godina, i uvek corak, kao i narednih nekoliko godina. Luzersku klub sa groznim navijacima i sa losom karmom oko sebe bog toga.
                              E jbg. Možeš li mi reći koliko tačno godina, da znam kada da počnem ponovo da pratim, da se nadam ?


                              Back on topic, Bilbao opet pravi jak profit od Basque HG igrača. Nisam nikad gledao momka, ali prvo što mi se kod golmana ne svidja jeste manjak visine.
                              Trebaće Sarriu vremena da uklopi sve što je zamislio, ima on jako jezgro ali nešto sumnjam da može odmah da odradi challenge na titulu bez obzira igrao Evropu ili ne, jer je drugačiji sklop trenera od Contea, dok je Antonio trener koji odmah može da postavlja stvari na svoje mesto, Sarri je više developer, vizionar, nazovite to kako god. Morata bi mogao najviše da profitira kod Sarria, zapravo za uspešnu sezonu Plavaca, to je neki preduslov, Sarri je uvek u timu imao jednog ili više igrača koji su davali po 20+ golova, a ovde čak ni po istorijatu svih igrača u timu, to nema, no i to se može promeniti.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Slazem se za ovo oko Sarija.

                                Morata ogromno razocarenje
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X