Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pretpostavio sam da im preko 50% na plate ide. Hvala
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Da je Milan uložio još 200 bio bi bar kao Juventus i morao bi pucat na titulu. To je ovdašnje razmišljanje, ne zanima ih osnova ekipe, je li ekipa popunjena ili krezava kao u Uniteda, uigranost, sistem igre, ništa.

      Comment


      • Barsa je imala najveci revenue za proslu sezonu, ali skida to Vudvord sledece, a kad ode Sevrolet tek onda ce Vudvord da uziva, ne smijem ni zamisliti sledeci deal kako ce izgledati. Mozda je jedino napravljena greska sa Adidasom, deset godina je predugo, iako su pare nenormalne bolje da je potpisan na pet jer sad da pregovaraju izvukao bi 100-120 miliona funti po sezoni bez problema.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Hvala na ovom podatku, i onaj juce mi se svideo. O kakvim finansijama Junajteda i Murinja planiras da nas obavestis sutra?
          Druze jel ti mislis da je meni toliko dosadno da ja sam pravim te grafike i podatke, to je sve sa pouzdanih sajtova. To sto se vama to ne svidja to je druga stvar.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • I celzi je napravio gresku sa nikeom, na 15 godina ugovor potpisan. 60m/year, ja mislim da samo united ima veci ugovor u PL

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Da je Milan uložio još 200 bio bi bar kao Juventus i morao bi pucat na titulu. To je ovdašnje razmišljanje, ne zanima ih osnova ekipe, je li ekipa popunjena ili krezava kao u Uniteda, uigranost, sistem igre, ništa.
              Znaci jos para za popunjenost, uigranost, sistem i titulu?
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Barsa je imala najveci revenue za proslu sezonu, ali skida to Vudvord sledece, a kad ode Sevrolet tek onda ce Vudvord da uziva, ne smijem ni zamisliti sledeci deal kako ce izgledati. Mozda je jedino napravljena greska sa Adidasom, deset godina je predugo, iako su pare nenormalne bolje da je potpisan na pet jer sad da pregovaraju izvukao bi 100-120 miliona funti po sezoni bez problema.
                Ne smijem da zamislim sta bi radio da ima Mesija/Ronalda u timu i da uzima titule, da ne pricam da je igra atraktivna
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Mrkela View Post
                  Malo si reko 130. Bez 200 ne treba pocinjat pregovore taman ni sa Barcelonom, sve ispod 200 je uvreda za tvog brata
                  Kakvom Barcelonom, kakvih 200, kad zove Real i 130 je dosta, pa da uživamo u igrama našeg brata dobri moj Mrki

                  Comment


                  • Marketinski igraci su mu bitniji, igra i ostalo manje vise, pa i sam je rekao nesto slicno, ne odlucuje pozicija na tabeli njemu nista, covjek doveo 23 globalna sponzora u klub, ima preko 60 sponzora klub generalno, izmedju ostalih i



                    On je u svom dijelu posla neprevazidjen, ali mora da shvati da je fudbalskom klubu fudbalski aspekt najvazniji, sto cini mi se ne zna bas najbolje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Miki28 View Post
                      Znaci jos para za popunjenost, uigranost, sistem i titulu?
                      Naravno, osim ako smatraš da tim već ima sve? Da li misliš da je 400 miliona dovoljno da izvršiš kompletnu rekonstrukciju ekipe u vrijeme kad svako malo kvalitetniji košta 80-100, a često moraš ići i preko 100 kao u slučaju Pogbe.

                      Prošle godine Mourinho završio drugi bez Baillya i Pogbe u dosta utakmica, a tek od januara došao Sanchez, s čim je on trebao biti konkurentan to je tek komedija. Svakako je poslastica za mrzitelje Mourinha i novu generaciju koja uživa u Pepovom fudbalu.

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Ogromne su pare u fudbalu. Posebno u PL i LŠ.

                          To je dostiglo razmere da je teško da se shvate iznosi. Tipa neki iznos, uslovno nebitan bi izvukao državu manje veličine.

                          I ovaj trend će da se nastavlja. Zato i niko nije lud da prodaje.
                          Ako neko ima pare sa foruma, najbolje da kupuje LOL klubove, tv prava, a nije lose biti ni agent.

                          Jbt. došlo vreme kad investicioni fondovi kupuju igrače.

                          A osiguranja igrača na godišnjen nivou, umeju da budu milionska za ove top.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Naravno, osim ako smatraš da tim već ima sve? Da li misliš da je 400 miliona dovoljno da izvršiš kompletnu rekonstrukciju ekipe u vrijeme kad svako malo kvalitetniji košta 80-100, a često moraš ići i preko 100 kao u slučaju Pogbe.

                              Prošle godine Mourinho završio drugi bez Baillya i Pogbe u dosta utakmica, a tek od januara došao Sanchez, s čim je on trebao biti konkurentan to je tek komedija. Svakako je poslastica za mrzitelje Mourinha i novu generaciju koja uživa u Pepovom fudbalu.
                              Koliko jos treba da pocnemo igrat fudbal? Ne mora nista sexy, za pocetak basic fudbal
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by MarkoNFL View Post
                                Neka rasprodaja u M`Borou odlaze im igrači.

                                Treba obratiti pažnju na to. Ili idu u kanal, ili dovode ko zna kog.
                                Mada neće stići da ga registruju za sledeće kolo, ako dovode nekog.
                                Pjulise, zar prolupa i ti.

                                Mada pozdavljam gledanje Adame Traorea u PL LOL

                                Comment

                                Working...
                                X