Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Pa realno, De Hea je sigurno sada br 1 na svetu, i ako bilo ko ide na 100 Mancester moze da ojadi Real, zbog toga mislim da ce pre ici na Kurtou ako traze golmana, bio bi dosta jeftiniji.

    Comment


    • #62
      Originally posted by mikisavic89 View Post
      100m na golmana je bacanje para. Lagani izbor Poup, Batlend, Forster? Oblak ima ispred sebe bedem, ovaj Alison jednu sezonu a ionako je primio 7 komada od tog Liverpula, zasto bi on kostao 90 miliona? Drugo ne znam koliko misle navijaci Liverpula da mogu da potrose, vise od 100m bez prodaje tesko a vec su na Fabinja otisle pare, plus Kejta. Na kraju zasto da ne i Hart npr. Jeste on ne zna da dobacuje loptu kao veznjak pa je zato prodat iz Sitija ali svakako je ok golman.
      Primio 7 komada od Liverpula Pa buraz kakve veze imaju njegovi golmanski kvaliteti sa tim sto je Liverpul zgazio Romu i setao se u sesnaestercu 180 minuta?

      Alison je ozbiljan golman i svakako da vredi nekih 70ak miliona, a Liverpul bi trebao da plati i tih 80-90 miliona koje Roma trazi, jer ne dovode oni samo ozbiljnog golmana vec krpe najvecu rupu u timu i dovode igraca 4 klase jaceg sto je masivan upgrade.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • #63
        Originally posted by z0La View Post
        Nadam se da se zaebavaš za Harta. Čovek je rupa bez dna. Znaš ono što se pojavi u sred nekog jezera i usisava vodu. E to je on. Ne bih ga poželeo ni najgorem neprijatelju.

        Poup je potencijal, ali dečko iza sebe ima jednu polusezonu u profesionalnom fudbalu. Batland je prosek golman, samo je eto Englez pa se ceni. Forster nije izborio mesto prvog golmana u Svecima, a mi da ga dovodimo? Eno ga greje klupu zadnjih 20 utakmica.

        Allison je prvi golman Brazila i ima više od jedne sezone iza sebe. I nije Allison kriv što je trener Rome amaterski postavio odbranu protiv nas.

        Možda ne znaš, ali u poslednjih par godina mi smo možda čak i plusu sa transferima. Tako da para za potrošnju ima koliko hoćeš, samo da se FGS konačno otvori, a deluje da hoće.

        I 100 miliona za golmana ima mnogo smisla ako ti on obezbedi sledeću deceniju da budeš miran. Ti to možda ne možeš da shvatiš, jer imaš na golu DDG-a, pa olako shvataš važnost jednog TOP golmana na golu.
        Svi ti golmani koje sam nabrojao su suva klasa za Minjolea i Kariusa. Ali ne vi ste takvi da svoje igrace dizete u nebesa. Mogu da ti garantujem kada bi Hart stao na gol da bi video kolike su rupetine Minjole i Karius. Isto vidim i ovog TAA dizete kao top bekadziju a jedan Rasford se sprda s njim. Sto se mene tice nebitno je kupite Alisona za 100, jos bolje.

        Comment


        • #64
          Vi ljudi stvarno niste normalni s tim cenama za golmane. Najskuplji golman je Ederson od 40m i to zato sto je Siti platio. Vi ako mislite da ce klubovi davati te pare za golmane ne znam gde zivite. Mozda i hoce kada ode inflacija i cene.

          Comment


          • #65
            Originally posted by mikisavic89 View Post
            Svi ti golmani koje sam nabrojao su suva klasa za Minjolea i Kariusa. Ali ne vi ste takvi da svoje igrace dizete u nebesa. Mogu da ti garantujem kada bi Hart stao na gol da bi video kolike su rupetine Minjole i Karius. Isto vidim i ovog TAA dizete kao top bekadziju a jedan Rasford se sprda s njim. Sto se mene tice nebitno je kupite Alisona za 100, jos bolje.
            Evo nađi post u kome ja dižem u nebesa Minjolea i Kariusa, molim te.

            Nemoj mi tu generalizaciju "VI" "MI" i slično. Pričamo ti i ja - z0La i mikisavic89.

            Migs i Karius su prosek golmani i više puta sam napisao to. Isto tako sam više puta napisao da nam treba novi golman. Ali ako uzimamo novog golmana, hoću neku klasu, a ne Batlande, Hartove i slično. Provereno ime koje donosi kvalitet iza sebe.

            Mali TAA ima 19 godina. Razumljivo je da ima dosta oscilacija u njegovoj igri. I bar JA nisam nikad rekao da je TOP bek, već da dečko ima potencijal da bude TOP bek, što je fer konstatacija po meni. Ako se bude lepo radilo sa njim, za 2 godine može da bude zver.
            Last edited by z0La; 30-05-18, 13:20.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • #66
              Liverpool ce svakako dati, to je sada jasno kao dan. Samo jos da vidimo za koga, posle Oblaka, Allison je moja zelja.

              Comment


              • #67
                Originally posted by mikisavic89 View Post
                Vi ljudi stvarno niste normalni s tim cenama za golmane. Najskuplji golman je Ederson od 40m i to zato sto je Siti platio. Vi ako mislite da ce klubovi davati te pare za golmane ne znam gde zivite. Mozda i hoce kada ode inflacija i cene.
                Najskuplji na ostrvu misliš? Pošto u Evropi svakako nije.

                Najskuplji golman ikad je bio Djidji u Juve koliko se sećam. Slagaću te koja je cena bila, ali znam da je bila sigurno više od 50 miliona. I to pre jedno 16-17 godina. A sad vidi koliko bi tih 50+ miliona vredelo danas.

                Nešto ne vidim da se Juve zaebao. Obezbedio sebi TOP golmana više od decenije. Najbolja investicija ikad.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • #68
                  Originally posted by z0La View Post
                  Evo nađi post u kome ja dižem u nebesa Minjolea i Kariusa, molim te.

                  Nemoj mi tu generalizaciju "VI" "MI" i slično. Pričamo ti i ja - z0La i mikisavic89.

                  Migs i Karius su prosek golmani i više puta sam napisao to. Isto tako sam više puta napisao da nam treba novi golman. Ali ako uzimamo novog golmana, hoću neku klasu, a ne Batlande, Hartove i slično. Provereno ime koje donosi kvalitet iza sebe.

                  Mali TAA ima 19 godina. Razumljivo je da ima dosta oscilacija u njegovoj igri. I bar JA nisam nikad rekao da je TOP bek, već da dečko ima potencijal da bude TOP bek, što je fer konstatacija po meni. Ako se bude lepo radilo sa njim, za 2 godine može da bude zver.
                  Nisu prosek nego rupetine. Prosek su Forster i Batlend npr i zavrsice posao. Nisam rekao da si ti pisao vec se to piskara generalno. Bacaju se neke statistike sa Nojerom, klin sitovi neke odbrane i sta znam a ne gleda se teren. Kapiram da su mladi golmani ponekada nesigurni i sam DDG je imao neke greske ali ovaj Karius od kada je dosao je rupetina ne zbog greski nego jednostavno nije dovoljno dobar cak ne razumem zasto on brani pre Minjolea koji je takodje sklon greskama ali je bolji golman od Kariusa. Ovog TAA sam video da su neki proglasavali top bekadzijom u ligi samo ne znam na osnovu cega. Ti potencijali su pricice, oni svi kao mladi su potencijali jer je to najjednostavnija pozicija u fudbalu. Svaki brzi mladi bek je odmah potencijal ali kad te jedan Rasford prevesla lagano koliki je to potencijal? Kapiram da se Ronaldo, Bejl, Mesi malo posprdaju ali ovako ode taj potencijal nadole.

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by z0La View Post
                    Najskuplji na ostrvu misliš? Pošto u Evropi svakako nije.

                    Najskuplji golman ikad je bio Djidji u Juve koliko se sećam. Slagaću te koja je cena bila, ali znam da je bila sigurno više od 50 miliona. I to pre jedno 16-17 godina. A sad vidi koliko bi tih 50+ miliona vredelo danas.

                    Nešto ne vidim da se Juve zaebao. Obezbedio sebi TOP golmana više od decenije. Najbolja investicija ikad.
                    Jeste ali taj golman im nije doneo LS npr. A svakako za njega sam se i setio ali je to transfer izmedju 2 italijanska kluba koja su kasnije kaznjavana izbacivanjem u nizi rang zbog namestanja a Parma je cak i sa mafijom mutila tako da ko zna cije su pare tada oprane iako jeste Bufon bio odlicna kupovina, da nisu mutili taj transfer bi bio nizi u to vreme. I to je jedan jedini primer a cak i za Edersona se govorilo da je preskup ali njima treba bas odredjeni tip golmana kojih je malo pa su platili. Svakako doveli vi Alisona ili Batlanda isto ti je manje vise. Zato sam i naveo onaj primer sa 7 komada za Alisona. Dzaba sve kad se dozvoljavaju sanse. Bolje da se kupi jeftiniji golman plus kvalitetniji defanzivni igraci nego bacati pare na golmana. Ali ono sto se mene tice super, dovedite Alisona, potrosite sav budzet pa ce sledece sezone ponovo da fale igraci. Ali ja ionako mislim da nemate tih para za Alisona. Ne vidim koga mozete da prodate a da vam ne treba tako da ne ocekujem realizaciju tog transfera vec ce se dovesti nesto jeftinije samo treba da se lepo izabere.
                    Last edited by mikisavic89; 30-05-18, 13:45.

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by mikisavic89 View Post
                      Nisu prosek nego rupetine. Prosek su Forster i Batlend npr i zavrsice posao. Nisam rekao da si ti pisao vec se to piskara generalno. Bacaju se neke statistike sa Nojerom, klin sitovi neke odbrane i sta znam a ne gleda se teren. Kapiram da su mladi golmani ponekada nesigurni i sam DDG je imao neke greske ali ovaj Karius od kada je dosao je rupetina ne zbog greski nego jednostavno nije dovoljno dobar cak ne razumem zasto on brani pre Minjolea koji je takodje sklon greskama ali je bolji golman od Kariusa. Ovog TAA sam video da su neki proglasavali top bekadzijom u ligi samo ne znam na osnovu cega. Ti potencijali su pricice, oni svi kao mladi su potencijali jer je to najjednostavnija pozicija u fudbalu. Svaki brzi mladi bek je odmah potencijal ali kad te jedan Rasford prevesla lagano koliki je to potencijal? Kapiram da se Ronaldo, Bejl, Mesi malo posprdaju ali ovako ode taj potencijal nadole.
                      Koji posao će završiti Batland i Forster? Završiće posao za neki prosečan tim u Engleskoj, tu se slažemo. Ali ako hoćemo da napadamo titulu sledeće sezone, treba nam više od proseka. Minjole je dobio dovoljno vremena na golu Liverpula. Čuj dovoljno....ovoliko na golu ga ni rođena majka ne bi trpela da je trener. Kariusu je data šansa od polusezone do kraja da pokaže ima li kvalitet u sebi. To je sad pokazao.

                      Taj TAA je zaustavio Sanea u četvrtfinalu LŠ-a kad se Sane sprdao sa celom ligom. Ima 19 godina i oscilacije u igri, već sam napisao. Nenormalno je od njega očekivati da zaustavi sve igrače i da bude sad odmah na najvišem nivou.
                      Dečko je već sad pokazao kvalitet, ali i mane. Mane može da reši, jer su taktičke prirode. Dečko ima mozak, što je retkost za bekove. Ima dobar pregled igre i odličan pas i proigravanje. Ofanzivno je već sasvim solidan, defanziva će se popraviti.
                      Ne znam šta te tu koči? Pokazao je ogroman napredak.
                      Sa 19 godina bačen u vatru u prvih 11 u PL-u i LŠ-u i odlično se pokazao. To je po meni odličan početak karijere, koja će ići samo na gore, ako ga povrede zaobiđu.
                      Last edited by z0La; 30-05-18, 13:49.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • #71
                        U tom dvomecu se Siti raspao tako da se ne moze reci ko je koga zaustavljao jer ispada da su svi vasi igraci zaustavili Sitijeve sto bi znacilo da ste bolji tim od njih a to svakako je daleko od istine. Ja samo kazem, taj potencijal sledece sezone moze biti raspad a svakako mora da dodje period kada ce biti raspad jer mladi igraci osciliraju sa formom i sta ako je to vama prva opcija, igracete tipa 3 meseca sa raspalim bekom umesto da se sada kupi jeftiniji golman umesto nekog nabedjenog kome se zbog hajpa digne cena i nekog beka za rezervu posto realno na Morena ne znam koliko moze da se racuna ako mislite da napadate titulu. Svakako ni sa TAA tesko da se titula moze napasti.
                        Last edited by mikisavic89; 30-05-18, 13:56.

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by mikisavic89 View Post
                          U tom dvomecu se Siti raspao tako da se ne moze reci ko je koga zaustavljao jer ispada da su svi vasi igraci zaustavili Sitijeve sto bi znacilo da ste bolji tim od njih a to svakako je daleko od istine. Ja samo kazem, taj potencijal sledece sezone moze biti raspad a svakako mora da dodje period kada ce biti raspad jer mladi igraci osciliraju sa formom i sta ako je to vama prva opcija, igracete tipa 3 meseca sa raspalim bekom umesto da se sada kupi jeftiniji golman umesto nekog nabedjenog kome se zbog hajpa digne cena i nekog beka za rezervu posto realno na Morena ne znam koliko moze da se racuna ako mislite da napadate titulu. Svakako ni sa TAA tesko da se titula moze napasti.
                          Nego šta nego su svi naši igrači zaustavili Sitijeve. Odučili smo ih od fudbala u 3 od 4 utakmice protiv njih ove sezone. To da smo generalno bolji tim od njih, nismo. Klopp je oduvao Gvardiolu taktički u međusobnim.

                          Svakom igraču dođe period da bude raspad(osim Messiju), ne samo mladim. Pored TAA, tu je i Klajn koji će konačno proći letnje pripreme sa Kloppom, i očekujem ozbiljno podizanje njegove forme za sledeću sezonu. Tako da ne znam ko će biti starter sledeće sezone na beku, ali svakako će biti opcija.

                          Ne znam odakle izvuče Morena sad, ali nama je levo Robertson prvi bek. Moreno će tu da izvuče minimalno utakmica. Ne više od 10. To je po meni ok.

                          Golman je jedna od najvažnijih pozicija u fudbalu po meni. Na golu moraš da imaš zver ako hoćeš da budeš TOP tim. Proseci su prosečne timove, a ja ne želim da mi budemo prosek.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • #73
                            Morena sam pomenuo zato sto vam je slicna situacija i tamo. Pitanje je koliki su kvalitet TAA i Robertson za titulu a tek Moreno. Klajn je realno najbolji tu ali pitanje je u kom je on stanju posle povrede ako bude igrao kao i pre onda ok ali generalno od ta 4 beka trenutno nijedan nije klasa i kvalitet za titulu sto ne znaci da cd mozda za neku godinu i biti ali sledeca sezona je za par meseci.

                            Comment


                            • #74
                              Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

                              Naravno da moras imati klasu od golmana ako hoces da pucas na najvece nagrade. Ne mozes da dopustis da ti svakakvi prosjeci i kiksare stoje na golu.

                              DDG kad je bio blizu Reala je druga prica nego DDG sada. Tada je LVG bio za prodaju DDG, trziste nije bilo ludo ka danas gdje prosjek ide za 30 tak miliona.
                              Sada DDG je najbolji igrac kluba, najbolji golman na svijetu, sa jakim ugovorom na stolu, visegodisnjim i ako zelis da ga dovedes onda 100+ miliona lagano a ne bih ga prodao ni za 200.

                              Liverpul da ima DDG jujuju, ne smijem ni da zamislim. Covjek bi skinuo 70% zicera koji ti prosjecni golmani prime a da ne pricam da je jedna stvar braniti u Stouku, Barnliju a druga u Utd, Liverpulu itd


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Last edited by Miki28; 30-05-18, 14:14.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by mikisavic89 View Post
                                Morena sam pomenuo zato sto vam je slicna situacija i tamo. Pitanje je koliki su kvalitet TAA i Robertson za titulu a tek Moreno. Klajn je realno najbolji tu ali pitanje je u kom je on stanju posle povrede ako bude igrao kao i pre onda ok ali generalno od ta 4 beka trenutno nijedan nije klasa i kvalitet za titulu sto ne znaci da cd mozda za neku godinu i biti ali sledeca sezona je za par meseci.
                                Izvuče li Siti celu sezonu sa Delfom na levom beku i onim malim Zičenkom? Uze li Čelzi titulu sa Mozesom na beku celu sezonu? Sve može, kad imaš tim iza sebe.

                                Ovo što je Robertson pokazivao ove sezone je sasvim dovoljan kvalitet za tim koji se bori za titulu. Defanzivno, ofanzivno, stamina, borbenost...sve na mestu.

                                Desna strana, to ćemo tek videti kako i šta.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X