Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja razlika izmedju top 6 i ostatka.

    sloboda ili ništa

    Comment


    • Sitiju tu nije mjesto, vlasnik Etihada je seikov brat, to je namjesten deal, upumpavanje para kojem Uefa nije stala na put kad je mogla 2011.

      Originally posted by mark it zer0 View Post
      Sad da završi karijeru, Pjulisu bi najveci uspeh bio sto je izborio opstanak u PL x puta. Jokanovica ne gledam kao trenera ciji ce zadatak biti da se odbrani sto vise puta. Samim tim, vec sada njegove uspehe cenim vise nego Pjulisove.

      Reci mi Vladane, jel mislis da bi Pjulis mogao da radi negde van Engleske, u timu koji ima bar malo vece ambicije od hoda po ivici, i izbegavanja da ispadne? Koliko je Evropskih meceva vodio? Ima li neki trofej? Kazem ja, Radovan Curcic.
      Jesi li ti svjestan sa kakvim je on ekipama izborio opstanak x puta? Sa ekipama kojima tu nije bilo mjesto i koje nisu imale finasijsku moc da dovedu iole ozbiljne igrace, uvijek ih je stabilizovao i od njih pravio ozbiljne klubove, jebeni VBA je apsolutno ekipa za ispadanje, on ih je drzao u gornjem dijelu tabele, mislis da je to lako? Palas bio najgora ekipa u PL, dosao covjek i za pola godine od ekipe koje ispada ih doveo do 11. mjesta. Igrao finale FA kupa, pa Mojes koji se smatra nekim odlicnim trenerom nista nije osvojio u Evertonu za deceniju, nema nijedno finale, da ti ne pricam o toliko faljenom Poketinu. Nije dobio nikakvu sansu u iole ozbiljnijim ekipama, dok su ih treneri slabiji od njega dobijali, Mojes, Hodzson i Pardju, a o Alardajsu kojeg ja obozavam i da ne pricam, siguran sam da je Toni bolji strucnjak od svih njih.

      Njegova biografija je jedna od najimpresivnijih zapravo, zasto ne bi mogao da radi van Engleske, covjece Mojes radio u Spaniji, Toni onda moze da radi na Marsu.
      sigpic

      Comment


      • Za City se slazem, to je nesto sto treba resiti, inace FFP nema svrhe u ovakvim slucajevima, lagano mogu kroz sponzorstva da nakucaju koliko im treba.

        A kako onda objasniti da ga na ostrvu ne cene toliko? Nekako ne ide da covek sa jednom od najimpresivnijih biografija zavrsi u Middlesbrough-u, u Championshipu? Ne znam, cenim ja naravno to sto je radio sa Wba i CP-om, ali nije mi to nesto cemu bih se divio. Jokan tu biografiju gazi lagano. Naravno, ne mozemo sad porediti njih kroz karijere kad jedan radi ko zna koliko godina a Jokan je jos uvek mlad trener.

        P.S. Gde nadje 27 miliona funti za Mitra? Ja sve gde sam citao, pominje se nesto iznad 20 miliona evra... Mozda jeste velika cifra, ali sto se konkretno Mundijala tice, daleko najbolji nas igrac, a i polusezonu u Fulamu je bio odlican.
        Last edited by mark !t zer0; 31-07-18, 12:36.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Boro je veliki klub, mnogo veci od onih koje je trenirao do sad sem VBA naravno mada njihovi dani slave su davno prosli, da im nije bilo Tonija ne bi ni bili u PL ovoliko vremena, nije sramota tamo otici, imao je ponudu i da trenira Vels ali ju je odbio jer zeli i dalje day to day treninge. Meni je npr. suludo dati sansu Pardjuu ili Mojesu, a ne dati je Pjulisu, e to mi je nejasno npr. bilo od Njukasla ili Vest Hema, ali dobro njihov problem, on je uvijek do sad isporucio, nijednom jos nije zakazao. Ipak sve klubove koje je vodio je stabilizovao i donio im brdo para, a oni mu nisu vracali na isti nacin. Jbg vidjeli da mogu sa minimumom da funkcionisu i udri.

          22 miliona funti je transfer, koji ce uz bonuse ici i do 27 miliona funti.
          sigpic

          Comment


          • Pa dobro, prosle sezone je imao bas, bas katastrofalan start, sto je i razlog otkaza i pored tog ogromnog kredita koji je imao.

            Ok, evo videcemo Fulam ove godine. Ja opstanak ne dovodim u pitanje, a mislim i da ce biti jedno od iznenadjenja prvenstva, mada nisam ni gledao sta im predvidjaju. One serije sto su pravili u Campionshipu su nesto nenormalno kada uzmemo u obzir koliko je liga zahtevna i teska. Premier liga je naravno nesto skroz drugacije, ali nakon ovakvog prelaznog roka, za koji smatram da je fenomenalan, mislim da cemo Fulam i naredne godine gledati u PL.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by Whiskey View Post
              Kakav je on ? Ne pamtim kad sam pogledao inter zadnji put
              Igrao je standardno za Urugvaj na Svetskom prvenstvu. Igrač sredine terena tipa Nemanje Gudelja otprilike.


              Trampa Arsenala i Barselone, Aron Ramzi za Usmana Dembelea.
              Last edited by La Jugoslavia; 31-07-18, 14:53.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Pjulis najjaci trener za male klubove koji zele da budu sigurni u PL. Covek je za 2 sezone doveo Stoke do PL. Ove sezone ce Boro.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  Kakve su ovo zajebancije? Mina 40 milki? WTF

                  Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk
                  Vidis sta Svetsko Prvenstvo napravi.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Rondonov transfer iz WBA u Newcastle United je odložen, jer Dwight Gayle ne želi da ode u suprotnom smeru a Svrake ne žele da plate £16.5m, koliko iznosi otkupna klauzula u Rondonovom ugovoru, već žele da trguju Gayle + £3.5m.
                    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                    Comment


                    • Mitrovic’s initial fee of around £22m could rise to £27m with conditional add-ons included.
                      Odavno nije bilo realnijeg transfera.

                      Aleksandar Mitrović je stvarno "on fire" ove godine, rešeta u Fulamu (12 golova za samo pola sezone), rešeta u reprezentaciji (2 komada Nigeriji u martu, 3 komada Boliviji u junu) i kao kruna su došli odlični nastupi na Svetskom prvenstvu, gde je, arguably, bio naš najbolji igrač. Gol Švajcarskoj je bio fantastičan, Alan Shearer header.

                      Svaka čast za Mitra i neka samo tako nastavi u Premijer ligi i Ligi nacija.


                      Everton se pojačao iz Barselone.

                      Last edited by La Jugoslavia; 01-08-18, 10:14.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • TOTTENHAM are on a mission to land Wilfried Zaha for a cut-price £45million.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Sledeće sedmice će gazda Newcastlea Mike Ashley kao kurva da proda Lascellesa Evertonu. To će biti poslednji ekser na sanduku Newcastlea. Posle toga, Rafael Benítez će otići iz kluba, a klub će završiti kao sunderland. Ashley će umreti kao bogat ali potpuno sam.
                            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                            Comment


                            • Originally posted by Mags Serbia View Post
                              Sledeće sedmice će gazda Newcastlea Mike Ashley kao kurva da proda Lascellesa Evertonu. To će biti poslednji ekser na sanduku Newcastlea. Posle toga, Rafael Benítez će otići iz kluba, a klub će završiti kao sunderland. Ashley će umreti kao bogat ali potpuno sam.
                              Ma sumnjam,da ce ga prodati ,logike nema,najpouzdaniji stoper,kapiten,sa kim ce ostati,sa svajcarcem i Clarkom,pucas sebi u noge bukvalno.

                              Mada Esli je blesav,al opet,ako vec nece da proda klub,valjda ne zeli da ga unisti,pojma nemam,i gledam gde bih mogao da ode,vidim da Everton i MU jure stopere u MU nece,znaci mozda kod Silve,eventualno,a sumnjam da ce van PL

                              P.S. Sad vidim da si napisao Evertonu...a ja ko mutav na prvu kucam,pa jedino Everton
                              Last edited by 61563; 01-08-18, 14:54.

                              Comment


                              • Veliki novac za igrača Ashley nikad nije odbio (Carroll, Sissoko, Wijnaldum, Cabaye).
                                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                                Comment

                                Working...
                                X