Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Ljuba90 View Post
    Dal moze Fulham da otkupi Mitra? Mozda Mags zna nesto vise o tome
    Prijaju mu Jokan i Fulam ali mislim da nema kvalitet za prvog spica PL tima. Voleo bih da se oproba i da me razuveri.
    15 mil. što mislim da je sića.

    Comment


    • #47
      sigpic

      Comment


      • #48
        Sami smo krivi za to. Znalo se da treba golman još odavno. Klopp svirao klincu, ukazivao im poverenje i šansu. Migs je dobio šansu, prokockao. Karius dobio šansu, prokockao. Mislim, sa neke strane to je super. Igrači koji budu dolazili znaju da će dobiti šansu da se pokažu, ali sad zato plaćaj preko cene, šta da se radi. Zakasnela investicija došla na naplatu.

        Cillessen 60 miliona jbte. Nije se pošteno oznojio ove sezone. Što je najgore, nisam ni siguran kakav je golman ustvari.

        Ja bi pre Allisona za 90.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • #49
          Originally posted by z0La View Post
          Sami smo krivi za to. Znalo se da treba golman još odavno. Klopp svirao klincu, ukazivao im poverenje i šansu. Migs je dobio šansu, prokockao. Karius dobio šansu, prokockao. Mislim, sa neke strane to je super. Igrači koji budu dolazili znaju da će dobiti šansu da se pokažu, ali sad zato plaćaj preko cene, šta da se radi. Zakasnela investicija došla na naplatu.

          Cillessen 60 miliona jbte. Nije se pošteno oznojio ove sezone. Što je najgore, nisam ni siguran kakav je golman ustvari.

          Ja bi pre Allisona za 90.
          Sto je Karius prokockao sansu, decko je odbranio neke bolesne stvari i dobrim delom je zasluzan sto smo u top4. Od januara sasvim solidno brani, ima 21.god. Ne sudi se nikome po jednom mecu.
          Svakako nikad ne bih Silesena pre Kariusa, pogotovo ne za ovu cifru, ali ovo je samo bb klauzula koja ne mora da se plati, on moze i za 20-30m da se dovede. Ali je svakako gori od Kariusa.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • #50
            Originally posted by Adam The Llama View Post
            Sto je Karius prokockao sansu, decko je odbranio neke bolesne stvari i dobrim delom je zasluzan sto smo u top4. Od januara sasvim solidno brani, ima 21.god. Ne sudi se nikome po jednom mecu.
            Svakako nikad ne bih Silesena pre Kariusa, pogotovo ne za ovu cifru, ali ovo je samo bb klauzula koja ne mora da se plati, on moze i za 20-30m da se dovede. Ali je svakako gori od Kariusa.
            Jednom meču? Finale je po meni bio samo šlag na tortu.

            Jesmo li rekli kad je stao na gol da će mu Klopp(a i mi navijači) dati vremena do kraja sezone da pokaže šta može. Ne sporim da je imao neke dobre odbrane, ali je počeo da pravi greške sve češće. Nisu to bile greške od subote, ali greške koje ne smeju da se dešavaju.

            Nije pokazao potreban kvalitet po meni. Golman koji se probija u prvi tim mora da brani vrhunski da bi se zadržao na golu. On to nije pokazao. Nije golman za titulu, prosto. Nema taj kvalitet u sebi.

            Pogledaj samo golmane u top timovima po PL-u, i pogledaj nas.

            Ja ne mogu da verujem da bi ti jednog prosek golmana ostavio u timu i davao mu šansu i dalje. Pa jbm li ga, dosta više proseka u pm. Hoću klasu na golu, imamo para. Pola života mi oduzima Lovren, pola golman.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • #51
              Originally posted by Adam The Llama View Post
              Sto je Karius prokockao sansu, decko je odbranio neke bolesne stvari i dobrim delom je zasluzan sto smo u top4. Od januara sasvim solidno brani, ima 21.god. Ne sudi se nikome po jednom mecu.
              Svakako nikad ne bih Silesena pre Kariusa, pogotovo ne za ovu cifru, ali ovo je samo bb klauzula koja ne mora da se plati, on moze i za 20-30m da se dovede. Ali je svakako gori od Kariusa.
              24 god ima Karius.

              Comment


              • #52
                Originally posted by limun View Post
                24 god ima Karius.
                25 za koji dan*, al dobro jos je on mlad za golmana. I ja bih da se dovede novi golman, ali ne Silesen, i ne Allison. Bolje onda 120m za Oblaka nego 90m za Allisona.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • #53
                  Zasto hejt prema Allisonu, covek pokidao sezonu? Prvi golman Brazila.

                  Comment


                  • #54
                    Zato što je primio 7 od nas u dve tekme?

                    Allison je golmančina. Ne znam ko njega ne bi voleo u timu. Ja bi ga sutra potpisao.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • #55
                      Isto. Bice skup, ali dali su Salaha dzabe, nek ide jedno 30 miliona u to ime. Realno mene bas briga koga koliko placamo, bitno mi je samo sta dovodimo, ko se sada seca koliko smo platili VVD-a kada igra ovako kako igra.
                      Last edited by F ili P; 30-05-18, 12:52.

                      Comment


                      • #56
                        100m na golmana je bacanje para. Lagani izbor Poup, Batlend, Forster? Oblak ima ispred sebe bedem, ovaj Alison jednu sezonu a ionako je primio 7 komada od tog Liverpula, zasto bi on kostao 90 miliona? Drugo ne znam koliko misle navijaci Liverpula da mogu da potrose, vise od 100m bez prodaje tesko a vec su na Fabinja otisle pare, plus Kejta. Na kraju zasto da ne i Hart npr. Jeste on ne zna da dobacuje loptu kao veznjak pa je zato prodat iz Sitija ali svakako je ok golman.

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by mikisavic89 View Post
                          100m na golmana je bacanje para. Lagani izbor Poup, Batlend, Forster? Oblak ima ispred sebe bedem, ovaj Alison jednu sezonu a ionako je primio 7 komada od tog Liverpula, zasto bi on kostao 90 miliona? Drugo ne znam koliko misle navijaci Liverpula da mogu da potrose, vise od 100m bez prodaje tesko a vec su na Fabinja otisle pare, plus Kejta. Na kraju zasto da ne i Hart npr. Jeste on ne zna da dobacuje loptu kao veznjak pa je zato prodat iz Sitija ali svakako je ok golman.
                          Puni smo kao brod.

                          Da li bi ti, da se pitas, prodao De Heu za 100 miliona ako smatras da je bacanje para dati toliko za golmana?

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by F ili P View Post
                            Puni smo kao brod.

                            Da li bi ti, da se pitas, prodao De Heu za 100 miliona ako smatras da je bacanje para dati toliko za golmana?
                            Top klubovi ne prodaju top igrace, ako hoce da ide prodao bih ga odmah kada bi se nasla takva ovca. Real nije hteo 30 miliona i Navasa da pusti za njega a kamoli da daje 100m. Vidim bas im lose ide od tada sa Navasom koji je jelte losiji golman od DDG.

                            Comment


                            • #59
                              Ovo s golmanima oko Liverpula je super doslo Junajtedu, sad kad se pominju ovakve cifre ako se Real bude interesovao za De Heu Vudvord moze da trazi 200 miliona lagano.
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by mikisavic89 View Post
                                100m na golmana je bacanje para. Lagani izbor Poup, Batlend, Forster? Oblak ima ispred sebe bedem, ovaj Alison jednu sezonu a ionako je primio 7 komada od tog Liverpula, zasto bi on kostao 90 miliona? Drugo ne znam koliko misle navijaci Liverpula da mogu da potrose, vise od 100m bez prodaje tesko a vec su na Fabinja otisle pare, plus Kejta. Na kraju zasto da ne i Hart npr. Jeste on ne zna da dobacuje loptu kao veznkak pa je zato prodat iz Sitija ali svakako je ok golman.
                                Nadam se da se zaebavaš za Harta. Čovek je rupa bez dna. Znaš ono što se pojavi u sred nekog jezera i usisava vodu. E to je on. Ne bih ga poželeo ni najgorem neprijatelju.

                                Poup je potencijal, ali dečko iza sebe ima jednu polusezonu u profesionalnom fudbalu. Batland je prosek golman, samo je eto Englez pa se ceni. Forster nije izborio mesto prvog golmana u Svecima, a mi da ga dovodimo? Eno ga greje klupu zadnjih 20 utakmica.

                                Allison je prvi golman Brazila i ima više od jedne sezone iza sebe. I nije Allison kriv što je trener Rome amaterski postavio odbranu protiv nas.

                                Možda ne znaš, ali u poslednjih par godina mi smo možda čak i plusu sa transferima. Tako da para za potrošnju ima koliko hoćeš, samo da se FGS konačno otvori, a deluje da hoće.

                                I 100 miliona za golmana ima mnogo smisla ako ti on obezbedi sledeću deceniju da budeš miran. Ti to možda ne možeš da shvatiš, jer imaš na golu DDG-a, pa olako shvataš važnost jednog TOP golmana na golu.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X