Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prototype View Post
    Covek promenio plocu, jer nema toliko domaceg talenta po Engleskoj kao po Nemackoj, barem je u ono vreme imalo kod Nemaca. Talenata na sve strane. Mora se dobro odresit kesa za pojacanja, jos kad uzmes u obzir da svi hoce da oderu PL klubove, jer su puni ko brod, moras se bas dobro potrosit za kvalitetne igrace. A ove igrace koje je doveo, em su mladi, em kvalitetni. Plus preko potrebni.
    Ma to je ok, ljudi mijenjaju misljenja, ali njegova opsesija Junajtedom je bas nevjerovatna i nepotrebna. Prvo kad je dosao nicim izazvan je rekao da on previse postuje Junajted da bi ga mrzio, on ne moze da ga mrzi i od tada se sve okrece i svaku priliku pokusava da iskoristi da prokomentarise Junajted u negativnom kontekstu. Vjerovatno mu je receno da ne moze da prica ono sto misli o Junajtedu dok je trener Liverpula ali ovo sad je presmijesno bas, onaj gol iz ofsajda i dalje pominje, nije propustio nijednu priliku da prokomentarise sve sto Junajted radi, koliko trosi, bas sjajno sto je pojeo govno sa ovakvim transferima

    Vrhunska pojacanja inace, ali ljudi izgleda nece da ukapiraju jednu stvar, to da li Liverpul moze da trosi, a da ne proda ne znam, ali ono sto je sigurno Junajted moze da potrosi 200 miliona svakog ljeta,a da nikog ne proda i to su sve pare koje klub sam generise, niko mu ih ne daje, niti upumpava. Ja mislim da i Liverpul moze to da radi, ali ne bi mogao da trosi 200 po prelaznom roku vec 100ak. Opet kazem Junajted sad proda Pogbu i Martijala i sve sto je ulozio je vratio, nije pobjeda Klopa sto je prodao Kutinja i doveo igrace, pa taj Kutinjo je sam odlucio da ide, pokusavali su da ga zadrze na sve nacine, ne mora se uvijek od poraza praviti pobjeda. To sto ce njima bolje biti i sto su doveli top pojacanja od tih para je naravno sjajno za klub ali da je bilo planski i neki mastermind project naravno da nije. Isto kao da sad Pogba ode, ja bih cak i volio i otisao bi za 150-200 miliona ali niko u klubu ne bi zelio da ga prodao, moze da ode samo ako to sam zeli i to je to.
    sigpic

    Comment


    • Nema velikog trenera koji nije pojeo govno kroz par godina oko nekih stvari i ispao licemer. Bolje je i ovako, drago mi je da se opametio i da nece da izmislja toplu vodu jer nije ovo Bundes da mozes toliko toga da uradis kroz stvaralastvo. Shvatio je konacno kako PL funkcionise, ostaje da shvati da je Lovren rupa a Henderson bezmudi pajac i bice sampion.

      Prognoza: Razbija se maler konacno. Extra zanimljiva sezona, Liverpul sampion sa 2 do 4 boda ispred Sitija, bitno je da se da traka Van Dajku jer scena kako Henderson, Milner ili eventualno Lovren dizu pehar je tesko zamisliva. Pozdrav
      sigpic

      Comment


      • Teže zamislivo kako L'pul podiže pehar od tvog navedenog zadnjeg iskaza. [emoji23]

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Nije LFC uradio toliko neki savrseni prelazni rok,koliko su ga ostali konkurenti u PL nisu nikako uradili (ako racunamo da je Keita doveden jos odavno) ok Fabinjo super ,i Saciri,za neku rotaciju pogotovo kad je OX,bivsi znacice ove godine,jedino sto se digla prasina zbog Alisona, koji je svakako placen debelo ali realno TOP 3 golman ,mnogo bitan za LFC i vredi da se sredi ta pozicija,ali u sustini odbrana ista ,koja je po meni tanka za 2 fronta,a mozda bude i za jedan PL,jer ova ekipa LFC ne moze da uzme LS...svakako treba sacekati, jer ima jos do kraja prelaznog i svasta je moguce,al bar za sad,LFC po meni prvi favorit...konkurencija jedino Siti,(koji i ne treba da se pojacava sem Zorizinjo jer je Pep sve nakupovao u jednom potezu,na veliko)...MU ako ne dovede ,nesto ozbiljno sto donosi rezultat,nema nista od toga,ja razumem upravu i Eda kojima su rezultati u drugom planu i dok kaplje lova bice ok,a MU je takav brend postao da ce kapljati da bude 15-ti,jedino je tu Murinjo nejasan...jer on to resio da postane novi Wenger,ako mu se i ovog leta ne dovedu pojacanja,a on ostane da sedi i krcka ugovor ne znam,ako nista on je uvek bio za rezultat..a CFC...nece ni 6-ti biti...

          Comment


          • Ne znam koji ce Sari biti ali da ce biti najljepse gledati Celsi to sigurno. Ipak ocekujem da bude ispred Emerija iako Emeri ima bolje igrace pogotovo jer se ne zna sta ce biti sa Vilijanom i Azarom, ako jedan od njih ode u bas su ozbiljnom problemu. Kurtoa se da zamijeniti i nije bas blistao u poslednje vrijeme.

            Sve sem titule Sitija ce biti iznenadjenje realno, oni nemaju problema sa malima, svi ostali imaju i tu je kljuc titule. Kao i uvijek uostalom, ne prosipa se nista protiv malih i to je to.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Pa sto ne uze Klop tu ligu evrope? Sto ga popusi protiv Sevilje?
              On dobar pa nije htio, bitnije mu je finale LS.
              Ko pamti finaliste? To samo Liverpul i Hrvati izgleda.

              Sta je bilo sa Atletikom? Jel mogao Utd da igra sa nekim ko mu nije naisao na put? Cinjenica je da je Utd uzeo ligu evrope i kompletirao sve evropske trofeje. Isto tako cinjenica je da Klop popusakis u finalima evo vec godinama ali ej, igraju sexy fudbal i kez[emoji23]

              Tom tvojom logikom i Portugalac trosi ono sto zaradi.
              2 puta? Znam za Pogbu, ko je drugi?
              Jeste, izgubio je u finalu od Sevilje jer bez velikih ulaganja nema naglih uspeha. I ta liga evrope za tadasnji Liverpul bi bila uspeh, ali ne i za Junajted koji je mnogo ulozio u nove igrace, a to nije propraceno adekvatnim rezultatima, niti igrama. U odnosu na sastav koji je igrao tada, jedino je Firmino ostao u 11. I to je igrao na drugoj poziciji nego li sada. I sadasnji Liverpul bi bez problema izbacio Sevilju, za Junajted nisam siguran. Dovoljno je uporediti trenutne sastave Liverpula i Junajteda. Iza Klopa stoji mlad tim, prepun potencijala koji igra vrhunski fudbal i sa pravom moze da konkurise na sve trofeje. Iza Murinja stoji kuca od karata koja svakog trenutka moze da se srusi i da klub i pored tolikih ulaganje ostane i bez top 4.

              Cinjenica jeste da je uzeo ligu evrope, kao i sto je cinjenica da nije imao ozbiljnijeg protivnika na tom putu i da je upravo zbog toga uspeo da zamaskira sesto mesto u ligi.

              Daj sracunaj mi kako to Portugalac trosi ono sto zaradi. Prvo sa Ronaldom, onda sa Pogbom. Ne secam se da li bio u Realu kada je doveden i Bejl, a mrzi me da proveravam, mislim da nije.

              Comment


              • Nestvaran posao je Klopp uradio sa transferima otkad je dosao. To se moze videti po timu koji je zatekao i ovom sad. Unapredio je gotovo sve pozicije i doveo sve malde i kvalitetne igrace koji ce biti kicma narednih godina.

                Naravno da nije bio plan da se proda Coutinho, ali kad vec jeste, uradio je to na najbolji nacin... masno, sa odlicno ulozenim novcem od prodaje i jos vaznije, nije se osetio njegov odlazak u igrackom smislu.

                Jos vaznije sto je klub promenio politiku oko dovodjenja igraca i to sto igraci hoce da igraju kod Kloppa. I sto biraju Liverpul pre nekih mocnih klubova... sto pre nije bio slucaj.

                Opametio se Klopp. Skontao je da ovo nije Nemacka.

                Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Samo da Sari ne ispadne ,zrtveno jagnje,jer koliko vidim sve ce da mu rasprodaju, golmana mozda i rese,mada ko zna...al ako ode Azar ,a mislim da ce otici garant,plus Wiliam ,kog traze a i sam zeli da ode ,aj zdravo,plus sto ne vidim ,da se iko spominje kao zamena,cak je i Golovin otisao u Monaco,mada aj to i nije neka velika steta,ali niko se vise ne spominje sem Iguani i Ruganija...pa onda dolazimo do sistema gde Sari igra sa 4-3-3,bez reci Engleskog,aj za toje tu doveo Zolu,i pojacanja trazi po Italiji,dok se sve to uklopi ,njemu treba pre svega vreme,...a kod Romana bar toga nikad nema,i jeste Roman mnogo ucinio za CFC ,ali mogao je mnogo vise gledajuci startnu poziciju ,prvi dolazak Moua i titule,ali onda su krenule egzibicije sa trenerima i jbg...samo ce mi biti krivo ako ostane mali Kante,da se pati,a svi drugi se prodaju..

                  A da se ne lazemo u PL svi imaju imperativ titule i svima visi mac od pomenutih 6 sem Spursima,a najvise LFC i MU,pa onda Pep,jer mislim da je tu vise cilj LS posle 3 titule u skorije vreme,a AFC-ce sledeca godina isto biti opet puna ocekivanja za titulu,ova je vise stabilizacija,koja ide ok za sad po meni,dobar jeftin golaman,odlican jeftin Toreira,solidan stoper,jos ako upadne Nzonzi,top spicevi dovedin prolse sezone,sasvim pristojan tim vec sad,ali zbog celokupne promene,niko im nece zameriti ako budu u TOP4,samo

                  Kad kazem mac ,mislim na ocekivanja navijaca,a ne i uprava pojedinih klubova...
                  Last edited by 61563; 22-07-18, 13:08.

                  Comment


                  • Nije bio kad je Ronaldo doveden. I da jeste to je najjeftiniji transfer ikada
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Golovin ako stigne u Čelsi, sva prilika da hoće, doživeće sudbinu Žirkova svojevremeno.


                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Ne zna se ko je gori. Barselona koja nudi nenormalne pare za Vilijana ili Celsi sto odbija da proda za taj novac.

                        U svakom slucaju, Romane hvala ti.

                        Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post

                          Jos vaznije sto je klub promenio politiku oko dovodjenja igraca i to sto igraci hoce da igraju kod Kloppa. I sto biraju Liverpul pre nekih mocnih klubova... sto pre nije bio slucaj.

                          Opametio se Klopp. Skontao je da ovo nije Nemacka.

                          Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                          VVD? Keita? Fabinjo? Alison? Ox? Mane? Salah?

                          Ko je bio konkurencija za te igrace? Jel se i za jednog umjesao Utd, Real, Barsa, Bajern, Juve?

                          Barsa zove, Kutinjo brze bolje ode. Juve zove, covjek ode bez obestecenja?
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Ako Valverde planira da igra opet 4-4-2, onda Vilijan za desno krilo je mnogo dobar izbor. Jer secam se kako se Coutinho mucio desno, jednostavno nije to to. Ali ako se bude igralo 4-3-3 onda nema sta da trazi na poziciji desno, tamo je Mesi, a ni levo

                            Comment


                            • Klopp radi odlican posao, svako ko kaze suprotno samo udara kontru i to je to.

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                .pa onda dolazimo do sistema gde Sari igra sa 4-3-3,bez reci Engleskog,aj za toje tu doveo Zolu.
                                Sarri zna engleski, vec je i govorio za chelseaTV, sasvim dobro poznavanje

                                Comment

                                Working...
                                X