Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Previse forsiras Miki. Olabavi malo omcu, bar dok ne pocne sezona.

    Moja ocekivanja su da budemo konkurentni za titulu do kraja. Znaci, ne da budemo drugi sa ogromnim zaostatkom, vec da se juri titula do kraja, pa sta bude. Na kraju, iako budemo drugi, sa dobrom pruzenom borbom, bicu zadovoljan. Ali svakako ocekujem da pojurimo dobro ove sezone.

    Ne sumnjam da ce igra biti lepa, brza i napadacka.

    Bice jos zanimljivije ove sezone sto se tice vrha, jer ocekujem dosta ozbiljniji Arsenal. Samo jos da vidimo za Celzim

    Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ja samo pisem o onome sto procitam. Nisam mu ja stavljao rijeci u usta kad je pricao sta je pricao.
      Sad naravno se raskezi i hahah pa boli me tuki. Pa i trebao je da ga boli tuki i prije 2 godine.

      Poobara rekorde za defanzivca i golmana[emoji23][emoji23]

      Zamisli koji je to licemer kad su Portugalac i Pep male mace za njega
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Liverpulu će najveći problem biti kako izbrisati 30 i kusur godina bez šampionskih lovorika PL. Hteli priznati ili ne, nije lako sakriti takav mač nad glavom koji ih prati u stopu.
        Napravili su više nego OK respektabilan tim, doveli odlična pojačanja, predvodi ih jedan od najboljih pre svega motivatora Klop i svi uslovi da titula konačno dospe u Mersisajd su tu.
        Drugo je mišljenje što moja malenkost misli da će im gore pomenuti mač odrubiti glavu i da će pristalice Redsa gledati još jednu DEJA VU sezonu iz njihovog ugla.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Ok, Miki, dao sam sve od sebe da diskusiju usmerim u pravom smeru, ali ne vredi, previse si dosadan.

          @rpz

          Jeste pritisak preveliki, ali znas da ako ti budes taj koji donese titulu posle toliko bezuspesnih pokusaja, postajes legenda i zapamcen zauvek. Mozda ti i bistu nekada stave ispred stadiona, ispred tribine sa tvojim imenom. Vredi se boriti za to.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Previse forsiras Miki. Olabavi malo omcu, bar dok ne pocne sezona.

            Moja ocekivanja su da budemo konkurentni za titulu do kraja. Znaci, ne da budemo drugi sa ogromnim zaostatkom, vec da se juri titula do kraja, pa sta bude. Na kraju, iako budemo drugi, sa dobrom pruzenom borbom, bicu zadovoljan. Ali svakako ocekujem da pojurimo dobro ove sezone.

            Ne sumnjam da ce igra biti lepa, brza i napadacka.

            Bice jos zanimljivije ove sezone sto se tice vrha, jer ocekujem dosta ozbiljniji Arsenal. Samo jos da vidimo za Celzim

            Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
            Nema popustanja, titula se ocekuje. Nemojte tako skromno.

            Ja znam ko nas vodi, kakav fudbal igramo ali opet kazem, idemo na titulu. Sve ispod je neuspjeh.

            Bicete zanimljivi za gledanje i pisanje ove sezone, najveci pritisak ce biti na vama.
            Mi laganeze, ubijamo u pojam ali skupljacemo bodove. Samo tog LB i krilo kad bi doveli lagano bi uzeli titulu, ovako cemo se malo pomucit[emoji13]
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Najveća je glupost pisati za Murinja i Gvardiolu kolike su trošadžije a Klopa stavljati u suprotnu kategoriju.
              Nemac itekako zna razbijati klupske kase. To je već dokazao sa VVD i Alisonom...
              Originally posted by Miki28 View Post
              Ja samo pisem o onome sto procitam. Nisam mu ja stavljao rijeci u usta kad je pricao sta je pricao.
              Sad naravno se raskezi i hahah pa boli me tuki. Pa i trebao je da ga boli tuki i prije 2 godine.

              Poobara rekorde za defanzivca i golmana[emoji23][emoji23]

              Zamisli koji je to licemer kad su Portugalac i Pep male mace za njega
              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • City i Liverpool su najveci favoriti, united i chelsea bi takodjer mogli da se bore, a posebno united. Da se razumijemo, chelsea se moze boriti za titulu jedino ako zadrzimo hazarda, u protivnom cemo se boriti za cetvrto mjesto

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Ok, Miki, dao sam sve od sebe da diskusiju usmerim u pravom smeru, ali ne vredi, previse si dosadan.
                  Hvala hvala[emoji41]

                  Jedva cekam mec sa vama, ima Portugalac da ga izbleji[emoji23]
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Whiskey View Post
                    City i Liverpool su najveci favoriti, united i chelsea bi takodjer mogli da se bore, a posebno united. Da se razumijemo, chelsea se moze boriti za titulu jedino ako zadrzimo hazarda, u protivnom cemo se boriti za cetvrto mjesto
                    Prodajete li vi Williana Barsi? Kuku nama, ostade samo Perisic🤦🏻*♂️

                    Ma mozemo mi i bez krila, svi na lijevu stranu i udri. Zbuni protivnika
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Pa sada, bista za jedan osvojeni trofej, makar bio i za najboljeg u Engleskoj, toliko dugo očekivan na Enfildu, nije primeren velikom klubu kakav je L'pul nesumnjivo.
                      Tako nešto zaslužuju Ijan Raš, Keni Dalgliš, Robi Fauler...prerano za takav poduhvat u slučaju Klopa.
                      Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Ok, Miki, dao sam sve od sebe da diskusiju usmerim u pravom smeru, ali ne vredi, previse si dosadan.

                      @rpz

                      Jeste pritisak preveliki, ali znas da ako ti budes taj koji donese titulu posle toliko bezuspesnih pokusaja, postajes legenda i zapamcen zauvek. Mozda ti i bistu nekada stave ispred stadiona, ispred tribine sa tvojim imenom. Vredi se boriti za to.
                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Nije Klop potrosio toliki novac pa da se pise o tituli kao imperativu. On je od prodaje tada najboljeg igraca Kutinja kupio Van Dajka i Keitu. Klub se sada isprsio za Alisona i Fabinja, ali i to finale ls im je povecalo prihode tako da i to trosenje nije neosnovano.

                        Comment


                        • izgleda da smo odbili i trecu ponudu od 55m funti. Ukoliko su to stvarno odbili, nisu normalni

                          Comment


                          • Hahaha nevjera. Misle 100 da dobiju?

                            Oce Spanci ( Real, Barsa, Atletiko ) da vas ocerupaju
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Niko njemu ne zamera niti ga zbog toga proziva. Samo suludo samo etiketirati trenere Mančesterskih timova kao gramzivce za pojačanjima a Klop jadan sirot... Imun na velike svote i pojačanja.
                              Originally posted by Princoni. View Post
                              Nije Klop potrosio toliki novac pa da se pise o tituli kao imperativu. On je od prodaje tada najboljeg igraca Kutinja kupio Van Dajka i Keitu. Klub se sada isprsio za Alisona i Fabinja, ali i to finale ls im je povecalo prihode tako da i to trosenje nije neosnovano.
                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Hahaha nevjera. Misle 100 da dobiju?

                                Oce Spanci ( Real, Barsa, Atletiko ) da vas ocerupaju
                                negdje sam procitao da zele 60m. Ukoliko se stvarno proda za 60m, to je vrh posao

                                Comment

                                Working...
                                X