Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razumna nervoza zbog Šaće ☺

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • A ovog drugog belgijanca, nosonju treba zakucat na klupu godinu dana do kraja ugovora, pa nek i dalje sere ko u prethodne 2 godine

      Comment


      • Posle otpustanja Contea CFC,ce proci kao Italija posle otupstanja istog....Liga evrope maksimum....otisli Azar,Kurtoa u RM ,vrv ce i Wilijam dal Barsa ili MUFC ,nebitno...pa i da dovede ne znam koga bitnog,a nece,sem golamana Alison vrv,i Iguaina...nista uraditi nece,a i ne treba kad oteras ,trenerskog maga...Zorznjio jer ga Sari voli,zeli...nek nakrca jos defanzivaca na sredini,ma nema nista od CFC...eno i Alez Sandro ce u PSZ nista PL...Englezi,bar sto se tice TOP timova rade za sad nagori prelazni rok,od TOP liga,cak je AFC najbolje doveo za sad dobar golman DC i odlicni Toreira,i sve za ok cenu....WHU...dovodi ok,samo je pitanje kako ce sve skockati...

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Posle otpustanja Contea CFC,ce proci kao Italija posle otupstanja istog....Liga evrope maksimum....otisli Azar,Kurtoa u RM ,vrv ce i Wilijam dal Barsa ili MUFC ,nebitno...pa i da dovede ne znam koga bitnog,a nece,sem golamana Alison vrv,i Iguaina...nista uraditi nece,a i ne treba kad oteras ,trenerskog maga...Zorznjio jer ga Sari voli,zeli...nek nakrca jos defanzivaca na sredini,ma nema nista od CFC...eno i Alez Sandro ce u PSZ nista PL...Englezi,bar sto se tice TOP timova rade za sad nagori prelazni rok,od TOP liga,cak je AFC najbolje doveo za sad dobar golman DC i odlicni Toreira,i sve za ok cenu....WHU...dovodi ok,samo je pitanje kako ce sve skockati...
          Ne verujem bas u takve posledice. Sto se tice odlazaka polako, Roman se pita sve. Ako je odlucio da i dalje ulaze u tim ostaju sva trojica. Dokle god se Celsi oslanja na Romana, on nije prodao najbolje igrace. Kosta je prosle godine pusten jer je Konte imao sjajnu sezonu i godinu dana javno pokazivao da ga ne zeli.

          Kontea sam obozavao posle prve sezone, ali mi se nije svideo njegov odnos i pad energije kad je pomislio da je blizu klupe Itajijana. Pa ponovno rodjenje pred kraj sezone gde je malo falilo da udje u LS i osvojio je kup.

          Ceo svet radi "los" prelazni rok jer svi cekaju da se zavrsi SP. Timovi PL se oslanjaju na igrace iz lige Vilser, Saciri, Marez, igrace koji znaju ligu i nisu dugo bili na SP. A i nema sta puno da se popuni u Sitiju, Liverpul i Arsenal odradili skoro sav posao pre SP, Celsi imao problema oko menadzera a Totenhem nikad nije nesto preterano aktivan za vreme prelaznog roka.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

              Impresivan prelazni rok. Ako ovo Pelegrini uklopi eto njih u borbi za Evropu

              West Ham so far this summer:

              New manager
              Manuel Pellegrini [emoji1071]

              New players
              Jack Wilshere 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
              Felipe Anderson [emoji1054]
              Andriy Yarmolenko [emoji1255]
              Lukasz Fabianski [emoji1200]
              Fabian Balbuena [emoji1196]
              Ryan Fredericks 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
              Issa Diop [emoji632]

              Wow [emoji122]
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • 'Wherever I go, Eden must follow... We will not let each other go'

                Thibaut Courtois casts huge doubt over his Chelsea future |
                Koja govna od ljudi, nadam se da ce Roman traziti pola milijarde za djubrad nezahvalnu, i onako je PL sranje i nekonkurentna u Evropi, sad kad odu najbolji igraci bice tek problem parirati evropskim velikanima koji se pojacavaju kao nezdravi
                sigpic

                Comment


                • Problem kod Kurtoe je sto mu istice ugovor sledece sezone dok za Azara svakako trebaju traziti 200+ miliona.
                  sigpic

                  Comment


                  • Šteta što će Eden baš sad da ide, kad je Sarri preuzeo. Verujem da bi kod njega brutalno pokidao.

                    Ako već hoće da prelazi, nek pređe bar u neku ligu koju prenosi SK.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ma Eden je RM-ov samo je cifra upitana ,i Laudrup potvrdio da Eden zeli,Kurtoa ce kako pisu za 35m necega(funti ili euri)...al ajde dovece Alisona,al sve ostalo u CFC tanko,i ne vidim ko su zamene,a Sari mislim da je ok dobar trener(ne kao Konte)...al njemu treba pre svega vreme,da uspostavi svoj sistem,plus novi igraci,a kako se u CFC menjaju treneri,muka da ti pripadne...a gledajuci ostale zemlje,Englezi nista...ceka se jos MUFC dal ce dovesti i koga ,najrealniji je Alderva,al fali tu jos 4 igraca...MCFC je doveo Mareza ,ne znaju ni oni zasto,vrv da ga neko drugi ne kupi ,moze samo da im poremeti atmosferu,njima jedino sto treba je Zorznjio pozicija i trener za osvajanje LS sve drugo imaju....ako ovako sve ostane(al mora se sacekati MUFC) LFC i Klop ima zicer da uzme PL,iako i oni najbitnije rupe nisu kupili (golman i jos jedan stoper)a izmice im i Fekir..

                      Comment


                      • Predsezona - PL & Championship 18/19 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

                        Veliki problem za PL jeste odlazak najboljih igraca. Jeste liga najzanimljivija ali je cinjenica da najbolji igraci ne igraju i ne dolaze u PL vec odlaze iz te lige.

                        Ne znam dal se to moze promijeniti i pored sve love koje ima u Engleskoj.

                        Za Azara ne bih zalio 200 miliona da ga dovedem. Jedino ispred njega trenutno koga bih doveo jeste Mbappe.
                        Azar je za mene godinama najbolji igrac PL. Ubitacan bi bio u Primeri.

                        Nadam se da odlazi u Real a da Utd dovodi Bejla. Toliko je dobar igrac da bi podigao Utd bar za nivo vise ako ne i 2
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Ja se nadam da će Azar odigrati još jednu sezonu u Čelsi, ali teško će ga zadržati poslije ovakvog svjetskog. Jedini spas je da Real na Nejmara.
                          sigpic

                          Comment


                          • Real saopstio oficijalno da ne idu po Neymara. Tako da Azar ili Mbappe, 95% Azar.

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment


                            • Deluje mi nekako malo da odu iz Reala Ronaldo i Bejl, a da dođe samo Hazard...

                              Može li Real da pojuri dve super zvezde? Čuj može li....naravno da može.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Spominje se da Lopetegi radi na vraćanju Hamesa. Ima ogromno poverenje u njega,gde ga vidi, u njegovom razmišljanju,kao jednog od glavnih stožera na sredini.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X